• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 što veći do 290000 eura do - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • lift podrum barem 70 m2 što veći do 290000 eura do - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 što veći do 290000 eura do 2600 eura/m2

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 što veći do 290000 eura do 2600 eura/m2" pronađeno 807 nekretnina - prosečna cena 2.223 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 231.750 €, 110,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstven, moderan dizajnerski sredjen i potpuno opremljen novim namestajem i belom tehnikom stan na izuzetnoj lokaciji, sam pocetak Futoške ulice. Stan je po strukturi duplex i zauzima ceo 5. i ceo 6. sprat (sam na spratu). Dole je ulaz, hodnik, jedna spavaca soba i kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77146, V/V, dupleks, lift, uknjižen, novogradnja, garaza, parking, podrum. Prodaje se jedinstven, moderan dizajnerski sređen i potpuno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom stan na izuzetnoj lokaciji . Zgrada ima najviši standard gradnje i izolacije - Zeleni Eko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MENJAM za - manji stan uz Vašu doplatu - sličan stan, kome je potrebna adaptacija uz Vašu doplatu ili PRODAJEM LUX , moderan dizajnerski sređen četvorosoban stan od 110m2 u NOVOJ zgradi sa liftom. Stan na izuzetnoj lokaciji (ugao Bulevara oslobođenja i Futoške ulice - početak Futoške....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 209.610 €, 110,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju modernog luksuznog objekta koji se nalazi u mirnom i lepom delu gradu, smeštenom na manje od stotinu metara od Dunava i na samo 5 km od centra grada. Ono čime ćemo moći da se pohvalimo biće gradnja savremenim materijalima, visok koeficijent energetske efikasnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 209.000 €, 110,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo uknjižen, 5.0 stan sa fantastičnim panoramskim pogledom! Nalazi se u ulici Bulevar Vojvode Mišića, sa pogledom na Beograd na vodi-gde se gradi stambeni blok sa muzejom, pijacom, školom, vrtićem.. sav sadržaj potreban za obezbeđen život. Stan je uknjižen, nalazi se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98802, XII/XII, dupleks, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan, dupleks, prostran i svetao, kompletno namešten, ima veliku lepu terasu. Nalazi se na super lokaciji dobra povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Ne prima strane....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 271.700 €, 109,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju urbane vile na Mišeluku. Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 109m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.000 €, 109,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen 1/1, bez ulaganja sa pripadajućim parking mestom koje je u ceni. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 109,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen 1/1, bez ulaganja sa pripadajućim parking mestom koje je u ceni. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.000 €, 109,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4. 5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan u zgradi novije gradnje sa dva garažna mesta na platformi. Stan je u dva nivoa, funkcionalan, svetao i sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Maksima Gorkog Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 259.000 €, 108,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 257.500 €, 108,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetan petosoban duplex na Bulevaru patrijaha Pavla. Stan je građen 2020. godine od već poznatog investitora kvalitetne gradnje. Stan se prodaje kompletno namešten i poseduje svoje parking mesto. Grejanje je putem gasa, jako niski račni. Pozovite naše agente prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 229.000 €, 108,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran dupleks u srcu Novog Sada. Na prvoj etaži se iz hodnika ulazi u sobu koja može biti pogodna za poslovni prostor, toalet i terasa. Druga etaža poseduje; hodnik, dnevnu sobu, 2 spavaće sobe, kuhinju,ostavu i kupatilo. Stan je opremljen kuhinjom i velikim plakarima. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 267.800 €, 107,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan površine 107m2,smesten na 6. spratu stambene zgrade na kraju Limana 3.Ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora,elegancije i funkcionalnosti.Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka,trpezarije sa šankom,odvojene kuhinje sa ostavom,dve spavaće sobe,kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 107,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastican Duplex od 107 kavdrata,sa prelepom terasom od 14 kvadrata.Na terasi se nalazi ostava,dupkex ima 8 krovnih prozora.Sam ulazak u stan podseca na kucni ambijent.Donji deo etaze je dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom,hodnik,kupatilo i spavaca soba,gornja etaza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 209.400 €, 107,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Somborska. Nov, uknjižen, namešten trosoban dupleks stan na kraju Bulevara patrijarha Pavla. Neposredna blizina Futoškog puta, nekoliko osnovnih škola i novog naselja. Ovaj lep i svetao dupleks stan čine dve etaže. Donja etaža predstavlja dnevnu zonu i sačinjavaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 275.500 €, 106,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 252.010 €, 106,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 3. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 251.520 €, 106,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, dobro poznatog kvaliteta i opreme. Nalazi se na svega par minuta od vrtića i osnovne škole. U blizini su marketi, supermarketi, kao i Bulevar patrijarha Pavla koji je dobro povezan sa svim delovima grada. