Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "do 60 m2 useljiv pala cena interfon zadnjih 7 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 3.556 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 213.900 € na 210.000 €
dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 228.000 €
12.04.2026 - 219.000 €
11.05.2026 - 213.900 €
20.05.2026 - 210.000 €
10.04.2026.,
www.indomio.rs
Kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj i veoma traženoj lokaciji u bloku 11b. Uknjižen, čista papirologija. Pravo visoko prizemlje sa baštom/zelenom površinom ispred samog stana i zgrade koja daje veliki osećaj privatnosti, izuzetno funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban....
Promena cene sa 179.900 € na 175.000 €
dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 185.000 €
01.05.2026 - 179.900 €
17.05.2026 - 175.000 €
12.04.2026.,
www.indomio.rs
U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....
Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 209.000 €
29.04.2026 - 207.000 €
22.05.2026 - 199.000 €
13.02.2026.,
www.raicevicnekretnine.com
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4 lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Kvalitetan i funkcionalan dvosoban stan, u soliteru na uglu Bulevara....
Promena cene sa 150.000 € na 143.000 €
dana 20.05.2026.