• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 što veći do 190000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • lift podrum barem 70 m2 što veći do 190000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 što veći do 190000 eura

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 što veći do 190000 eura" pronađeno 549 nekretnina - prosečna cena 2.178 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LOZNICA, 175.000 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 98m2, terasa, lift, podno grejanje, klima, Telefon, interfon, garaža. Uknjiženo 98m2. Luksuzan stan od najkvalitetnijeg materijala , nalazi se na trećem spratu zgrade sa bazenom. Uknjiženo 98m2+ dve garaže (po 14m2). Dvostrano orjentisan (istok i jugoistok). Svi prozori su od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 98,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelep stan u neposrednoj blizini pravnog fakulteta. Stan se nalazi na drugom spratu, zgrada ima pet spratova, nema lift. Komplet renoviran i poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak,trpezariju i posebno kuhinju, ima 2 terase, za više informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 202.000 €, 97,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan troiposoban stan na četvrtom spratu zgrade u naselju Braće Jerković. Stan je svetao, prostran, lepog rasporeda, sa odvojenim spavaćim blokom - u kome su 2 spavaće sobe i kupatilo. Poseduje : 3 spavaće sobe, veliko predsoblje, toalet, kupatilo.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je dvostrano orjentisan. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Mnoštvo uređenih besplatnih parking mesta oko zgrade. Kompletno namešten i opremljen, dobijate sve na poklon, a ako želite možete dobiti stan i bez nameštaja i tehnike. Stan po dokumentaciji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.5 stan, cg, protočna topla voda, u zgradi sa 2 lifta. Svetao, javni parking ispred zgrade. Kompletna infrastruktura, blizina gradskog prevoza, marketa, škole, vrtića. Stan za svaku preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 115.000 €, 97,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini reke i keja smešteno je naselje koje je na 10 minuta hoda od strogog centra grada tako da je laka dostupnost svih gradskih sadržaja. Na poslednjem spratu se nalazi izuzetno sunčan, trostrano orijentisan stan. Poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 208.790 €, 97,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na odlicnoj lokaciji koju nazivano Liman V nalazi se ovaj fenomenalan duplex u novoizgradjenoj zgradi. Na prvoj etazi prostran dnevni boravak, trpezarija i kuhinja sa prirodnom ventilacijom. Degazmanom izdvojena spavaca soba i kupatilo. Terasa i veliki prozori cine ovaj prostor svetlim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.980 €, 96,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 158.920 €, 96,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Tesla, 155.000 €, 96,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dupleks od 96m2 u Pančevu. Nalazi se u naselju Tesla, nedaleko od centra grada, a u blizini Big shopping centra. Nalazi se u blizini škola, pijace, vrtića, velikih i malih marketa, kao i autobuske stanice za nekoliko linija gradskog saobraćaja. U donjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.900 €, 96,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Laze Lazarevića. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Limana IV. Ovaj stambeni prostor čini komforan i svetao dnevni boravak sa tpezarijskim delom, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 175.800 €, 95,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 95,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan, troiposoban stan u strogom centru grada, u blizini SUP-a. Uknjižena površina stana je 85m2 bez terase (95m2 sa terasama). Nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta . Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, ostave, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 95,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna lokacija! Ovaj luksuzni prostrani stan od 95m2(75m2+20m2 terase) nalazi se na odlicnoj lokaciji u srcu Starih banovaca sa fenomenalnim pogledoma na Dunav, sa 3 prostrana balkona, kupatilom i zasebnim toaletom, i zasebnom vesernicom u stanu. Blizu iskljucenja za autoput Beograd/....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.000 €, 95,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 119.900 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 95,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Durlanu u blizini pošte u Knjaževačkoj ulici. Nalazi se na drugom spratu male stambene zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 95m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dve dovojene spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 76.000 €, 95,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 88493, III/V, klima, lift, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, ostava, stambena zgrada. Funkcionalan,kompletno opremljen stan.Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa izlazom na terasu,,odvojene kuhinje i trpezarije,WC,ostave,odvojen spavaći....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 160.680 €, 94,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan petosoban duplex na novom bulevaru - Bul. patrijarha Pavla! Stan se nalazi na šestom spratu novogradnje! Stan ne zahteva ulaganja sem krečenja, na podu je parket, domaća keramika u kuhinji i sanitarnim čvorovima, velux krovni prozori na spratu. Stan je odličnog rasporeda i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.000 €, 94,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 130.000 €
