• GoHome Professional
kablovska 80 m2 do 230000 eura najnovije što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska 80 m2 do 230000 eura najnovije što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska 80 m2 do 230000 eura najnovije što manji

  • Za upit "kablovska 80 m2 do 230000 eura najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Medaković, 171.159 €, 75,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se cetvorosoban stan na Medakovic padini, Zvezdara. Sta dobijate pored sjajne cene: - Lokacija: sjajna povezanost sa svim delovima grada - Gradjevinska dozvola - Na cenu se dodaje PDV, mogucnost povrata PDV-a. - Struktura stana: dnevni boravak, tri spavace sobe, open space....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 204.400 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada u spoju komfora, opuštenosti i savremenog života.U okolini se nalazi sve neophodno za komforan gradski život (marketi, apoteke, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 73,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće u jednom od mirnijih delova Jagodine – naselju Tabane. Idealna prilika za one koji žele svoj dom, dvorište i dodatni prostor za razne namene. Veca kuca se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,predsoblja i kupatila. Manja kuća ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 214.900 €, 74,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan trosoban stan u Bloku 64 na Novom Beogradu, u jednom od najtraženijih delova starogradnje koji poslednjih godina sve više dobija na vrednosti zahvaljujući kvalitetnoj gradnji, velikim zelenim površinama i odličnoj infrastrukturi. Stan je uknjižen 1/1 na 74m² i predstavlja....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, trosoban stan, 74 m2 Nudimo vam uknjižen, kompletno renoviran stan u blizini svih bitnijih sadržaja u Petrovaradinu. Trostrano je orijentisan, izuzetno osvetljen i peredstavlja pravu poslasticu za ljubitelje ovg dela grada. Poseduje dve prostrane terase - jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 221.250 €, 75,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam ponude komforan, svetao i izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina. Stan je smešten na višim spratovima, što mu pruža neverovatan mir, obilje prirodne svetlosti i panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je duplex stan na odličnoj lokaciji kod Filozofskog fakulteta. Stan je dvoiposobne strukture, površine 75m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Terasa Interfon Dragoslava Srejovića Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 112.500 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina rijeke Blizina samoposluge Centar mesta/grada Javni parking - besplatni.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 80 m2 do 230000 eura najnovije što manji (82)
  • kablovska do 230000 eura najnovije što manji (6)
  • kablovska 80 m2 najnovije što manji (2)
  • kablovska 80 m2 do 230000 eura što manji (2150)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com