• GoHome Professional
do 60 m2 4.sprat lođa do 330000 eura najnovije što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 4.sprat lođa do 330000 eura najnovije što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 4.sprat lođa do 330000 eura najnovije što jeftiniji pala cena

  • Za upit "do 60 m2 4.sprat lođa do 330000 eura najnovije što jeftiniji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 68.000 € na 64.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 64.900 €, 61,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 68.000 €
22.05.2026 - 64.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 132.000 € na 125.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 132.000 €
22.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.000 € na 132.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 132.500 €, 48,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 135.000 €
22.05.2026 - 132.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom centru naselja Vojvode Vlahovića, u ulici Miljana Miljanića, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na drugom spratu novogradnje, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škola, vrtić, marketi kao i svi ostali neophodni sadržaji za stanovanje. Saobraćajne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 160.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 2.0, namešten, cg, renoviran, 9/9, dva lifta, podrum, lođa. Stan je kompletno renoviran. Prodaje se namešten. Nalazi se u blizini velikog Maxi-ja, OŠ Despot Stefan Lazarević i velikog parka. Zgrada ima 2 lifta, teretni i običan. Prostorije: predsoblje, kupatilo, spavaća....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 185.400 € na 165.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 165.400 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 185.400 €
22.05.2026 - 165.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. U stanu su zamenjene sve instalacije, Stolarija, podovi.(ostalao je mali deo kuhinje nezavršen) Stan je po strukturi klasičan dvosoban sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, ostavom, na terasi i do kuhinje,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 181.000 € na 177.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 177.000 €, 43,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 181.000 €
22.05.2026 - 177.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odlična stan u zgradi od crvene fasadne cigle. Izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Odličan kako za život tako i kao investicija. Trenutno se izdaje, novi vlasnik, ako želi, može da nastavi izdavanje sa istim stanarom. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 lođa do 330000 eura najnovije što jeftiniji pala cena (18)
  • do 60 m2 4.sprat do 330000 eura najnovije što jeftiniji pala cena (5)
  • do 60 m2 4.sprat lođa do 330000 eura što jeftiniji pala cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>