• GoHome Professional
do 60 m2 do 2200 eura/m2 zadnjih 14 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 60 m2 do 2200 eura/m2 zadnjih 14 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2200 eura/m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 60 m2 do 2200 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 650 nekretnina - prosečna cena 1.794 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SMEDEREVO, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131507, 3a. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 43.450 €, 29,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garsonjera sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 62.250 €, 42,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 39.999 €, 27,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 1.0 stan u kući na dobroj lokaciji blizu centra Leštana. Sastoji se od sobe sa kuhinjom, kupatila i ostave. Stanu pripada i soba od 20m2, koju je moguce spojiti i napraviti jednu celinu. Uknjižen na 27m2. Bez tereta i zabeležbi. U cenu je uključena kuhinja. Pravo korisćenja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 60.000 €, 41,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan na prvom spratu, blizu centra i gradske plaže. Nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada, u blizini svih važnih sadržaja. Uvek ima slobodnih parking mesta ispred zgrade. Stan je dvostrano orijentisan. Funkcionalan raspored, odlična lokacija i praktičan sprat čine ga....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 35.000 €, 24,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetan stan u potkrovlju koji predstavlja savršen spoj vrhunskog kvaliteta gradnje i prirodnog mira. Stan se nalazi na prelepoj lokaciji okruženoj bujnim zelenilom, pružajući budućim vlasnicima izolaciju od gradske buke i prelep pogled. Zahvaljujući kvalitetnoj gradnji,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 83.000 €, 57,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan sa dve spavaće sobe u luksuznom kompleksu Crnjanski, u Jagodini, u naselju Akva Park. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, a površina iznosi 57 m². Odlikuje ga pažljivo osmišljen raspored, ugradbeni garderober i gotova....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.180 €, 62,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem i najzelenijem delu Mladenovca, nadomak centra grada, nalazi se stan vrhunske gradnje koji predstavlja savršen spoj kvaliteta, udobnosti i odlične lokacije. U pitanju je stan čija je struktura pažljivo osmišljena – svaki kvadrat je maksimalno iskorišćen kako bi se obezbedio....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Ugrinovačka Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 44.999 €, 31,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE LOKAL U KRAGUJEVCU Na prodaju poslovni prostor ukupne površine 31,07 m² , koji se nalazi u prizemlju stambeno-poslovnog objekta u ulici Vojvode Putnika u Kragujevcu. Prodaje ga prvi vlasnik, a sva dokumentacija je uredna i spremna za uknjižbu. Osnovne karakteristike Površina:....

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 71.000 €, 49,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA, ODMAH USELJIVA! Moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi koja zadovoljava sve estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u centru Zaječara. Stan je nekorišćen. Zadovoljava sve potrebe savremenog načina života. Zgrada je izgrađena po redovnoj proceduri.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 75.000 €, 52,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor u blizini RodeNa prodaju je poslovni prostor površine 52m2, koji se može koristiti u poslovne svrhe a odličan je i kao stambeni prostor. Nalazi se u blizini Rode, glavne autobuske stanice, više osnovnih škola i vrtića.Detalji o prostoru: Struktura: dve....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 51.608 €, 36,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u Zrenjaninu naselje Bagljaš. U neposrednoj bilizini super marketa,osnovne i srednje škole. Takođe zelene površine i parkovi sa uređenim stazama. Stanbeno poslovni kompleks poseduje 4 lamele garaža, prizemlje, četiri sprata i povučeni sprat.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 21.500 €, 15,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji je garažno mesto na klackalici u novogradnji na Vojvode Stepe, jedna od najprometnijih ulica Voždovca, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Broj agenta - +381644574670 Parking u ovom kraju je hronični problem, što ovo mesto čini vrednom investicijom. Objekat je u izgradnji,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Renoviran stan u centru Jagodine, uknjižen na 42 m² + terasa koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka istoku, pa ima prijatno jutarnje sunce. Stan je svetao i gleda na zelenilo i park. Sastoji se od većeg dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 70.000 €, 49,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan 2,0 stan u blizini železničke stanice u Batajnici, u mirenom delu naselja. Stanu pripada i garaža, koja nije uslov prodaje. Poželjni keš kupci. Prostorije: Predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dve sobe, ostava, dve lođe, kupatilo. Agencijska provizija 2 %. Matrozova.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja savršen spoj prestižne lokacije, funkcionalnog rasporeda i modernog enterijera, idealna kako za život tako i kao investicija. Stan je....