• GoHome Professional
lift do 220000 eura novogradnja do 50 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 220000 eura novogradnja do 50 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 220000 eura novogradnja do 50 m2 što manji

  • Za upit "lift do 220000 eura novogradnja do 50 m2 što manji" pronađeno 1 986 nekretnina - prosečna cena 2.495 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 21.000 €, 11,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u centru grada. Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto u novogradnji, blizu raskrsnice Gospodara Vučića i Vojislava Ilića, uknjiženo na 11m2 (za putničko vozilo srednje veličine), nivo zemlje, bez lifta i nije na klackalici. Vlasnik 1/1, trenutno se izdaje, može da se preuzme zakupac. Agencijska provizija je 600 evra. GREJANJE....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 11,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11.5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom rampom (nagib 15%) na nivo -1. Garažno mesto je na klackalici - donja pozicija (Wöhr parking sistem). Manevarski prostor 110m2. Upotrebna dozvola.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift do 220000 eura novogradnja do 50 m2 što manji'
100.790 €
126.700 €
28.950 €
  Garaža, BEOGRAD, Vračar, 20.000 €, 11,50 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Sazonova Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u II fazi A bloka. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25018. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Prodaja · 12m² · 30.000€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11. 5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom rampom (nagib 15%) na nivo -1. Garažno mesto je na klackalici - donja pozicija (Wöhr parking sistem). Manevarski prostor 110m2. Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 40.000 €, 12,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127915, garazno mesto. Prodaje se garaza 12.5 kvm,u novogradnji. Teretni auto lift. Nije klackalica.Cena je bez PDV a. PDV je 20% za garaze. Garaza se prodaje samo kupcu koji kupi i stan u zgradi. Rok zavrsetka zgrade je decembar 2026. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 65, 39.500 €, 12,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u luksuznom objektu West Tower. Agencijska provizija iznosi 2% GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25376. Garaza, Beograd - Blok 65 | Prodaja · 12m² · 39.500€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u zgradi Arcadia, nivo -1. Garažno mesto se nalazi blizu ulaza u zgradu. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 21745. Garaza, Beograd - Beograd Na Vodi | Prodaja · 12m² · 30.000€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 28.950 €, 12,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u lux naselju A blok, II faza. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 24772. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Prodaja · 12m² · 28.950€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Slavija, 40.000 €, 12,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127915, garažno mesto. Prodaje se garaža 12.5 kvm,u novogradnji.Teretni auto lift.Nije klackalica.Cena je bez PDV a.PDV je 20% za garaže.Garaža se prodaje samo kupcu koji kupi i stan u zgradi.Rok završetka zgrade je decembar 2026. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 20.500 €, 13,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118040, uknjizen. Dva garazna mesta (lift) povrsine 13,5m2 na etazi -1. Cena 20.500 EUR je za 1 garazno mesto. Cena za oba garazna mesta iznosi 41000 EUR. Zgrada je sagradjena 2025. godine i lift je potpuno nov. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine....

 
 
