• GoHome Professional
kablovska 80 m2 parking do 250000 eura najnovije š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska 80 m2 parking do 250000 eura najnovije š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska 80 m2 parking do 250000 eura najnovije što veći

  • Za upit "kablovska 80 m2 parking do 250000 eura najnovije što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 170.000 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan, u izvornom stanju. Stan je kompletno okrečen. Na mirnom mestu, veoma je svetao, sa pogledom na park i zelenilo iza zgrade. Izuzezno funkcionalan sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom sa izlaskom na lođu, trpezarijom, kuhinja sa ostavom i izlaskom....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 170.000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132317, PR/II, uknjižen. Na prodaju trosoban dupleks stan – moderan i prostran!Prodaje se atraktivan trosoban dupleks stan, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan se prostire na dve etaže, sa odličnim rasporedom prostorija i puno prirodne svetlosti.Osnovne....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 170.000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132317, PR/II, uknjizen. Na prodaju trosoban dupleks stan – moderan i prostran! Prodaje se atraktivan trosoban dupleks stan, idealan za porodican zivot ili kao investicija. Stan se prostire na dve etaze, sa odlicnim rasporedom prostorija i puno prirodne svetlosti. Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 252.500 €, 83,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom i zelenilom okruženom naselju Cerak Vinogradi nalazi se ovaj prostran i funkcionalan četvorosoban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija sa velikim potencijalom. Dvostrano orijentisan i okupan prirodnim svetlom tokom celog dana, stan pruža osećaj komfora, privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 165.000 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Naselje Cerak Vinogradi od skoro ima status zasticenog naselja kod zavoda za zastitu spomenika kulture Republike Srbije. Zgrada u kojoj prodajemo stan je od zute fasadne cigle. Ispred zgrade veliki parking. Stan je prostran, funkcionalan, dvostrano orjentisan, odrzavan. Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni namestaj (kuhinja i plakari), postoji mogiucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 3 spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mije Kovečevića Sprat: 8 Spratnost: 17 Soba: 3 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 77m2 (terasa 4.80m2), dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prelep, uknjižen, trosoban stan na Keju, u jednoj od najlepših ulica u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom spratu kvalitetno građene stambene zgrade sa liftom, u mirnom i lepo uređenom okruženju koje pruža idealne uslove za porodičan život, posebno za parove sa decom. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 212.180 €, 76,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo na Novom Naselju Uknjižen Trosoban stan 76 m2 na Top-Top Lokaciji Stan je svetao,prostran i funkcionalan i veoma lepo organizovan nalazi se na 7. spratu stambene zgrade sa dva lifta, smešten u mirnom i porodičnom delu Novog Naselja Stan ima 76m² grejne površine, plus....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 80 m2 parking do 250000 eura najnovije što veći (32)
  • kablovska parking do 250000 eura najnovije što veći (2)
  • kablovska 80 m2 parking najnovije što veći (2)
  • kablovska 80 m2 parking do 250000 eura što veći (1096)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>