• GoHome Professional
kuće čačak do 59000 eura što skuplji barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće čačak do 59000 eura što skuplji barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće čačak do 59000 eura što skuplji barem 60 m2

  • Za upit "kuće čačak do 59000 eura što skuplji barem 60 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 454 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 56000 eura (malo jeftiniji)
    • 61000 eura (malo skuplji)
    • do 452 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ČAČAK, 43.000 €, 60,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela sa kućom u sivoj fazi površine 60 m2 na 53 ara placa. Kuća se nalazi u Ljubiću, potez Matijine Livade. Kuća ima bunar Cena 43000eura + agencijska provizija Agencija KULA .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 52.000 €, 83,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Beljini, površine 83m2 na 5.5 ari placa. Kuća se sastoji iz suterena i sprata, koji imaju zasebne ulaze, a po strukturi je dvosoban stan, a na placu se nalazi i zidana garaža kao i pomoćni ekonomski objekat. Kuća poseduje priključke za struju vodu i kanalizaciju.....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju je predivno seosko domaćinstvo u Ježevici, na 104 ara okućnice, idealno za ljubitelje mirnog života u prirodi. Ova nekretnina nudi jedinstvenu priliku za uživanje u ruralnom ambijentu, a opet sa svim potrebnim sadržajima. Detalji o Nekretnini: -Površina okućnice: 104 ara....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće čačak do 59000 eura što skuplji barem 60 m2'
35.000 €
35.000 €
27.000 €
  Kuća, ČAČAK, 35.000 €, 100,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca na selu,starija gradnja,sitna cigla,ocuvana,100 kvadrata.Kuca ima kuhinju,dnevni boravak,spajz,kupatilo,dve spavace sobe,tavan i terasu.Voda,trofazna struja,telefon.55ari zemljista oko kuce,Na zemljistu ima dosta starog voca.Dvoriste je na brezuljku i okruzeno velikim....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 30.000 €, 100,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća, Bresnica kod Čačka,sa 20 ari placa-uknjižena.Cena po dogovoru.Informacije na telefon 0631622007 Terasa, Parking, garaža, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>