• GoHome Professional
hitna prodaja novi beograd novogradnja 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • hitna prodaja novi beograd novogradnja 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - hitna prodaja novi beograd novogradnja 1.sprat

  • Za upit "hitna prodaja novi beograd novogradnja 1.sprat" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 3.097 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 225.000 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep i funkcionalan duplex. Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bežanijske kose, Novog Beograda, autoputa i velikih trgovinskih marketa. U mirnom delu okruženom zelenilom, trostrano orijentisan duplex u nivou prvog i drugog sprata. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 257.000 € na 253.500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 253.500 €, 65,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 282.000 €
27.02.2026 - 257.000 €
22.04.2026 - 253.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2.0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u novogradnji, koji se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade, u luksuznom stambenom kompleksu u Bloku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 253.555 €, 70,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124971, I/IV, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak 31.12.2026,a bice i ranije,stan se nalazi na 1 spratu, trosoban po strukturi,lift.Svi fasadni zidovi su urađeni od kvalitetnih termo blokova,poboljšanih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'hitna prodaja novi beograd novogradnja 1.sprat'
100.000 €
199.500 €
99.000 €
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan, funkcionalan, trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2007.godine, preko puta restorana "Novak", u neposrednoj blizini Štark arene. Nalazi se na prvom spratu od šest u urednoj i očuvanoj zgradi sa fasadnom ciglom. Stan se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 389.950 €, 105,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetan stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta, smešten u mirnoj i povučenoj ulici na Bežanijskoj kosi 2, u modernom kompleksu građenom u stilu kondominijuma. Stan površine 105 m² nalazi se na prvom spratu i pruža poseban osećaj privatnosti. Po strukturi je petosoban,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 950.000 €, 360,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Izuzetno kvalitetna na mirnoj, prelepoj lokaciji. Gradnje je iz 2010. godine, Energoprojekt, uz dodatno renoviranje i adaptaciju - u kuću je uložena jako puno, korišćeni su veoma kvalitetnim završni materija, kvalitetna keramika, sanitarije, stolarija, sve je od punog drveta, ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 377.999 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji je izuzetna nekretnina u jednom od najtraženijih i najuređenijih kompleksa na Novom Beogradu - A Blok, u ulici Jurija Gagarina. U pitanju je luksuzan trosoban stan ukupne površine 96 m2, od čega je 61 m2 grejna površina, dok dodatnih 35 m2 čini uređena i ograđena privatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, funkcionalan, trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2007.godine, preko puta restorana "Novak", u neposrednoj blizini Štark arene. Nalazi se na prvom spratu od šest u urednoj i očuvanoj zgradi sa fasadnom ciglom. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 115.000 € na 117.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.800 €, 48,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2 spratu jednosobni cena 88800 e,od 69 m2 na vpr,1 i 2 spratu dvoiposobni, cena 127650,od 50 m2 na 1 i 2 spratu cena 92500,od 47 m2 na 1 spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.500 €, 39,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 119.900 € na 125.400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 125.400 €, 45,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 125.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 385.060 €, 104,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetan stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta, smešten u mirnoj i povučenoj ulici na Bežanijskoj kosi 2, u modernom kompleksu građenom u stilu kondominijuma. Stan površine nalazi se na prvom spratu i pruža poseban osećaj privatnosti. Po strukturi je petosoban, pažljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 108.000 €, 50,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, neuseljavan stan površine 50 m² na 1. spratu novoizgrađene zgrade, na potezu Ledine–Surčin. Uz stan se dobija i jedno parking mesto uključeno u cenu. Osnovne karakteristike: Površina: 50 m² Sprat: 1. sprat Parking mesto obezbeđeno (uključeno u cenu) Koncept: otvoren....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 250.000 €, 366,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99099, 2.7a, spratna, 3, struja, klima, terasa(3), novogradnja, cela. U ponudi kuća na top lokaciji! Prizemlje se trenutno koristi kao poslovni prostor,prvi sprat opremljen i sastoji se od hodnika,veoma prostranog dnevnog boravka,kuhinja,tri sobe,kupatilo,wc i terasa.Drugi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 4, 205.000 €, 55,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U urednoj zgradi sa liftom i čistim ulazom, dvostrano orijentisan stan. Nalazi se na prvom spratu, sa jedne strane definiše se kao prizemlje, zbog drugog objekta pored. Nov parket, renovirana kuhinja. Pripadajući podrum. Od prostorija: predsoblje, kupatilo, spavaća soba (11m2), kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 71, 120.000 €, 37,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor – lokal ćpovršine 42m², koji se nalazi na 1. spratu u okviru TC Evroazijski, u ulici Mileve Marić Anštajn 114, Novi Beograd. Detalji lokala: Površina: 37m² Sprat: 1. sprat Broj lokala: 254 Infrastruktura: Lokal ima struju i redovno održavanje (to su jedini....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 71, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor – lokal ćpovršine 42m², koji se nalazi na 1. spratu u okviru TC Evroazijski, u ulici Mileve Marić Anštajn 114, Novi Beograd. Detalji lokala: Površina: 42m² Sprat: 1. sprat Broj lokala: 284 Infrastruktura: Lokal ima struju i redovno održavanje (to su jedini....