• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 do 290000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • lift podrum barem 70 m2 do 290000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 do 290000 eura

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 do 290000 eura" pronađeno 1 338 nekretnina - prosečna cena 2.680 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2. 0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na početku Mileševske ulice, prodaje se dvostrano orijentisan stan. Izuzetno je svetao, sa pogledom na park. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, centar - Bulevar despota Stefana 3.0, 79m2, 2/4, TA, interfon, podrum Salonski stan sa ogromnim potencijalom u srcu Starog grada – kod Skadarlije U jednom od najautentičnijih i najtraženijih delova centra Beograda, na uglu Bulevara despota Stefana i Džordža Vašingtona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mileševska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 297.000 € na 280.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 297.000 €
18.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, namešten, 3.0, cg, 4/4, podrum, garažno mesto, parking u dvorištu zgrade. Sređen 3.0 soban stan lako adaptibilan u 4.0 soban. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kuhinje, kupatila, dnevnog boravka (više od 50m2) koji je podeljen na 3 celine: trpezarija, TV soba i biblioteka kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petosoban stan 174m Duplex kod Bul. oslobođenja Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 174m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 280.000 €, 91,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 290.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen salonac, CG, klime, terasa, lođa, internet, lift Interfon, parking Odličan, trosoban svetao niži salonac, trostrane orijentacije u zgradi starije gradnje sa malim brojem stanova, na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je u izvornom, održavanom stanju i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 4.0 stan, u kvalitetnoj zgradi sa centralnim grejanjem i liftom. 2 mokra čvora, odvojen spavaći blok. Svetao, dvostrano orjentisan. Na odličnoj lokaciji, kompletna infrastruktura. Stan za svaku preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon:069/5111-227 Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan, bez ulaganja, luks. Uknjižen. 56m2 korisne površine + 5m2 terasa. Izuzetno svetao, u zgradi sa liftom. U mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji. Za svaku preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska provizija 2% Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, veoma svetao, funkcionalan stan. Renoviran (instalacije u kupatilu, kuhinji, zamenjena stolarija, nova keramika i sanitarije, kuhinja, parket hrastov I klase garancija narednih 9 god) Prostorije: hodnik (ugradni plakari), toalet, prostran svetao dnevni boravak (izlaz na....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetno funkcionalan stan na Zvezdari, u neposrednoj blizini Arhitektonske tehničke škole i Beo shoping centra, smešten u ulici Vojislava Ilića, u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Stan je u izvornom stanju, ali se ističe vrlo dobrim rasporedom i maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 280.000 €, 101,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77915, V/VI, klima, lift(2), terasa(2), uknjižen, novogradnja, ostava. Stan je orijentisan dvostrano - dvorište i ulica (spavaće sobe ka dvorištu). Buka od saobraćaja je eliminisana izolacijom. Prostorije: velika dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan, površine 84m2, na trećem spratu urednog i lepo održavanog solitera interfona i dva lifta, na Paliluli, kod TC "Zira", megamarketa "Vero", Doma zdravlja Palilula, pijace, fakulteta, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih nephodnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana Denkova bašta - Voislava Ilića. Odličan četvorosoban stan kod Vera. Zgrada vojna, sa liftom. Stan je svetao, zaklonjen od gradske buke , okrenut ka parkovima izmedju zgrada. Blizina Vera, Tržnog centra BEO Shop, škole, vrtića, prodavnica, stanica gradskog prevoza. Brzo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovića, 70m2 .. 70m2, 3.0, 3/12, CG, lift, terasa, lođa, parking, podrum, interfon, uknjižen. Trosoban stan u Bloku 23. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 280.000 €, 125,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na petom spratu u mirnoj ulici u samom centru Banovog Brda. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, pošta, opština, restorani kao i nekoliko marketa. Odlična je povezanost sa svim delovima grada, a u samoj okolini nalaze se Ada Ciganlija, tržni centar Ada Mall,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 280.000 €, 87,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Ukoliko razmišljate da kupite komforan trosoban stan koji je dvostrano orjentisan i dobro osvetljen, dalje od ove stambene jedinice ne morate tražiti. Lako adaptibilan u troiposoban. Radi se o stanu uknjižene površine 87 m2 + prostrana lođa. Pozicioniran je na 1. spratu od 9, na jednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju odličnog duplex petosobnog stana od 174m na u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja , stan je na III spratu(bez lifta). U prvoj etaži se nalaze: veliki konformani dnevni boravak sa kaminom, trpezarijom, odvojena velika kuhinja sa ostavom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 279.900 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan stan u Bulevaru Zorana Đinđića za porodicu na odličnoj lokaciji! U blizini Merkatora, studentskog grada, Fontane, MUP-a. U odličnom stanju, bez dodatnog ulaganja! Dvostrano orijentisan i svetao! Nova PVC stolarija sa komarnicima. Stan može i da se koristi kao poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 279.000 €, 88,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 54195, V/V, dupleks, klima, lift, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. 