• GoHome Professional
hitna prodaja novi beograd što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • hitna prodaja novi beograd što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - hitna prodaja novi beograd što manji

  • Za upit "hitna prodaja novi beograd što manji" pronađeno 2 869 nekretnina - prosečna cena 3.123 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • nenamešten
    • interfon
    • podno grejanje
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 34.000 €, 50,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 42.500 €, 50,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 29.950 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, Na upit, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 150.690 €, 50,23 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, stan od 50,23 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 168.500 €, 51,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na traženoj lokaciji u Paviljonima, u ulici Džona Kenedija, u ponudi je dvosoban stan, uknjižen 51 m2, a stvarne površine 60 m2 sa tri terase. Stan je svetao, dvostrano orjentisan i komforan, funkcionalnog rasporeda - iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Na zapadnoj strani su: kuhinja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 175.000 € na 168.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 168.000 €, 51,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 175.000 €
06.05.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja uknjižen dvosoban stan, renoviran, u Paviljonima Prodaje se uknjižen, komforan dvosoban stan, 51m2 , potpuno renoviran i kompletno moderno namešten. Smešten u mirnom i uređenom delu Paviljona. Stan se nalazi na petom spratu dobro održavane zgrade i raspolaže pripadajućim podrumom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 3, 226.000 €, 51,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u Bulevaru Zorana Đinđića. Stan je ukupne površine 62m², od čega je 51m² uknjiženo, uz prostranu terasu od 11m². Veoma je svetao, funkcionalnog rasporeda i bez potrebe za dodatnim ulaganjima – useljiv odmah.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Imo centra, sa velikim staklenim izlogom, uknjižen, orijentisan tako da gleda na ulicu. Lokal se sastoji od dve prostorije, predsoblja, ostave, kupatila i izloga. Renoviran, bez ulaganja. Idealan za različite vrste delatnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 226.000 €, 51,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini Carine, (renoviran pre par godina), 2.0, svetao stan, uknjižen na 51m2, sa velikom terasom od 11m2. Sve prostorije su komforne i funkcionalne- hodnik, spavaca soba, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom ( izlaz na terasu od 11m2), kupatilo. Na spratu se nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan površine 51 m2, izuzetno funkcionalan, odličnog rasporeda, uknjižen ( moguća kupovina na kredit). Na odličnoj lokaciji na Ledinama, u novoj zgradi, u neposrednoj blizini Pečenjare Ledine. U cenu je uključeno parking mesto. Odmah useljiv, niske režije - etažno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 245.000 €, 51,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

SAVADA 3 je kompleks u mirnom delu bloka 65 i pruža savršeno okruženje za porodičan život. Moderno uređen i strateški povezan sa glavnim saobraćajnicama, školama, vrtićima i Delta City tržnim centrom. U prodaji dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji. Čine ga: open space dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108805, NPR/III, uknjizen, novogradnja, parking. EXTRA PONUDA, Uknjizen stan, 2.0 NPR, odlicna lokacija. Uknjizen 1/1. Ne moze putem stambenog kredita Nova zgrada na najlepsoj poziciji na Ledinama, na samom pocetku opstine Surcin. Stanovi u mirnom delu naselja, sa predivnim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam nude svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 62m² sa prostranom terasom od 11m². Stan je južno orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Nalazi se na 8. spratu od ukupno 9. spratova u održavanoj zgradi. Odlična lokacija u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 189.900 €, 51,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U urednoj zgradi, okruženoj zelenilom, kompletno renoviran stan. Sunčan, svetao, jugo-zapadano orijentisan. Ostaju tri ugradna plakara (u hodniku, kupatilu i američki u spavaćoj sobi), kupatilska galanterija, ugradna kuhinja sa rernom i pločom kao i klima uređaj. Uknjižen na 51m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 91.800 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108805, NPR/III, uknjižen, novogradnja, parking. EXTRA PONUDA, Uknjižen stan, 2.0 NPR, odlična lokacija. Uknjižen 1/1. Ne može putem stambenog kredita Nova zgrada na najlepšoj poziciji na Ledinama, na samom početku opštine Surčin. Stanovi u mirnom delu naselja, sa predivnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 145.000 €, 51,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan smešten u prizemlju uredno održavane četvorospratne zgrade u mirnom delu Ledina. Stan je uknjižen na 47 m² i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita, dok realna korisna površina iznosi oko 51 m². ​​​​​​​Odličnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 30.600 €, 51,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan kompletno renoviran i opremljen novim stvarima.Nisu još sve stvari raspakovane ,pa je slikana samo dnevna soba.Režije: od 11000 RSD do 12000 RSD. . Stan ima veliku dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju trpezariju, hodnik i kupatilo.Podovi su hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 174.000 €, 51,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u najlepšem delu Bloka 44. Veoma svetao i komforan. Zapadno orijentisan. U izvornom je stanju. Odmah useljiv. