• GoHome Professional
indomio do 98000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 98000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 98000 eura Najnovije

  • Za upit "indomio do 98000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 93000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 98.000 €, 35,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan jednosoban stan sa jednostavnom mogućnošću adaptacije u jednoiposoban. Raspored: hodnik, velika svetla soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i mala terasa. Zgrada veoma dobro održavana, uredan ulaz, lift, interfon. Miran kraj, zgrada je potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 97.000 €, 44,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 44 m2 u mirnom delu Kumodraža u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9, u Vojvode Stepe iznad Farmaceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 95.000 €, 42,65 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

IZUZETAN STAN| 42,65 m² | SVETOGORSKA ULICA II sprat | Lift | Mini Wellness | Razrađen biznis | Uknjižen Na prodaju kompletno opremljen stan površine 42,65 m², smešten na II spratu (od ukupno IV) u kvalitetnoj zgradi sa liftom i mini wellness sadržajem, u Svetogorskoj ulici – jednoj....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 94.300 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

PRODAJA STANA – CENTAR ZLATIBORA U ponudi je uknjižen stan površine 41 m², smešten na prvom spratu kvalitetnog objekta Vip Bogić, u ulici Miladina Pećinara, u samom srcu Zlatibora. Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru, u neposrednoj blizini jezera, šetališta,....

 
 
 
  Stan, OVČA, 93.600 €, 46,79 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Kompleks smešten na levoj obali Dunava, blizu nove obilaznice. Mirna i tiha lokacija, sa velikim procentom zelenih površina. Stanovi u novogradnji, blizina vrtića,škole i auto-puta. Sami stanovi su građeni od najkvalitetnijih materijala. Petokomorni prozorski profili, euro-design....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 92.700 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu preko pruge Građevinski Plac 3600 na POGODNOJ LOKACIJI Parcela se vodi kao Građevinsko zemljište u Poslovnoj Radnoj Zoni dimenzije 28x128 m dozvoljena je gradnja P+2 nalazi se na 300 metara od asfaltnog puta za Plantu Pogodno je za razne namene Može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

White Hill Residence Stari Banovci Odmah useljivo. Može kredit, poželjno keš. Nije još uvek uknjiženo. Lep, atraktivan raspored. Terasa, odvojena spavaća soba. Moguć dogovor oko cene uz fleksibilan pristup kupca. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%:....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 1494,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!