• GoHome Professional
do 60 m2 lođa do 330000 eura najnovije što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 lođa do 330000 eura najnovije što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 lođa do 330000 eura najnovije što jeftiniji

  • Za upit "do 60 m2 lođa do 330000 eura najnovije što jeftiniji" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.903 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 66.000 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan, prodaje se namešten, dvostrano orijentisan, svetao, sunčan. Odličan kako za život tako i kao investicija. Stan uknjižen na vlasnika. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko-trpezarijski deo spojen sa dnevnom sobom, spavaća soba, kupatilo, lođa. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 70.000 €, 49,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan 2,0 stan u blizini železničke stanice u Batajnici, u mirenom delu naselja. Stanu pripada i garaža, koja nije uslov prodaje. Poželjni keš kupci. Prostorije: Predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dve sobe, ostava, dve lođe, kupatilo. Agencijska provizija 2 %. Matrozova.

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne površine, lođa 5 kvm, terasa 2 kvm. Grejanje na Inverter klimu, TA peć ili na čvrsto gorivo (nova nekorišćena peć). Prostorije: Hodnik, dnevna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 lođa do 330000 eura najnovije što jeftiniji'
228.000 €
228.000 €
125.000 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Komforan stan odlične jednosobne strukture, adaptibilan u dvosoban na više načina. Nalazi se u parkovskom delu naselja Braće Jerković, a takva mu je i orijentacija jugozapadna ka samom parku. Javni parking ispred ulaza. Stan je na VPR/6 spratova, visina do simsa 240 cm. Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

KONTAKT 0653503551 Stan u zgradi novije gradnje, odlične pozicije, na prvom spratu, funkcionalalan, dvosoban, sa lođom i terasom , dvostrano orijentisan, u prijatnom okruženju, sa parking mestom ispred zgrade. Moguća kupovina i sa nameštajem. Stan u procesu knjizenja, moguca kupovina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara-Cvetkova pijaca 3.5, 63m(uknjižen na 47m), vpr/3, EG, KATV, internet, interfon, parking Prostorije: ulazni antre, dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim prostorom, tri spavaće sobe, kupatilo i lođa. Komforan, funkcionalan, trostrano orijentisan stan. Pre godinu dana u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 171.100 €, 63,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan, izvorno dvoiposoban stan, u izuzetnom delu naselja Marije Bursać, neposredno uz park Jelovac. Pozicija zgrade i stana je odlična, bliziina prevoza, prodavnica, škole, obdaništa i slično. Idealan za miran porodični život. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 177.000 €, 43,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična stan u zgradi od crvene fasadne cigle. Izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Odličan kako za život tako i kao investicija. Trenutno se izdaje, novi vlasnik, ako želi, može da nastavi izdavanje sa istim stanarom. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Za preporuku stan u bloku 70, blizu A-bloka, prevoza, škole, vrtića, prodavnice, blizu Save. Izuzetno svetao, uknjižen, odmah useljiv. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka, spavaće sobe i lođe. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 183.500 €, 62,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju fantastičan, kompletno renoviran stan na jednoj od najfunkcionalnijih i najtraženijih lokacija u gradu. U besprekornom je stanju, apsolutno bez ikakvih dodatnih ulaganja, odmah useljiv i spreman za novog vlasnika. Ono što ovaj stan izdvaja jeste izuzetan raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 192.000 €, 47,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u Profesorskoj koloniji, u ulici Braće Grim, na jednoj od najmirnijih i najtraženijih lokacija u gradu. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za život, sa pogledom na zelenilo i tihu jednosmernu ulicu, što budućim vlasnicima pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan dvoiposoban stan u zgradi iz 2016.g. Uknjizen . Odmah useljiv. Mogucnost kupovine na kredit. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatilo, lođa. Agencijska provizija 2% uknjizen NADA 063/88 07 293 1/6 VOJVODE MICKA KRSTICA .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 224.000 €, 55,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, velika spavaća soba, kupatilo, a dužinom celog stana je velika lođa (oko 10-12kvm). U hodniku je lepa ostava koja....