• GoHome Professional
do 60 m2 4.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 4.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 4.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći

  • Za upit "do 60 m2 4.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u samom centru Mladenovca, glavna ulica. Stan ima 60m2. Nalazi se u potkrovlju, na četvrtom spratu. Struktura stana: Velika dnevna soba, jedna spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Gradska voda i kanalizacija, kao i trofazna struja. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 80.000 €
03.03.2025 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 245.000 €, 66,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 2. 0, 66m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, interfon, javni parking U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu – Blok 45, u ulici Dr. Ivana Ribara. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U jednoj od naših glavnih ulica, Bulevar Kralja Aleksandra nalazi se ovo šarmantno potkrovlje. Zgrada starogradnje veoma uredna, i održavana, sa širokim stepeništem, Stan se nalazi na petom spratu, i nalazi se u izvornom stanju. Sastoji se od ulaznog dela( predsoblja), kuhinjsko trpezarijskog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 66,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Veoma lep i funkcionalan dvoiposoban dupleks, 66m2, sa dva mokra čvora i terasom, na 4. spratu stambene zgrade na Belim vodama u ulici Primućura Žarka. Stan je sunčan i lepog je rasporeda. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, terasa, ostava, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo. Na gornjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 231.280 €, 66,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban, funkcionalan, ušuškan, svetao stan na četvrtom spratu stambenog objekta u izgradnji na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, malog degažmana, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan će biti opremljen najsavremenijom....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban, delimično namešten stan na četvrtom spratu u novogradnji u mirnoj ulici Pavla Ivića na Jugovićevom naselju. Lokacija stana je izuzetno povoljna, smeštena u mirnom delu grada, uvučena od Bulevara vojvode Stepe, tačnije na Novom Naselju. Ova pozicija omogućava....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.830 €, 66,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na četvrtom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 4.sprat što veći (1423)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>