• GoHome Professional
lift 60 m2 namešten porasla cena Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift 60 m2 namešten porasla cena Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift 60 m2 namešten porasla cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "lift 60 m2 namešten porasla cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 190.000 € na 195.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 190.000 €
15.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u kompleksu Dunavske terase na Karaburmi. Stan se nalazi na visokom prizemlju, gledajući kroz prozor odaje utisak prvog sprata. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kupatila, velikim dnevnim boravkom koji je spojen sa trpezarijskim delom i kuhinjom. Manja....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 80.000 € na 91.200 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 91.200 €, 57,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.10.2025 - 85.000 €
03.04.2026 - 80.000 €
20.05.2026 - 91.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 57m² Struktura: Dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa Terasa sa prelepim pogledom na grad....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 60 m2 namešten porasla cena zadnjih 14 dana (5)
  • lift namešten porasla cena zadnjih 14 dana (7)
  • lift 60 m2 porasla cena zadnjih 14 dana (33)
  • lift 60 m2 namešten zadnjih 14 dana (26)
  • lift 60 m2 namešten porasla cena (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>