• GoHome Professional
kablovska 80 m2 do 230000 eura što skuplji lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska 80 m2 do 230000 eura što skuplji lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska 80 m2 do 230000 eura što skuplji lift

  • Za upit "kablovska 80 m2 do 230000 eura što skuplji lift" pronađeno 857 nekretnina - prosečna cena 2.252 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 203.000 €, 73,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan 73m Bul. Evrope Lokacija: Bulevar Evrope (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Bulevar Evrope Sobnost: Trosoban Kvadratura: 73m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 252.530 €, 87,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Podbare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 252.490 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan duplex na Socijalnom. U pitanju je trosoban stan smešten na mirnoj i tihoj lokaciji gde je i sama zgrada jedna od kvalitetnijih na socijalnom. Od ulaganja je potrebno samo okrečiti. Kosine u spavaćim sobama ne remete funkcionalnost. Nalazi se na drugom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kablovska 80 m2 do 230000 eura što skuplji lift'
175.000 €
175.000 €
252.000 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 252.484 €, 74,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi u izgradnji u Centru Novog Sada 74,26m Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Pap Pavla Sobnost: Trosoban Kvadratura: 74m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 252.484 €, 74,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 ZVANIČNI PRODAJNI PARTNER BOMBYX nekretnine reg br 217. Oglašavamo prodaju stanova u izgradnji, u samom srcu grada, na svega 200m od pesačke zone i glavnog trga Novog Sada. Ovaj kompleks obuhvata 114 stambenih jedinica različitih struktura na raspolaganju od 43,72 m do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 250.580 €, 74,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednom od najstarijih delova Novog Sada, na Podbari koja ubrzano prerasta u istinsku i sve popularniju urbanu oazu, nalazi se lokacija ovog stambenog objekta Po+P+4+Pk . Ova lokacija je odlično saobraćajno povezana sa centrom grada – nalazi se na 3 minuta vožnje i 5 minuta lagane....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 250.000 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,0 Zvezdara , Kluz , Koste Trifkovica , 82m2 , 2 / 3 , lift , eg / podno grejanje , odlicna novogradnja , u izgradnji , useljivo novembar 2025. godine , podno grejanje , Pvc stolarija - velikih dimenzija , velike staklene povrsine , roletne sa elektropodizačima , italijanska keramika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KEJ, 76m2, TROSOBAN Prodaje se prelepo opremljen,svetao trosoban stan na Keju. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, wc i dve terase. Zgrada ima lift, a u okolini se nalazi sve što vam je potrebno za svakodnevan život, a udaljenost centra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u Zahumskoj ulici u potkrovlju salonske stambene zgrade bez lifta na 2/2 sprata. Uknjižen je na 87m2, stim što je podna površina stana veća. Stan trenutno funkcioniše kao dve stambene jedinice sa posebnim ulazima, zbog potreba porodice. Stan je u izvornom stanju i ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 249.900 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Karaburma, Dunavske terase, Vojvode Micka Krstića, troiposoban, luksuzan stan. Uknjižen je na 82m2 (merno 84m2), na šestom sptatu od sedam u zgradi iz 2017-te godine, sa liftom i interfonom. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, gostinskog toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 249.900 €, 84,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je luksuzan četvorosoban stan na sedmom spratu, svetao i prostran, smešten na par minuta hoda od BiG Fashion tržnog centra. Stan pruža udoban život sa optimalnom funkcionalnošću i modernim sadržajem. Karakteristike stana: Struktura: tri spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja na prelepoj lokaciji. Garažno mesto se plaća 20.000 eura. Agencijska provizija 2%. . Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.670 €, 84,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 247.200 €, 82,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan troiposoban stan na Salajci u zgradi useljenoj pre manje od godinu dana. Zgrada je građena od najboljih materajala, poznatog investitora i prelepog je izgleda. Stan je potpuno i moderno opremljen i prodaje se namešten. Poseduje WC i kupatilo, u kojima je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 247.200 €, 82,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna nova zgrada. cetvorosoban - nov - komplet opremljen. Uz stan se dobojaju i 2 parking mesta . Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 247.200 €, 74,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen komforan trosoban stan na Limanu IV. Grejanje je centralno putem toplane. Blizina: škole, vrtića, parka, ambulante, autobuske stanice, kao i blizina uskoro izgradjenog mosta. Stan se sastoji od hodnika, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, terasa sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 247.200 €, 76,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u Novom Sadu, SALAJKA, površine 74 m²+, plus 2 terase od 19m2 . Stan je DUPLEX. Nalazi se nadoomak svih sadržaja škole, vrtića, marketa u kvalitetnoj novogradnji. Otvoren i predivan pogled na Grad. Prazan je i odmah useljiv.. Vredi pogledati.. Terasa, Lift, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 247.200 €, 78,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kompletno renoviran trosoban stan na Limanu 4! Stan ima 78m2 i sastoji se od "Open Space" dnevnog boravka i trpezarije, dve komforne spavaće, dva sanitarna čvora i kuhinje. Stan se prodaje komplet namšten kao na slikama i ima dvostranu orijentaciju. Blizina svih neophodnih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 246.740 €, 84,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja,povrat PDV-a. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri), smart home koncept, multi split klimatizacija.Pozovite za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 246.200 €, 83,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, ADAMOVIĆEVO NASELJE površine 83m2. Nalazi se u modernom kompleksu sa puno sadržaja. Stan je odličnog rasporeda, izuzetno je funkcionalan i dvostrano je orijentisan. Blizina Škole, Vrtića, marketa kao i ostalih sadržaja potrebnih za kvalitetan život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 246.170 €, 78,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan porodičan stan u novogradnji na Podbari. Troiposoban stan od 78m2 modernog koncepta-dvostrano orijentisan. Komforan dnevni boravak sa ugradnom kuhinjom (po meri) i trpezarijom- izlaz na ulično orijentisan balkon, iz hodnika u tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 245.140 €, 85,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam ovu fenomenalnu izgradnju na Trandžamentu. Smart home sistem i lux apartmani, dobro poznat kvalitet gradnje i opreme je sve što vam je neophodno za vaš novi dom. Ovaj odličan komforan četvorosoban stan na posednjem spratu ove zgrade, kao pethaus. Poseduje tri komforne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 61, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 260.000 €
