• GoHome Professional
do 60 m2 pala cena 4.sprat zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 pala cena 4.sprat zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 pala cena 4.sprat zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 60 m2 pala cena 4.sprat zadnjih 7 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 3.325 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosečna cena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 270.000 € na 263.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 263.400 €, 60,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 273.000 €
15.05.2026 - 270.000 €
20.05.2026 - 263.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetan i funkcionalan stan u modernom kompleksu Airport Garden na Novom Beogradu, površine 60m², sa mogućnošću kupovine garažnog mesta. Smešten na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom, ovaj stan predstavlja odličan izbor kako za udoban život, tako i za....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 223.520 € na 192.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 192.000 €, 48,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 223.520 €
22.05.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4000 € + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 270.000 € na 263.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 263.400 €, 60,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 270.000 €
20.05.2026 - 263.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno kvalitetan i moderan stan u luksuznom kompleksu Airport Garden, u novoj zgradi završenoj krajem 2025. godine. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 10 spratova i pruža odličan osećaj komfora, privatnosti i funkcionalnosti. Zgrada poseduje čak 4 lifta, recepciju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 pala cena 4.sprat zadnjih 7 dana'
69.500 €
69.500 €
56.000 €
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 229.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 229.900 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 240.000 €
19.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan u blizini TC Zira. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje, odličnog kvaliteta. Po strukturi dvoiposoban, održavan sa niskim režijskim troškovima. Lokacija veoma dobro povezana gradskim prevozom sa ostalim delovima grada.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 207.000 € na 202.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 207.000 €
20.05.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu Dorćola, Skenderbegova ulica, ugao sa Dubrovačkom u kvalitetnoj zgradi se nalazi ovaj dvosoban stan, uknjižen na 38m2, mereno 41m2. 4.sprat bez lifta, stepenište nije naporno, dugačko odmaralište. Jako svetao, prozori od zida do zida, gleda na Dubrovačku ulicu, jugo- zapadna....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 207.000 € na 202.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 207.000 €
20.05.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Mali stan, velika prilika – Donji Dorćol! Ako tražite pametnu investiciju ili sladak, funkcionalan stan na top lokaciji – ovo je to. Skenderbegova ulica, u srcu Donjeg Dorćola, na korak od svih važnih sadržaja grada. Uknjižen na 38m², realno 41m² – pametno iskorišćen prostor koji....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 164.000 € na 139.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €
17.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 8--- Agencijska šifra 1006044.  Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 80.000 €
03.03.2025 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>