• GoHome Professional
kuće čačak do 57000 eura oglasi objavljeni od posl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće čačak do 57000 eura oglasi objavljeni od posl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće čačak do 57000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji

  • Za upit "kuće čačak do 57000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 54000 eura (malo jeftiniji)
    • 59000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ČAČAK, 19.000 €, 37,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo vikendicu u Pakovraću kod Čačka. na placu od 14 ari, kuća je uknjižena na građevinsku površinu 55m2, korisnu 44m2, urađena fasada, novi oluci, krov, pvc stolarija, laminat. Na placu je zasađeno voće. Nalazi se na 2km od Auto-puta, a na 150m od vinograda manastira Sretenje.....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća kod Vile Harmonike, površine 40m2, na 1 aru placa. Kuća ima svoju garažu. Urađena spoljna izolacija i stolarija. Potrebna dodatna ulaganja. Cena 36.000e Agencija KULA .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 29.000 €, 50,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Loznici, površine oko 50m2, na 17 ari placa. Kuća poseduje priključke za vodu i struju, kao i osnovni priključak za gas. Kuća je u postupku legalizacije, po strukturi je dvosoban stan. Cena 33.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 43.000 €, 60,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela sa kućom u sivoj fazi površine 60 m2 na 53 ara placa. Kuća se nalazi u Ljubiću, potez Matijine Livade. Kuća ima bunar Cena 43000eura + agencijska provizija Agencija KULA .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 35.000 €, 100,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca na selu,starija gradnja,sitna cigla,ocuvana,100 kvadrata.Kuca ima kuhinju,dnevni boravak,spajz,kupatilo,dve spavace sobe,tavan i terasu.Voda,trofazna struja,telefon.55ari zemljista oko kuce,Na zemljistu ima dosta starog voca.Dvoriste je na brezuljku i okruzeno velikim....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 30.000 €, 100,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća, Bresnica kod Čačka,sa 20 ari placa-uknjižena.Cena po dogovoru.Informacije na telefon 0631622007 Terasa, Parking, garaža, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je predivno seosko domaćinstvo u Ježevici, na 104 ara okućnice, idealno za ljubitelje mirnog života u prirodi. Ova nekretnina nudi jedinstvenu priliku za uživanje u ruralnom ambijentu, a opet sa svim potrebnim sadržajima. Detalji o Nekretnini: -Površina okućnice: 104 ara....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 27.000 €, 180,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Rakovi, na 3.5km od uključenja za autoput u Preljini. Smeštena do asfaltnog puta kuća ima površinu u osnovi oko 100m2, a ukupne površine oko 180m2, a sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. Kuća je ozidana i okrovljena, a prodaje se u sivoj fazi. Kuća nije....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2023.,

www.klikdooglasa.com

Kuća sa imanjem i šumom na prodaju, u selu Prislonica ( Cacak). Za ostale informacije pozvati na broj 0641813791 .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 32.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2021.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju kuca u Cacku, naselje Atenica, ulica [telefon] , broj [telefon] . Povrsine [telefon] , [telefon] kvadratnih metara na [telefon] , [telefon] ari placa. Legalizovana. U ponudi je agencije za nekretnine "Viza" Cacak. Pocetna cena [telefon] e. Vise informacija na broj [telefon]....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuće čačak do 57000 eura što manji (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.