• GoHome Professional
kuće čačak do 59000 eura što skuplji Zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće čačak do 59000 eura što skuplji Zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće čačak do 59000 eura što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće čačak do 59000 eura što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 56000 eura (malo jeftiniji)
    • 61000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ČAČAK, 52.000 €, 83,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Beljini, površine 83m2 na 5.5 ari placa. Kuća se sastoji iz suterena i sprata, koji imaju zasebne ulaze, a po strukturi je dvosoban stan, a na placu se nalazi i zidana garaža kao i pomoćni ekonomski objekat. Kuća poseduje priključke za struju vodu i kanalizaciju.....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2023.,

www.klikdooglasa.com

Kuća sa imanjem i šumom na prodaju, u selu Prislonica ( Cacak). Za ostale informacije pozvati na broj 0641813791 .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju je predivno seosko domaćinstvo u Ježevici, na 104 ara okućnice, idealno za ljubitelje mirnog života u prirodi. Ova nekretnina nudi jedinstvenu priliku za uživanje u ruralnom ambijentu, a opet sa svim potrebnim sadržajima. Detalji o Nekretnini: -Površina okućnice: 104 ara....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 43.000 €, 60,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela sa kućom u sivoj fazi površine 60 m2 na 53 ara placa. Kuća se nalazi u Ljubiću, potez Matijine Livade. Kuća ima bunar Cena 43000eura + agencijska provizija Agencija KULA .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća kod Vile Harmonike, površine 40m2, na 1 aru placa. Kuća ima svoju garažu. Urađena spoljna izolacija i stolarija. Potrebna dodatna ulaganja. Cena 36.000e Agencija KULA .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 35.000 €, 100,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca na selu,starija gradnja,sitna cigla,ocuvana,100 kvadrata.Kuca ima kuhinju,dnevni boravak,spajz,kupatilo,dve spavace sobe,tavan i terasu.Voda,trofazna struja,telefon.55ari zemljista oko kuce,Na zemljistu ima dosta starog voca.Dvoriste je na brezuljku i okruzeno velikim....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 32.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2021.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju kuca u Cacku, naselje Atenica, ulica [telefon] , broj [telefon] . Povrsine [telefon] , [telefon] kvadratnih metara na [telefon] , [telefon] ari placa. Legalizovana. U ponudi je agencije za nekretnine "Viza" Cacak. Pocetna cena [telefon] e. Vise informacija na broj [telefon]....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 30.000 €, 100,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća, Bresnica kod Čačka,sa 20 ari placa-uknjižena.Cena po dogovoru.Informacije na telefon 0631622007 Terasa, Parking, garaža, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 29.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2024.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju seosko domaćinstvo u Rajcu kod Cacka..Nalazi se na 440m nadmorske visine i na 5km od Slatine sa 4 lekovite vode..Asfaltni put do kuće, sva infrastruktura , struja , bunarska voda, u neposrednoj blizini oko 300 metara autobuska stanica. Kuća od 45 m2 , 90ari obradive zemlje.....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 29.000 €, 50,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Loznici, površine oko 50m2, na 17 ari placa. Kuća poseduje priključke za vodu i struju, kao i osnovni priključak za gas. Kuća je u postupku legalizacije, po strukturi je dvosoban stan. Cena 33.000 eura Agencija KULA .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuće čačak do 59000 eura što skuplji (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>