• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 što skuplji do 2400 eura/m - GoHome traženje oglasa na webu
  • lift podrum barem 70 m2 što skuplji do 2400 eura/m - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 što skuplji do 2400 eura/m2

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 što skuplji do 2400 eura/m2" pronađeno 665 nekretnina - prosečna cena 2.082 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 93.000 €, 67,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan dobrog rasporeda i sastoji se od: velike dnevne sobe sa izlazom na lođu, hodnika, kuhinje sa trpezarijskim delom iz koje se ulazi u dnevnu sobu, kupatila, veće spavaće sobe sa izlazom na drugu lođu, manje sobe i ostave. Lođe su zastakljene, prozori pvc. Podne kuhinjske pločice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! 064/215-02-36** Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 92.000 €, 74,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan od 74m2 ( grejna površina 66m2 + dve lođe po 4m2) na trećem spratu bez lifta, komplet renoviran, dvostrano orjentisan (istok - zapad) Stna se nalazi u blizini Lidla na kotežu 1. Uz stan ide pripadajući podrum .

 
 
 
  Stan, VRBAS, 91.900 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalno organizovan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, ukupne površine 80 m² (74 m² stambenog prostora + dve terase). Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade. 🏡 Raspored: Stan ima odličan raspored – iz velikog ulaznog hodnika ulazi se direktno u sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 12, 89.300 €, 94,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119222, XII/XVII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan,funkcionalan, polunamešten, klimatizovan. Poseduje tri pavaće sobe plus velika dnevna soba, kuhinja i trpezarija, kupatilo i gostinjski wc. Ima prelepu lođu sa....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 66,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2025.,

www.heroldo.com

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 85.000 €, 71,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u naselju Sremčica, u ulici Sare Bernar, smešten je na četvrtom spratu zgrade bez lifta, a iznad stana se nalazi tavan. Stan se sastoji od tri sobe, uključujući dnevnu sobu i dve spavaće sobe, a prostorije su dobro osvetljene i funkcionalno raspoređene. Kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.000 €, 72,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prelep svetao renoviran stan na Radijalcu, Aleja marsala Tita, uvučena zgrada, nije direktno na ulici, gleda na Radijalac i na "dvoriste zgrade", dvostrano je orijentisan. PVC stolarija je uradjena septembra 2022. godine, stan je renoviran - kupatilo, cevi, parket, krečenje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 631-638 (od ukupno 641)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>