• GoHome Professional
do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 1 357 nekretnina - prosečna cena 2.180 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen 1,5-soban stan na margiti na trećem spratu od 4. sprata, novogradanja, i garažno mesto u dvorištu. Stan se nalazi u širem centru u blizini hotela Tamiš. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju nameštenog, dvosobnog stana na Novom naselju sa komplet belom tehnikom, sa pogledom orijentisanim na park i zelenilo. Stan je izuzetno svetao i topao, odiše jako dobrom energijom. Nalazi se u četvorospratnoj zgradi od žute fasadne cigle, na prvom spratu bez lifta.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.900 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru, u neposrednoj blizini parka Čair. Površine je 48m2 (43m2+5m2 terase), nalazi se na IV spratu (nije poslednji) stambene zgrade bez lifta. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz hodnika, sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 14 dana'
170.000 €
170.000 €
185.000 €
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 131.600 €, 47,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio udoban i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102380 - Cena je 70 000e + agencijska provizija 3%. Garsonjera u Petrovaradinu na visokom prizemlju. Grejanje je na TA peć i inverter klimu. Stan se prodaje namešten. Lokacija je dobro povezana sa gradom – centar Novog Sada je udaljen oko 10 minuta, autobuska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten i potpuno renoviran jednosoban stan u neposrednoj blizini parka Čair. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 43m2+5m2 terasa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, TELEP, ILARIONA RUVARCA, TROSOBAN STAN, 61 m2 + PARKING MESTO Nudimo vam, ekskluzivno, fantastičan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2019.godine. U pitanju je izuzetno lepo koncipiran prostor u manjoj kvadaraturi. Ono što će vas kupiti na prvu, svakako je dnevni boravak širokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.000 €, 42,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u naselju Mirijevo, nadomak Mirijevskog bulevara. Odlična povezanost sa ostalim delovma grada, neposredna blizina niza kafića, restorana, prodavnica i škole. Nalazi se na visokom prizemlju, zbog konfiguracije terena ulaz je u nivou ulice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 169.900 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan na poslednjem spratu u ulici General Ždanova, preko puta Instituta za majku i dete. Stan je uknjižen u izvornom stanju, ali ima savršenu mogućnost za lepu adaptaciju. Ima veliku terasu koju koristi sa još jednim stanom, nezavisnu od stambenog prostora. Uz stan i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 122.000 €, 44,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji, između Vrtova Ceraka, Vidikovca i Miljakovačke šume prodaje se ovaj stan u centru Rakovice. Po strukturi stan je jednoiposoban, sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, odvojene kuhinje, kupatila i velike zastakljene terase. Veoma je svetao i održavan, zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.000 €, 57,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054807, NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE/CARA DUŠANA, TROSOBAN STAN, 57M2, KOMPLETNO I KVALITETNO RENOVIRAN Postanite vlasnik nekretnine na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu u zgradi starije, ali izuzetno kvalitetne gradnje. Ovaj trosoban stan sastoji se od komotne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 158.000 €, 57,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 57 m2 u zgradi novije gradnje u Sazonovoj ulici na Vračaru. Odlična povezanost sa ostatkom grada. Koncipiran je tako da se sastoji od: velike prijemne prostorije, dve kancelarije, čajne kuhinje, kupatila i hodnika. Uknjižen je kao poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 112.200 €, 40,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131337, uknjizen, parking. Prodaje se lep, funkcionalan i svetao stan u jednom od najlepsih i najmirnijih delova Miljakovca. Smesten u uredjenom kraju, odlicno povezan sa gradom. Na samo 50 metara od glavne ulice nalaze se stajalista autobusa (47, 50, 54, 59, 94, 505)....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131337, uknjižen, parking. Prodaje se lep, funkcionalan i svetao stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova Miljakovca. Smešten u uređenom kraju, odlično povezan sa gradom. Na samo 50 metara od glavne ulice nalaze se stajališta autobusa (47, 50, 54, 59, 94, 505)....

 
 