 
  Garaža, BELI POTOK, 20.500 €, 13,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118040, uknjižen. Dva garažna mesta (lift) površine 13,5m2 na etaži -1. Cena 20.500 EUR je za 1 garažno mesto. Cena za oba garažna mesta iznosi 41000 EUR. Zgrada je sagradjena 2025. godine i lift je potpuno nov. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 25.500 €, 14,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto površine 14m2 na savremenoj polu-automatskoj platformi. Nije klackalica već savremeni sistem (kombi lift) za parkiranje vozila sa 11 garažnih mesta. Pozivom broja mesta vam dolazi vaše mesto sa autom. U garažu se ulazi preko rampe (nije auto lift) sa daljinskim za otvaranje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 18.000 €, 14,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra - Podujevska garaža, 14m2, lift Prodaje se garažno mesto u novogradnji sa auto liftom. Ulaz u garažu je u nivou ulice. Postoji mogućnost kupovine još jednog garažnog mesta iste kvadrature. Agencijska provizija se naplaćuje u skladu sa Opštim uslovima....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 63, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u novogradnji. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25545. Garaza, Beograd - Blok 63 | Prodaja · 14m² · 25.000€.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 33.000 €, 19,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja – Novogradnja između parkova Borići i Čuka, u podnožju planine Ozren Na atraktivnoj lokaciji, na samo 1 km od Mermernog šetališta, gradi se moderna stambena zgrada koja svojom orijentacijom (severoistok–jugozapad) pruža idealne uslove za stanovanje ili izdavanje apartmana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 20.000 €, 20,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor po Coworking sistemu u poslovnom prostoru Kalemegdan Business Center. Kancelarija je u potpunosti opremljena. U cenu je ukljuceno sledece: radni sto, ergonomske stolice, ormarici, kontrola pristupa, stakleni zidovi, bela tabla, klima po kancelariji, internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjizen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 117.500 €, 22,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajem garsonjeru u Beogradu, centar, Stari Grad, Dorcol, ulica Visokog Stevana , na IV spratu stambene zgrade od XI. Zgrada ima dva lifta, parni i neparni. Stan mereno ima 20m2 + terasa 2m2, uknjizen na 16m2. Grejanje CG, nov radijator + susac u kupatilu, tako da je zimi veoma....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.180 €, 24,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji, smešteni u ravnom delu Vrnjačke Banje kod kružnog toka i na samo nekoliko minuta hoda do šetališta. Ova lokacija pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti – u neposrednoj blizini se nalaze: prodavnice, autobuska stanica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 62.830 €, 24,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetla, topla i potpuno opremljena garsonjera 24m2 na 5 spratu zgrade bez lifta na Futoškom putu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan poseduje: klimu, kablovsku i internet, nov šporet, nov frižider i veš mašinu. Prvi vlasnik 1/1, uredna dokumentacija. Trenutno....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.400 €, 24,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.600 €, 24,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126970, I/VI. *SATELIT LUX* 24m2 - NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Stan je izuzetno osuncan i svetao.Blizina skola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
  Stan, BRUS, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Jednosoban stan na Kopaoniku-Brzeće,novogradnja,blizina žičare i Gondole,grejanje na struju,odmah useljiv,III sprat,lift,moguća i zamena za stan u Novom Sadu ili auto. .

 
 
 
  Stan, BRUS, 60.400 €, 24,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 60.325 €, 24,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 24.13m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na vip povučenom (3) spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Novogradnja Terasa Vikend naselje Sprat: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.750 €, 25,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele godine! Bilo da tražite sigurnu investiciju, nekretninu za dnevni najam ili svoje mesto za odmor – ova garsonjera nudi sve što vam treba: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 122.877 €, 25,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do marta 2026. godine. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.750 €, 25,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118509, VI/III, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja, stambena zgrada. ---APARTMAN SE NALAZI NA 4. NIVOU OD UKUPNIH 6 ( IZUZETNA SPRATNOST ZA PLANINU ) ---KOMPLEKS RESIDENCE HILL ZAVRŠEN 2025 GOD ---50....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 61.500 €, 25,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera, useljiva, u kvalitetnoj novogradnji. Uknjižena. Etažno grejanje, niski mesečni troškovi. Pogodna za život i za izdavanje. Prodaje se nameštena. Blizina škole, marketa, prevoza. Za svaku preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 78.280 €, 25,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novogradnji. Visoko prizemlje -bez ulaganaj ! Monika 065/448-4648 Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 68.400 €, 25,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan. Laminat, nov namestaj, nova kuhinja.Stan poseduje i terasu, lift, podrum, ostavu, klimu.Ag.Sifra: 1008997Kontakt:(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa, Lift.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 22.000 €, 26,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25501. .

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 26,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno opremljen apartman u okviru kompleksa Harmonia Palace 5. Apartman se nalazi u tek završenom objektu(Blok A) Harmonia Palace 5.Sastoji se od sobe sa kuhinjom predsoblja i kupatila.Potpuno je opremljen novim stvarima.Apartman ima izlaz na terasu.Ispod apartmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

- Bulevar patrijarha pavla, novogradnja - kompletno renovirana garsonjera - terasa, dvorišna orijentacija - lift u zgradi - 2. sprat, nije poslednji - niske mesečne režije, grejanje na gas - dovoljno prostora za ugradni plakar u hodniku - odlična investicija Agencijska provizija u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 91.800 €, 26,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderna i potpuno nova garsonjera površine 25,7m2 u zgradi novogradnje iz 2026. godine. Stan je prazan, neuseljavan i spreman za opremanje po želji budućeg vlasnika, što ga čini idealnim izborom kako za život tako i kao investiciju za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX Apartman na Kopaoniku u Vikend naselju, NOV u novoj vili, Vila Harmonija na odlicnoj lokaciji do glavnog puta. Apartman je kompletno opremljen, po strukturi jednosoban, povrsine 26 m2. Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Etazno grejanje sa norveskim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 484)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>