3.0, 88m2, Duplex, Nadogradnja iz 2002, Inverter Klima, telefon - izvedene 2 linije, interfon, video nadzor, Bosal sigurnosna vrata, PVC Stolarija. Trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 279.000 €, 82,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam vrlo prostrani i svetao salonac u Cvijićevoj ulici. Stan je renoviran i površine je 82m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova bez lifta. Zgrada je redovno održavana, određen je prostor za lift. Po strukturi stan je trosoban. Salonski deo je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 279.000 €, 100,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Grbavici - Penthaus koji se sastoji iz gornjeg i donjeg nivou: Donji nivo - dnevna soba - trpezarija - kuhinja - kupatilo - terasa - ostava Gornji nivo - Stepenište - hodnik - spavaća soba - spavaća soba - spavaća soba - kupatilo - terasa Odličan, komforan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.810 €, 100,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo petosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Luksuzan petosoban stan od 100 kvadratnih metara u mirnom delu grada, idealan za porodični život. Uknjižen na 100m2 dok je podna površina veća. Stan se prodaje namešten kao na slikama. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.720 €, 123,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551602-Na prodaju petosoban dupleks od 123 m² na Novom naselju. Stan je neuseljavan, svetao i izuzetno funkcionalan – kosine ne smetaju u korišćenju prostora. Iz stana se pruža prelep pogled na grad, a uz njega ide i pripadajuća ostava u podrumu. Za više informacija, pozovite naše....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 278.100 €, 99,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Stan ima lep pogled na Frušku goru i okolinu. Pripadaju mu dva parking mesta i 100m2 dodatne terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 278.100 €, 75,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda u gradu. Retko u ponudi-KEJ. Fenomenalan komforan komplet renoviran trosoban stan. Odlična oprema stana; sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija sa el.podizačima roletni, hrastov parket, keramika uvozna, rasveta u stanu, video nadzor. Rasored stana lep. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 278.070 €, 169,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stanove u centru Temerina sa završetkom 2026. godine. Odlična čvrsta betonska gradnja sa blokovima, ALU stolarija, parket-tarket, keramika više klase. Grejanje na gas sa kalolimetrima sa daljinskim očitavanjemVisina plafona na poslednjem spratu je 2,9m bez gipsanih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 135,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

6. 0, 135m2(terasa 6. 5m2), 4/4, duplex, EG, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji opštine Palilula. Područje je pretežno stambeno, a poslednjih nekoliko godina se na toj lokaciji otvaraju poznati tržni centri. Jedno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 292.000 €, 92,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 3.0, 92m2, 1/6, CG, lift, parking, podrum, interfon, telefon, klima. Vrlo lep, opremljen stan na odličnoj lokaciji, izuzetnog rasporeda idealan za porodični život. U neposrednoj blizini su škole, vrtići, prodavnice i gradski prevoz. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 292.000 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,0 Vračar , Hram Svetog Save , Mačvanska , izuzetna lokacija , 86m2 (terasa 15m2) , 4 / 4 , cg , bez lifta , perfektan penthouse sa galerijom , izuzetno svetao , Pvc stolarija , Bambusov parket , uvozne sanitarije i keramika , dvostrano orijentisan , autenticna predratna zgeada ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 110,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je 136 kvm (66,7 kvm donja etaža, 68,9 kvm donja). Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom i opremljenom kuhinjom, dve sobe,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 278.000 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u Sremskoj Kamenici na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe, dva kupatila i dve terase od kojih je jedna zatvorenog koncepta i koje pružaju predivne poglede. Grejanje je etažno na toplotne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 86m2(terasa 15m2), CG, IV/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 85.91m2 U srcu Vračara, na korak od Hrama Svetog Save, predstavljamo Vam prelep, renoviran penthouse. Moderan stan sa galerijom, prelepa terasa, dvorišno orijentisana nudu Vam tišinu i nesmetani odmor tokom celoga....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, na raspolaganju je jedinstven trosoban stan površine 86 m², koji sadrzi terasu od 15 m². Stan je uknjižen i nalazi se na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Ovaj moderan penthouse nudi izuzetnu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude prelep, perfektno održavan, funkcionalan i vrlo svetao trosoban stan, odmah useljiv, dvostrano orijentisan, na dva nivoa (penthouse), u najlepšem delu Vračara između Hrama Svetog Save i Čuburskog parka u mirnoj Mačvanskoj ulici. Donji nivo čine velika....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118514, IV/IV, dupleks, klima, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Izuzetan 3.0 dupleks u centru Vračara, ukupne kvadrature 86m2 od čega je 15m2 čarobna terasa orijentisana ka tihoj dvorišnoj strani. Smešten je u mirnoj ulici, na par koraka od Hrama Svetog Save,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 277.790 €, 77,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokaciji u Novom Sadu, Liman 1, u izuzetno kvalitetno građenoj zgradi! Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje koja je odvojena, dve komforne spavaće sobe, dva kupatila i prostrane terase. Nalazi se u mirnoj ulici i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 277.070 €, 111,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, komforan i izuzetno kvalitetan četvorosoban stan na Bulevaru Evrope. Iznad standardog niva opremljenosti: - fasadni zidovi od pune opeke sa termoizolacijom od mineralne vune - pločice u kupatilima i kuhinji I klase - grohe/geberit sanitarije - visina plafona 2.70m....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 276.280 €, 85,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 292.320 €, 129,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, neuseljavan petosoban stan u Partizanskoj ulici. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, četiri spavaće sobe, dva kupatila, ostave, hodnika i tri terase. Stan poseduje master spavaću sobu sa kupatilom. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Vredno svakog razgledanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 292.350 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji – Grbavica! Stan površine 86m² nalazi se na idealnom spratu i strukturno je izuzetno funkcionalan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, toaleta, ostave i terase. Raspored....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 555)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>