• GoHome Professional
indomio do 98000 eura barem 80 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • indomio do 98000 eura barem 80 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 98000 eura barem 80 m2

  • Za upit "indomio do 98000 eura barem 80 m2" pronađeno 12 833 nekretnina - prosečna cena 118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 93000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • klima
    • 3.sprat
    • parket
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, POŽAREVAC, 105.300 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 81m2 u Skopljanskoj ulici u Požarevcu sprat 4 ima lift- novogradnja moze bilo koja vrsta kredita - uknjižen stan ima dve spavace sobe ,veliku terasu mogućnost kupovine spoljnog pokrivenog parking mesta 8000eur cena stana 1300eur + PDV VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 850 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Delta planeta i nišavskog keja. Površine je 81m2, nalazi se na VI nove stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc-a....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 900 € na 700 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 900 €
10.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

#38281, Izdavanje, Stan, Beograd, CRVENI KRST, 81 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.300 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov stan na Vračaru površine 81 m², dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici Vojvode Hrvoja. U neposrednom okruženju nalaze se ulice Gospodara Vučića, Južni Bulevar i Maksima Gorkog. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

#49671, Izdavanje, Stan, Beograd, DORĆOL, 81 m. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
17.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, lepo sređen stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Uz stan je moguće zakupiti i garažno mesto, uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 800 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na dobroj lokaciji na Novom Beogradu, u ulici Aleksinačkih rudara. Veoma svetao i prijatan. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i toaleta. Dostupan za useljenje od juna 2026te. ID: C80426 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 400 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan trosoban stan u Kragujevcu u blizini Saborne crkve. Sastoji se od tri sobe, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila, toaleta, ostave i dve terase. Poseduje komletnu kuhinju, tri ugradna plakara, dva klima uređaja,stolarija PVC. Idealan za poslovni prostor.   .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ČAJETINA, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.350 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 800 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 43.000 €, 80,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 900 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 84.460 €, 82,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2022.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv, dvorisno orjentisan, kvalitetna gradnja, cena sa pdv-om .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Locirana u najlepšem delu Lekinog brda, blizu centra i izlaza na autoput, nalazi se kuća koja se izdaje kao poslovni objekat a moguće i za život. Poseduje potpuno nezavisan ulaz od ostatka objekta sa ulaznim holom na nivou prizemlja. Izdaje se prvi sprat (mereno 120 m2) sa 4 sobe....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 35.000 €, 82,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U NASELJU ZELE VELJKOVIĆ. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, Dobračina ulica, blizina Narodnog pozorišta, 82 m2, dvosoban salonski stan na četvrtom spratu održavane stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, zastakljene terase pretvorene u radnu sobu, kupatila, hodnika i balkona. Stan je komplet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.500 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan sa 2 spavace sobe u prestiznom kompleksu SKYLINE, najluksuznijem projketu na trzistu nekretnina. Uzdižući se na raskršću novog i starog Beograda, između reke Save, Ulice kneza Miloša i samog centra grada – kompleks Skyline Belgrade nudi jedinstven, kvalitetan i komforan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 500 €, 82,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi poslovni prostor od 82m2 za različite namene. Sastoji se od 3 dela. Raspoloživo PARKING mesto. Cena zakupa 500e Potreban je depozit i agencijska provizija u iznosu od 100%. Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete 066 82 92 800 ili 066 82 92 500....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 82,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Bagljaš - Trosobna dvojna kuća površine 82m2 na placu površine 4.96 ara. Trofazna struja, grejanje na plin, septička jama, drvena stolarija, mešovita gradnja. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića - Izdaje se potpuno namešten 3.0 stan, 82m2, na sjajnoj lokaciji u Bulevaru Nemanjića. Stan poseduje dnevni boravak, 2 spavaće sobe, i odvojenu kuhinju sa trpezarijom, terasu i 2 mokra čvora.. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 7, u zgradi sa liftom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.500 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen trosoban stan u centru grada, u Vladetinoj ulici. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom ( oko 40m2) i spavaćeg bloka sa dve spavaće sobe, dva kupatila ( jedna soba poseduje sopstveno) i terase. Svaka soba ima svoj televizor. U neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 38.000 €, 82,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 82 m2 lepe vikendice sa dobrim pogledom na vodu. Bliznakinje poseduju svaka po dve sobe na spratu sa izlazom na zajedničku terasu, a u prizemlju su po dnevni boravak i kuhinja sa izdvojenim toaletom. U vikendici ima struja i voda. A iza vikendice se nalazi mali boks za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.000 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se 4.0 stan u mirnom delu Slavije, na prvom od pet spratova moderne zgrade sa liftom izrađene 2005 godine. Stan je nenamešten sa potpuno opremljenom kuhinjom sa svim kuhinjskim elementima i uređajima kao i opremljenom trpezarijom, ugradnim policama i ormanima. Izuzetno pogodno....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 38.000 €, 82,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Novom Kozjaku selu u Opštini Alibunar na oko 70 kilometara od Beograda i 50 od Vršca, prodaje se kuća odmah useljiva bez ikakvih ulaganja. Kuća ima 3 sobe, kuhinju dnevnu sobu-trpezariju,ostavu i kupatilo. Prozori pvc, podovi laminat,parket i pločice, zidovi sređenei,plafoni takođe,kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 45.000 €, 82,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća uTuriji sa lepim velikim dvorištem punim zelenila. Kuća je starije gradnje, salonskog tipa i građena je u autohtonom vojvođanskom stilu. Kuća je renovirana sa puno pažnje i ukusa, da bi se očuvao prethodni izgled kuće. Na kući je urađena hidroizolacija svih zidova,....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“ (nivo gradnje po kom dobijate kompletan objekat spreman za useljenje). U delu gde će biti smeštene kuće u nizu u ponudi su PRIZEMNE I SPRATNE....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, novogradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Odličan plac sa manjom vikend kućom i svim priključcima u Jazak Prnjavoru, na 50 m od asfaltirane....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 75.000 €, 82,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u naselju Bagljaš, 1 SP, sastoji se iz 2 etaže, u 1. prvoj etaži nalazi se ulaz, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, terasa, degažman, kupatilo, soba; 2 etaža-galerija, kupatilo, soba. Sta je kompletno renoviran, PVC stolarija sa roletnama i komarnicima, sigurnosna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.08.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2024.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, salonska zgr, namešten, odmah useljiv, renoviran .. / kod Ruzveltove, nedaleko od Vukovog spomenika, predratna zgr, mermerni ulaz, visoki plafoni, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, komplet namešten sa tehnikom i opremom, renoviran, nove instalacije, 2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 850 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN PET FRIENDLY ČETVOROSOBAN STAN - LIMAN 2---Agencijska šifra: 9112490. Izdaje se komforan, namešten četvorosoban stan na 4. spratu zgarde, na Limanu 2. Stan se sastoji od dnevnog boravka (koji će se opremiti u dogovoru sa zakupcem), odvojene kuhinje, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 57.000 €, 82,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor u novoj zgradi, površine 82 m², smešten u suterenskom delu objekta. Ovaj prostor ima veliki potencijal i može se lako adaptirati u više stambenih jedinica. Sastoji se od četiri funkcionalne prostorije, dva kupatila i kuhinje, što omogućava fleksibilnu preraspodelu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 400 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan od 82 m² nalazi se u Novom Sadu, na Limanu 2, preko puta Promenade na 7. spratu. Po strukturi je trosoban, što ga čini praktičnim izborom za udoban svakodnevni život. Nalazi se nadomak svih Fakulteta. Raspored prostora pruža dobar osnov za funkcionalno i prijatno stanovanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u izdavanju trosobnog stana, u centru Niša, od 82 kvadrata po ceni od 1000 evra. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. -------------------------------------------- Trosoban stan:....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 70.000 €, 82,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2022.,