20.02.2026 - 255.000 €
20.03.2026 - 250.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 61 - Jurija Gagarina 2.5, 78m2(terasa 7m2), 13/14, CG, dva lifta, podrum, interfon, klima, video nadzor. Kompletno renoviran stan, moderno opremljen, jako svetao, komforan, funkcionalno raspoređen, na odličnoj lokaciji. Tokom renoviranja zamenjena je stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, funkcionalan, trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2007.godine, preko puta restorana "Novak", u neposrednoj blizini Štark arene. Nalazi se na prvom spratu od šest u urednoj i očuvanoj zgradi sa fasadnom ciglom. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je jedinstven trosoban stan u samom centru grada,preko puta Srpskog narodnog pozorista na svega 50 metara od pešačke zone.Stan se nalazi na 5 spratu zgrade sa liftom i sastoji se od hodnika iz koga se ulazi u sve prostorije,dve spavaće sobe,dnevnog boravka,kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 244.000 €, 74,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo funkcionalan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u blizini, javnog prevoza, škola i svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe i kuhinje (open space), tri spavaće sobe, lođe, ostave, kupatila I toaleta. Iz stana se pruža otvoren pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 243.900 €, 74,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostoran, divan stan na izuzetnoj lokaciji. U neposrednoj blizini je Spens, pešačka zona grada kao i sve potrebštine neophodne za svakodnevni život. Stan je u izvornom stanju, vrlo lako može da se renovira u trosoban stan, ova nekretnina Vam i pruža tu mogućnost da je renovirate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 243.900 €, 74,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostorno fantastičan stan na izuzetnoj lokaciji. U neposrednoj blizini je Spens, pešačka zona grada kao i svi sadržaji potrebni za život. Stan je u izvornom stanju, vrlo lako može da se prepravi u trosoban stan, ova nekretnina Vam i pruža tu mogućnost da je renovirate i opremite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 243.000 €, 76,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 242.500 €, 83,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep četvorosoban stan u Avenija Garden kompleksu. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, terase, velikog kupatila sa kadom i malog kupatila sa tuš kabinom. Stan poseduje dva klima uređaja i nalazi se na prvom spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 242.389 €, 78,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lux novogradnja na Autokomandi! Pouzdan investitor, visokokvalitetna gradnja i energetska efikasnost! - Izuzetna mikrolokacija, nadomak svih gradskih dešavanja, a opet u mirnom i porodičnom kraju okružen zelenilom. - Stanove karakteriše dobar raspored prostorija, prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 242.200 €, 75,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam predivan, svetao, porodičan četvorosoban stan u blizini centra Novog Sada. Pored dnevne i tri spavaće sobe, ovaj stan, savršenog rasporeda, poseduje fizički odvojenu kuhinju, terasu, kupatilo i po planu predviđen toalet, koji je preuređen u vešeraj. Osim što se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 242.000 €, 87,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novoizgrađenu zgradu koja se nalazi u blizini Novosadskog sajma i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja je vrhunskog kvaliteta, PVC spoljna stolarija, medijapan unutrašnja stolarija, keramika 1.klase i hrastov parket. Objekat sadrži 23 stambene jedinice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 241.050 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*** Velike spavaće sobe. Ogroman dnevni boravak. Kupatilo je dodatno rađeno. Posebno toalet. Dvostrano orijentisan. Ima i garažu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 241.050 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

78m2 CENTAR 021/6620001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 241.020 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzni suteren sa visokim plafonima predstavlja savršenu kombinaciju elegancije, komfora i funkcionalnosti, idealan za svakodnevni život ili kao prostor za iznajmljivanje na dan. U enterijeru dominira kvalitetan nameštaj, koji je pažljivo odabran kako bi stvorio atmosferu sofisticiranosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 240.000 €, 80,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, kod Skupštine, Kosovska, 3.0, 80m2, IV/5, lift, CG, klima. Starogradnja. Uknjižen, odmah useljiv. Stan se nalazi u samom graskom jezgru Starog grada. Atraktivan je, pun svetla, funkcionalan ali i potpuno atipičan. Prostire se na dva nivoa što pruža mogućnost kreativnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 240.000 €, 77,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Botaničke bašte, na desetak minuta pešačke udaljenosti od Tašmajdana, Skupštine, Trga Nikole Pašića, nalazi se ovaj trosoban stan. Savršeno funkcionalan, odlične saobraćajne komunikacije sa svim delovima grada i svih infrastrukturnih sadržaja. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 240.000 €, 74,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo izuzetan trosoban stan od 61m² + 13m² terase na Vračaru. Nalazi se na prvom spratu, potpuno tih i ušuškan. Stan odlikuju hrastov parket kao nov, unutrašnja stolarija od punog drveta, PVC spoljašnja stolarija sa roletnama i blindirana vrata. Uknjižen 1/1, bez tereta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 81 m² u prestižnom kompleksu Planeta Residence, na 5. spratu zgrade sa liftom. Cena stana iznosi 250.000 € i uključuje garažno mesto i kompletan nameštaj rađen po meri od najkvalitetnijih materijala. Struktura stana Prostrana....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 586)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>