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije : dnevna, spavća soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Odlična struktura stana pruža mogućnost dobijanja još jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 189.900 €, 51,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115966, I/IV, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan,u cenu su uključeni svi ugradni plakari kao i ugradna kuhinjaispod stana se nalazi stan u prizemlju zgradestan poseduje dve terase koje nisu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 22, 229.900 €, 51,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2.0 stan, retko u ponudi. Mogućnost adaptacije u 2.5 (od trpezarije). Kompletno renoviran, okrenut ka parku, izuzetno mirno i tiho okruženje. Uknjižen. Građevinska površina 59m2. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 30.600 €, 51,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, Na upit, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fontana, kod Mekdonalda, dvosoban, namešten, korektan stan. Izdaje se ozbiljnim stanarima na duže. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 45.900 €, 51,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan od 52m2 kod samog aqua parka Holivud . Stan je u dva nivoa i od prostorija ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak,kupatilo ,terasu sa predivnim pogledom. Na drugom nivou nalazi se spavaća soba. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.000 €, 52,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Belvil, dvosoban, odmah useljiv, uknj .. / stan pogodan i za dnevno izdavanje, Belvil, Blok 67, Đorđa Stanojevića, zgrada Šeboj, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, hrast parket, klima, alarm, video nadzor, spr. VII/13, 2 lifta, CG, alu radijatori, odvojena spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE Stan 2.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Novi Beograd-Blok 67a (A blok), , Uroša Martinovića, 52m2, 700 eur , Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 101.400 €, 52,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,101400 eur sa uračunatim PDV,lux Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor/II spratu u izgradnji i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka,kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 203.853 €, 52,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Bežanijskoj kosi, u ponudi je stan u modernoj novogradnji koja se izdvaja vrhunskim kvalitetom gradnje i pažljivo biranim materijalima. Objekat je projektovan sa fokusom na dugotrajnost, energetsku efikasnost i maksimalnu udobnost stanovanja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 224.238 €, 52,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlični stanovi na Bežanijskoj kosi, u ponudi su stanovi u modernoj novogradnji koja se izdvaja vrhunskim kvalitetom gradnje i pažljivo biranim materijalima. Objekat je male spratnosti I sastoji se od samo 4 stana. Projektovan sa fokusom na dugotrajnost, energetsku efikasnost i maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 46.800 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 76492, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux stan u A bloku. Kompletno opremljen belom tehnikom marke Bosch, kao i svim potrebnim pokućstvom.Odvojena spavaća soba.CG po potrošnji. Garaza je slobodna od nove godine i cena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.400 €, 52,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, stan na samom početku Ledina, u cenu stana uračunato i pripadajuće parking mesto,zgrada pokrivena video nadzorom , kapija na daljinsko upravljanje. Bez ulaganja. Prodaje se sa kuhinjskim elementima. Po strukturi dvosoban, površine 52, uknjižen. Sastoji se od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.500 €, 52,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113668, IV/IV, dupleks, terasa, parking, stambena zgrada. Manji duplex, funkcionalam, prozračan. Dole ima dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu sa galerijom, predsoblje, kupatilo i terasu. Gore ima jednu sobu. Potrebno higijensko ulaganje. Lepa zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 80.000 €, 52,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,80 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,50 m2 se nalazi na I/ IV spratu u lepoj zgradi i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, namešten, odmah useljiv. Svetao, u lepo održavanoj zgradi. Javni parking isped zgrade. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Kompletna infrastruktura, za svaku preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93588, II/IX, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 11c, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u tržnom centru Stari Merkator na Novom Beogradu, na trećem spratu. Prostor je idealan za kancelarijsku delatnost i pruža funkcionalan raspored koji obuhvata jednu veću kancelariju, dve manje kancelarije i dve čajne kuhinje, što ga čini pogodnim kako za....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 52.000 €, 52,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 525)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>