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, BOLJEVCI, 78.000 €, 55,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa i funkcionalna kuća u Petrovčiću, površine 55 m², smeštena na mirnoj i prijatnoj lokaciji. Kuća raspolaže sa dve komforne spavaće sobe, svetlim dnevnim boravkom povezaným sa kuhinjom i kupatilom, pružajući udoban prostor za svakodnevni život. Posebnu vrednost nekretnini....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 88.913 €, 63,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU: Premium stan u novogradnji – Savršen spoj prirode i urbanog života blizu centra. Tražite dom koji spaja mir, prirodu i maksimalnu funkcionalnost? Na prodaju je stan u izgradnji, u modernom stambenom objektu koji postavlja nove standarde u pogledu estetike i dugovečnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE DVOSOBAN GARAŽNI STAN U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 39m2 i u osnovi je dvosoban sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala preko puta autobuske stanice(Centar)Prodaja dva lokala preko atuboske stanice (prodaju se dva lokala, ali se prodaje kao jedan, nije moguća kupovina jednog lokala samo), na 20 m od glavne ulice. Lokali su 20m2 i 19 m2, svaki lokal posebno ima mokri čvor i trofazni strujomer.....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 46.500 €, 33,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KOMFORAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI U STROGOM CENTRU GRADA U NEPOSREDNOJ BLIZINI SVIH VAŽNIH SADRŽAJA. STAN JE POVRŠINE 33m2 + 3m2 DOBIJENIH ZAGRAĐIVANJEM HODNIKA. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVAĆE SOBE I KUPATILA.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 153.985 €, 66,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan 66m2 na Limanu 3, u blizini Limanskog parka, koji poseduje dnevni boravak, trpezariju, odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatilo i ostavu. Nalazi se na desetom spratu, zgrade sa dva lifta. Pogled koji se pruža iz stana....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 105.000 €, 45,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan i kompletnno uređen dvosoban stan površine 45m2 u novogradnji na Bagljašu. Stan se nalazi na idealnom II spratu zgrade sa liftom i sastoji se ulaza, dnevne sobe sa kuhinjom i trpazarijom koja ima izlaz na terasu, odvejene spavaće sobe i kupatila. Grejanje na toplotne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 147.000 €, 63,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izuzetno lep i funkcionalan stan u novogradnji sa urednom Građevinskom dozvolom i tehničkim prijemom koji je u toku. Sastoji se od hodnika, prostranog kuhinjsko- trpezarijskog "open space" koncepta prostora sa dnevnim boravkom i izlaskom na izuzetno prostranu lođu stvorenu za hedoniste....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 63.000 €, 27,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran 1.5 stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja, na odličnoj i traženoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju kvalitetne stambene zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Funkcionalnog je rasporeda i lako iskoristivog....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 21.000 €, 15,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garaža 15m2 u Petrovaradinu na veoma traženoj lokaciji, u Preradovićevoj ulici. Garaža poseduje struju i rolo vrata koja se otvaraju na daljinski. Agencijska provizija je uračunata u cenu. ID 15526, kontakt 063500225 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 33.500 €, 24,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera, površine 24m2, na sedmom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta medicinskog fakulteta. Zbog same lokacije, stan je odlična investicija za buduće izdavanje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 51.608 €, 37,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 89.000 €, 64,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal od 64m2 + parking mesto u Pozarevcu ,ulica Bratstva jedinstva - Pionirski trg NOVOGRADNJA - NEMA PDV-A CENA 98.000EUR VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 80.000 €, 58,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Novoj Koloniji. Površine 58 m2 u prirodi veća okvirno 100 m2. Komforan dnevni boravak povezan je sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. Ugradni plakar. Na podovima hrastov parket, laminat, keramika Centralno grejanje na gas i čvrsta gorivaPVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj .....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 61,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 61,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 54.000 €, 40,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na trećem spratu u zgradi bez lifta, površine 40 m2. U svom sastavu ima predsoblje, jednu sobu, kupatilo i kuhinju iz koje se izlazi na zatvorenu terasu, Stolarija je drvena, podovi su laminat i pločice, grejanje je toplana. Stanu pripada podrumska prostorija. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 36.000 €, 27,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nisu(Centar)Prodaja lokala u centu Nisa u sklopu trznog centra Gorca. Lokal je 27 kv sa sanitarnim cvorom, brzo useljiv. Za sve dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.740 €, 45,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....