• GoHome Professional
kablovska 80 m2 do 230000 eura najnovije što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska 80 m2 do 230000 eura najnovije što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska 80 m2 do 230000 eura najnovije što jeftiniji

  • Za upit "kablovska 80 m2 do 230000 eura najnovije što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 212.180 €, 76,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo na Novom Naselju Uknjižen Trosoban stan 76 m2 na Top-Top Lokaciji Stan je svetao,prostran i funkcionalan i veoma lepo organizovan nalazi se na 7. spratu stambene zgrade sa dva lifta, smešten u mirnom i porodičnom delu Novog Naselja Stan ima 76m² grejne površine, plus....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 23.000 €, 78,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U blizini jezera Ludaš prodaje se kuća za rušenje ili adaptaciju površine 78 m2. U svom sastavu ima predsoblje, kupatilo, 2 sobe i trpezariju sa kuhinjom. Grejanje je na čvrsto gorivo, struja je monofazna. Takođe uz kuću se prodaje i poljoprivreno zemljište površine 4.652 m2. .

 
 
 
  Kuća, TRNAVA, 26.000 €, 74,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, ukupne površine 74m2, od čega je 24m2 terasa. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Objekat ima struju, dok je voda bunarska i nalazi se na samom placu. Plac je ukupne povšine 1428m2, sa izlazom na asfaltirani put sa jedne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 62.000 €, 83,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Kuća na većem placu sa priključkom trofazne struje, vode, kanalizacija- sengrup. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 83m² · 62.000€.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća od 80 m2 sa dva pomoćna objekta na placu od 908 m2 u Krušcu. Kuća se nalazi na desetak minuta vožnje kolima od centra i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Uredno je održavana i funkcionalna pa....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 73,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće u jednom od mirnijih delova Jagodine – naselju Tabane. Idealna prilika za one koji žele svoj dom, dvorište i dodatni prostor za razne namene. Veca kuca se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,predsoblja i kupatila. Manja kuća ima....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 90.000 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Impozantna nekretnina, Vikendica na Gružanskom jezeru - nova gradnja, Brvnara površine 81 m2, plac 319 m2, do vode Na prodaju vikendica - brvnara na Gružanskom jezeru, nove gradnje, opremljena i funkcionalna kako za odmor tako i za život. Dimenzije objekta su prizemlje 9x6 metara,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 80 m2 do 230000 eura najnovije što jeftiniji (82)
  • kablovska do 230000 eura najnovije što jeftiniji (6)
  • kablovska 80 m2 najnovije što jeftiniji (2)
  • kablovska 80 m2 do 230000 eura što jeftiniji (2150)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>