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine, kao i kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 281.490 €, 106,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 240.000 €, 106,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo porodičan stan kome nećete moći da odolite. Projektovan i dizajniran da zadovolji najviše standarde jedne porodice, da pleni izgledom, da odiše pozitivnom energijom, da kada jednom uđete odmah se zaljubite u životni prostor. Stan je četvorosobne strukture,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 226.600 €, 106,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u mirnom i porodičnom kraju Petrovaradina, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog prevoza. Prostor je svetao, funkcionalan i moderno uređen, sa pažljivo biranim nameštajem i kvalitetnom tehnikom – sve spremno za useljenje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 283.870 €, 106,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i svetao duplex na Grbavici – uknjižen, kompletno namešten, sa pogledom na Frušku goru. Predstavljamo vam izuzetnu priliku da postanete vlasnik prostranog dupleksa od 106 m² u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Grbavici. Stan se prostire na dve etaže, pažljivo osmišljene....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 220.000 €, 106,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran stan od 106m² + terasa, smešten na atraktivnoj lokaciji i porodičnom delu Petrovaradina, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog prevoza. Stan je funkcionalan i moderno uređen, sa pažljivo odabranim nameštajem i kvalitetnom tehnikom –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 105,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Sjajan porodični stan u dve etaže! Odličnog rasporeda, izuzetno svetao, betonske stepenice, odlični materijali! Pored toga, stan je dodatno opremljen novom belom tehnikom i nameštajem! Veoma svetao stan! Na gornjem nivou postoje blage kosine samo u dve dečije sobe, dok se u ostatku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM LUX ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN OD 105m2, SA TEHNIKOM i KOMPLET NAMEŠTAJEM RAĐENIM PO MERI OD VISOKO KVALITETNOG MATERIJALA, SA LED RASVETOM, ŠTO SMANJUJE POTROŠNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI, BLIZU LIMANA 4 I GRBAVICE, NA UGLU BULEVARA EVROPE I PATRIJARHA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 230.000 €, 105,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108781, IV/IV, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, ostava, stambena zgrada. Prodaje se četvorosoban stan u najlepšem planski uredjenom gradskom kvartu, okružen zelenilom, idealan za miran porodični život. Stan je na 4. spratu, a sprat iznad su ostave koje pripadaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 105,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvoroiposoban stan na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Alekse Šantića, površine 105m2. Stan se nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Poseduje tri terase. Stan dvorišno orijentisan, mirna strana. Zgrada ima biciklanu. Po dogovoru uz stan moguće kupiti garažu od 25m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.000 €, 105,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109151, VII/VII, lift, terasa(2), uknjižen, podrum, tavan, ostava. Na prodaju: Petosoban stan sa trostranom orijentacijom Stan je trostrano orijentisan, pružajući prirodni izvor svetlosti tokom čitavog dana. Detalji stana Lokacija: Širi centar grada, odlična lokacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 105,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2, jugozapadno orijentisan, svetao i sunčan. Pored pripadajuće terase postoji i izlaz na krovnu terasu površine 50m2. Stan je 5.0 po strukturi sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 247.200 €, 104,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan potpuno opremljen 4-soban stan. Stan poseduje dve terase sa kojih se pruža pogled na Zmaj Jovinu gimnaziju, Sabornu crkvu i Trg republike. Odlična lokacija, blizina pešačke zone, parkinga, Dunavskog parka. osnovne škole i Zmaj Jovine gimnazije. Stan ima dva mokra čvora, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 104,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105115, I/IV, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, ostava, pogodan za pp. Odličan 3,5 soban stan pogodan za poslovnu delatnost i stanovanje. Stan se nalazi u neposrednoj blizini pešačke zone, Dunavskog parka, Riblje pijace, parkirališta. osnovne škole i Zmaj Jovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 283.700 €, 104,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican komforan stan sa pdv.064/215-02-36** Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 267.900 € na 286.138 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 286.138 €, 104,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 230.300 €
11.10.2024 - 236.700 €
01.12.2024 - 246.168 €
06.02.2026 - 267.900 €
22.03.2026 - 286.138 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun - Gornji grad 3.5, 104m2 (terasa), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 104m², savršen za porodičan život, smešten u samom centru Crvenke. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Lokacija kombinuje udobnost i praktičnost, blizine vrtića, škola, prodavnica i sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 268.000 €, 103,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ako tražite veliki stan u centru Žarkova, ovaj 4 soban stan od 103 m² na 5. spratu zgrade sa liftom pruža sve što vam je potrebno: komfor, sigurnost i odličnu povezanost. Nalazi se u Trgovačkoj ulici. Starogradnja, uknjižena je na 101 m2, a ukupna kvadratura stana je 103 m2. Odlične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.000 €, 103,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 5, 103m2(lođa), 5/7, CG, lift, internet, interfon, ktv, podrum. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Stambene zgrade koje je gradila kompanija Ratko Mitrović čuvene su po standardu i visokokvalitetnim materijalima. Deo grada koji obiluje zelenim površinama,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 269.000 €, 103,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.5, 103m2(lođa), 5/7, CG, lift, internet, interfon, ktv, podrum. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Stambene zgrade koje je gradila kompanija Ratko Mitrović čuvene su po standardu i visokokvalitetnim materijalima. Deo grada koji obiluje zelenim površinama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 103,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 3.5: BEOGRAD-BEOGRAD, Čukarica-Žarkovo, , Trgovačka, 103m2, 270000 eur Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 627)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>