www.indomio.rs

Stan 82 m2, Dositejeva, CG, 4/5.spr,dupleks 50.000 .

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 53.000 €, 82,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

VRČIN stanovanje + biznisPoložaj povoljan i za stanovanje i za gradnju poslovnog objekta. Objekat zidan 1954.g. sa ciglom i karatavanom, nadograđen prednji deo sa ciglom i armirano -betonskom pločom nigde nije popucao. 84 m2 stambenog prostora, na 2.646 m2 dvorišta. Poseduje struju,bunarsku....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 106.000 €, 82,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan lokal na dobroj lokaciji u Veterniku . Lokal se sastoji iz tri dela , prvi deo prizemlje , drugi deo galerija i treći deo polusuterenski prostor .Lokal je zaštićen rešetkama , uz lokal ide i inverter klima koja je još u garanciji , svetleća reklama , a po potrebi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 84.450 €, 82,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu! Građena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa svega 3 stana u zgradi! Ograđeno dvorište sa video nadzorom. Bez gužve....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 800 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 850 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN NA KEJU---Agencijska šifra: 9112559. Izdaje se prostran, lepo opremljen trosoban stan od 82m2 na trećem spratu zgrade bez lifta u mirnoj jednosmernoj ulici na Keju. Zgrada poseduje svoju biciklanu. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visine....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 990 €, 82,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno uređen i potpuno namešten poslovni prostor površine 82m2. Sastoji se od dve odvojene kancelarije, kuhinje, dva toaleta i terase. Prostor je klimatizovan (dve klime) i poseduje centralno grejanje, što obezbeđuje prijatan ambijent tokom cele godine. U okolini je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 776)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>