• GoHome Professional
lift do 240000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 240000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 240000 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "lift do 240000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 548 nekretnina - prosečna cena 2.887 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • lođa
    • 2.sprat
    • potkrovlje
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 66,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan dvosoban stan sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je uknjižen na 59 m² grejne površine, uz dodatnu terasu i zasebnu lođu, a ukupna funkcionalna površina pruža visok nivo komfora i odlične mogućnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 238.000 €, 53,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132482, VI/XI, klima, lift, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 237.000 €, 77,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan, uknjižen na 77 kvm plus terasa od 2 kvm. Stan je svetao, uredan i održavan, funkcionalnog rasporeda iz hodnika se ide u sve prostorije. Spavaći blok odvojen. Zamenjena PVC stolarija. Grejanje je centralno sa protočnom toplom vodom. Zgrada od fasadne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift do 240000 eura zadnjih 14 dana'
236.900 €
236.900 €
237.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 59,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Olimp - Mirka Lukovića 2. 5, 59m2 (lođa 4m2), 4/4, grejanje na gas, lift, interfon, parking U ponudi moderno i kompletno opremljen stan, sa božanstvenim pogledom na grad i parking mestom. Prodaje se kompletno namešten. Sastoji se od trpezarije, dnevne sobe sa ugrađenim led....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 240.000 €, 74,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaja trosobnog stana 200 metara od "Beograda na vodi". Stan ima 74 m2 i terasu od 3 m2. Stan je po strukturi trosoban, ima lift, klime, jugo - zapad. Stan je na 6 od 6. Iznad stana je potkrovlje koje pripada vlasnici stana. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju klasican trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namesten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju klasičan trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namešten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 239.630 €, 89,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 89 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2. 0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi je izuzetan, sunačan i svetao stan na odličnoj lokaciji sa prelepim panoramskim pogledom na grad. Sastoji se od prostranog dvnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Nikole Čupića Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 238.000 €, 53,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132482, VI/XI, klima, lift, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 237.600 €, 99,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt"> <span style="font-size:12.0pt;font-family:"Arial",sans-serif; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";color:black;mso-themecolor:text1; mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:SR-LATN-RS">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 240.500 €, 65,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 3.0, 65m2 (lođa 14m2), 3/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi sa malim brojem stanova! Zgrada se nalazi u blizini vrtića, Osnove škole, stajališta gradskog prevoza i svih ostalih infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kursulina Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Sinđelićeva Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 232.920 €, 58,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.5, 58.23 m2 sa terasom od 9.14 m2, II od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 232.920 €, 58,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Tikveska (BEZ BEZ PROVIZIJE !) Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 232.500 €, 75,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan u ulici Dr Ivana Ribara, na jednoj od najtraženijih lokacija u blokovima. Zgrada i ulaz su dobro održavani, poseduje 3 lifta,od kojih je jedan teretni, interfon. Stan dvoiposoban po strukturi, ali zahvaljujući dobrom rasporedu, trpezarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 231.000 €, 105,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u samom centru grada, na minut od pešačke zone, Saborne crkve, par minuta hoda do Ekonomskog i Pravnog fakulteta, idealna nekretnina za nekog ko želi komfor i lokaciju. Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 105 m2 plus velika terasa, koja ne ulazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 230.000 €, 72,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Najlepši deo Lekinog brda. Prelep stan u kvalitetnoj zgradi staroj 12 godina. Treći sprat bez lifta. Uknjižena 72m2.. Može i kompletno namešten. Agencijska provizija 2% Miklosiceva.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Najbolja zgrada na Banjici! Ulaz i hodnici kao novi, dva potpuno nova lifta, video nadzor Stan kompletno ispražnjen i spreman za renoviranje, stari parket skinut do košuljice, stavljena nova PVC stolarija. Dvostran, otvoren pogled, svetao. Sve nadohvat ruke. Odmah useljiv, moguća....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u ulici Karađorđev trg, na svega nekoliko minuta hoda od Zemunskog keja i šetališta uz Dunav. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta i prostire se na 58m². Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 59,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Lukovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 227.500 €, 130,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se nekoliko osnovnih škola, vrtića, više fakulteta, ambulanta, pijaca i brojne trgovinske radnje. Luksuzan stambeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 227.000 €, 91,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan trosoban stan na odličnoj mikrolokaciji u naselju Braće Jerković, u ulici Dragice Končar. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu naselja, u zavučenoj i urednoj zgradi okruženoj zelenilom, što budućim vlasnicima pruža dodatni mir i privatnost. Oko zgrade je dostupan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 225.000 €, 56,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo nekretninu koja se izuzetno retko pojavljuje na tržištu .Smešten u zgradi rezidencijalnog tipa novije gradnje, ovaj stan na 4. spratu nudi "penthouse" osećaj, mir i privatnost bez komšija iznad vas. Glavne prednosti nekretnine: Prostrana terasa sa pametnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavaće sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna čvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam nude luksuzan dvosoban stan na Novom Beogradu – Fontana, ulica Narodnih heroja. Stan ima 60 m², centralno grejanje, lift i uknjižen je, spreman za odmah useljenje. Stan je kompletno renoviran. Prostorije stana: -Hodnik -Kuhinjsko-trpezarijski prostor sa dnevnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 60m2, terasa, podno grejanje, lift, VPR/IV. Građevinska dozvola. Stan u novogradnji na visokom prizemlju, visine prvoga sprata. Poseduje dve spavaće sobe, dnevno trpezarijski deo, kuhinju , terasu i kupatilo. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 29.000,00 evra. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlične veze za svim delovima grada, blizina mosta na Adi, izlaza na auto-put, stajališta mnogobrojnih linija gradskog prevoza. U blizini OŠ &quot;20.oktobar&quot;, vrtića, uređena šetališta parkom za decu o dečija igrališta, Savski Kej, mnogobrojni marketi, apoteke, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 46 m2, salonac, starogradnja. Dvosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija Vracara, u neposrednoj blizini Hrama i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavace sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna cvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane i Opštine, prodaje se luksuzno renoviran, namešten stan, sa kompletno novim i nekorišćenim nameštajem. Prostorije: kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Stan je jednostrano orijentisan, istočno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 431)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>