 
  Stan, BANJA, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je izuzetna nekretnina koja predstavlja savršenu investiciju ili luksuzan prostor za život i odmor. Predmet prodaje je kompletna, zasebna polovina vile u samom srcu Mataruške Banje, koja se sastoji od dva nezavisna, moderno opremljena i uveliko razrađena apartmana za izdavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, pijace, škola, vrtića i svih važnih sadržaja za svakodnevni život, nalazi se stan koji već pri prvom ulasku odaje utisak topline i funkcionalnosti. Smešten u prizemlju zgrade, ali zahvaljujući blagom nagibu terena, ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Jelke Bojkić Makavejev Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2. 5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten i adaptiran u dvoiposoban. Postoji mogućnost vraćanja stana u dvosoban. Ispred zgrade se nalazi parking. Odmah useljiv! Uknjižen na 56m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD Broj u registru posrednika: 1850 PRODAJA – NAMEŠTEN 2.5 STAN SA TERASOM, MATICE SRPSKE Na prodaju kompletno namešten i uknjižen 2.5 stan u ulici Matice srpske, idealan za porodičan život ili investiciju. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Poseban adut – Zastakljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.200 €, 46,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.570 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 113.000 €, 41,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051448, SOMBORSKI BULEVAR. DVOSOBAN STAN, 41 m2 Budući kupci, jedinstvena prilika da kupite fantastičan stan na odličnoj lokaciji od veoma cenjenog i respektabilnog investitora. Primenom najnovijih tehnologija u sferi gradjevine u idealnoj harmoniji sa arhitektama i dizajnerima....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 124.000 €, 45,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno uređen i izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan površine 45 m², smešten u mirnom i prijatnom delu naselja Borča Stan odiše prostranošću, urednošću i odličnom organizacijom prostora, pružajući visok nivo komfora i prijatan ambijent za svakodnevni život. Strukturu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 88.150 €, 32,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Jednosoban stan 32 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišno je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.000 €, 65,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0 Cerak, ulica Ratka Mitrovića, 65m2+T, VPR/2, UKNJIŽEN, TA/gas. Trostrano okrenut, jako dobar raspored. Stan na izvanrednoj lokaciji, na samoj granici Ceraka i Filmskog grada, sa izvanrednom saobraćajnom vezom ka svim delovima grada, u neposrednoj blizini škole, obdaništa i svih....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 140.420 €, 51,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u jednom od najkvalitetnijih objekata u naselju Medaković, u režiji proverenog i veoma iskusnog investitora. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio maksimalan komfor, sigurnost i dozu savremenog glamura u svakodnevnom životu. Jedna od najvećih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.000 € na 110.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 112.000 €
16.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. RUJANSKA.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA, 1054749,NOVI SAD, JEDNOIPOSOBAN STAN,40 M2 NOVI SAD – SAVE KOVAČEVIĆA | LOKACIJA KOJA SE NE PROPUŠTA! Save Kovačevića.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. uknjizen 2/4 RUJANSKA Jednoiposoban stan, Čajetina - Zlatibor | Prodaja · 40m² · 110.000€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 33.000 €, 12,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto (GM) u IV (poslednjoj) fazi kompleksa A Blok, u ulici Jurija Gagarina. Garaža je podzemna nivo -2. Nema punjač za električnu auto Obezbeđen ulaz (rampa / daljinski) .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderno uređen i potpuno funkcionalan stan u useljivoj novogradnji,na odličnoj lokaciji,iznad Laste,sa brzom vezom ka autoputu i drugim delovima grada. Prodaje se sa svim ugradnim elementima (kuhinja,plakari) i belom tehnikom. Odlična investicija i/ili za studente,manje....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u širem centru grada, u ul. Janka Veselinovića površine 60 kvm ( + 50 kvm terasa ), u prizemlju , sa grejanjem na gas ( podno ), lift u zgradi. Sastoji se od hodnika, kupatila, tri sobe, kuhinje i terase. Prodaje se prazan stan (samo je kuhinja opremljena). Uz stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Sajam, prodaje se jednosoban stan od 30m2 na IV spratu, mogućnost adaptacije u jednoiposoban, istočne orijentacije .Nije zadnji sprat. Sjajna lokacija, blizina sajma, više autobuskih linija, zgrada okružena zelenilom. Odmah useljivo, uknjiženo! Agencijska oznaka 1008796.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vozdovac, 2.5s, 60,74m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MEDAKOVIĆ 1 - UKNJIŽEN 1.0 STAN SA ODLIČNIM POTENCIJALOM! Kontakt: +381668091211 CENA: 89.900€ Lokacija: Beograd – Voždovac – Medaković 1, sprat VPR/3 Površina: 32 m2 Struktura: Jednosoban stan koji se sastoji od: - dnevno/ spavaće sobe; - kuhinje sa trpezarijom; - kupatila; - ulaznog....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 89.900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102640, cena nekretnine 170.000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Liman I, dvosoban, 62m2, četvrti sprat. Komforan dvosoban stan u nadogradnji, rađenoj 2008.godine jednoj od najlepših ulica na Limanu I, minimalna ulaganja, pogled na zelenilo. Zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 138.000 € na 137.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MALI MOKRI LUG, 137.000 €, 50,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 138.000 €
17.05.2026 - 137.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

MODERAN dvosoban stan 50 m² + parking mesto | Zvezdara – Vojvode Vlahovića Prodaje se veoma lepo uređen, svetao i funkcionalan stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, Beograd. Stan ima 50 m² korisne površine, uknjižen je na 43 m² i prodaje se kompletno namešten. Odlikuje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 427)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>