30.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, prodaje se odmah useljiv,namešten ,dvostrano orijentisan četvorosoban stan površine 94m² na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je izuzetno prostran, funkcionalan i svetao, a sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 199.000 €, 94,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Nov, neuseljavan,odličan kvalitet gradnje i opreme. Nalazi se u blizini svih sadržaja neophodnih za život: Dom zdravlja, vrtići, škole, marketi, kao i mogućnost kupovine garažnog mesta. Nekretnina za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.000 €, 94,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119031, V/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.000 €, 94,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Grbavici u Vojvođanskoj ulici. Stan ima veliku dnevnu sobu, povezanu sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva potpuno opremljena kupatila i terasa. Stan je potpuno renoviran krajem 2019. i početkom 2020. godine (zamenjene sve sanitarije, nove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Grbavici, na 5. spratu kvalitetne zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je na jednom nivou i ima funkcionalan raspored – prostran dnevni boravak, odvojenu kuhinju i trpezariju, dva kupatila, dve terase, ostavu i pripadajući podrum. Smešten je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, četvorosoban stan (94m2) na Grbavici. Stan se nalazi na 5. / 6 spratova. Zgrada poseduje lift. Ulica sa dosta zelenila. Uz stanarsku kartu imate regulisano parking mesto. Stan se sadrži iz velike dnevne sobe povezane sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 12, 89.300 €, 94,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119222, XII/XVII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan,funkcionalan, polunamešten, klimatizovan. Poseduje tri pavaće sobe plus velika dnevna soba, kuhinja i trpezarija, kupatilo i gostinjski wc. Ima prelepu lođu sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 153.450 €, 93,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 92,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fenomenalan porodičan četvorosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan se sastoji iz velikog prostranog dnevnog boravka, 3 spavaće sobe,2 mokra čvora, terase, ostave i kuhinje sa šankom. Na odlicnoj lokaciji, odlična kvadratura, odličan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 92,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Predstavljamo vam ovaj prostran trosoban stan bez ikakvih ulaganja, spreman za udoban život. Stan nudi obilje prostora i sve pogodnosti koje su vam potrebne za savremeni način života. Stan ima dve spavaće sobe, što ga čini savršenim za veće porodice ili za one koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 208.500 €, 92,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na extra lokaciji, površine 92m 2 . Uknjižen 1/1 na ime vlsnika. Agencijska provizija uračunata u cenu stana. Za ozbiljne kupce moguća korekcija cene. Sve dodatne informacije na br. 061/61-40-565 ili 069/640-221 Aleksandar br. licence 2158 A-nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 192.000 €, 91,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen četvorosoban stan preko puta Lidla na Vidikovcu i blizini okretnice autobusa 23,53,89, škola i vrtića. U zgradi od crvene fasadne cigle na 17 spratu od 19. Poseduje 3 lifta, podrum, centralno grejanje. Stan je trostrane orijentacije i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi!! Fantastičan trosoban stan na Novoj Detelinari kompet opremljen!! Stan se nalazi na visokom prizemlju,dvorišno orjentisan !! Stan poseduje parking mesto,u dvorištu zgrade,i ostavu od 2m/2 u potkrovlju!! Može kao stambeni prostor,a može se preurediti i u poslovni prostor!!!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111413, V/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 198.500 €, 91,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Vukasovićeva Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 4.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Franje Štefanovića. Predstavljamo renoviran, komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini Petrovaradinske pijace. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom, toalet i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 174.000 €, 90,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dupleks stan na odličnoj lokaciji u Mirijevu, u blizini škola, vrtići, pijaca, autobuske stanice, u ul. Koste Nadja. Jinprosova zgrada sa malim brojem stanova. Stan je uknjižen, dvostrano orijentisan ka ulici i parku punom zelenila. U donjem nivou stana:hodnik, kupatilo,2....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 169.100 €, 90,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Posebnost ove zgrade je sopstveni dvorišni prostor, prilagođen zabavi i opuštanju. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 162.000 €, 90,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117553, V/VII, lift, terasa, uknjižen. KVALITETNA ZGRADA!Stan cca 90 m² Plus podrum 4m² Rumenački put Na prodaju komforan trosoban stan od 90m2 na Rumenačkom putu. Zgrada je kvalitetna a stan je dvostrano orijentisan. Ima veliku dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 550)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>