• GoHome Professional
do 60 m2 što skuplji do 320000 eura zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 što skuplji do 320000 eura zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 što skuplji do 320000 eura zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 60 m2 što skuplji do 320000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 1 328 nekretnina - prosečna cena 2.850 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.125 €, 62,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Bulevar Vudroa Vilsona Sprat: 10 Spratnost: 17 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 50,00 m2 cca 6600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep stan od 58 kvadrata, smešten u samom srcu Beograda, u Hilandarskoj ulici. Stan je dvoiposoban, na četvrtom spratu, odmah useljiv i uknjižen. Etažno grejanje, sa Valiant pumpom, postavljeno je kroz pod i radijatore. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 što skuplji do 320000 eura zadnjih 7 dana'
215.000 €
321.250 €
320.000 €
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 325.000 €, 64,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.5, 64.20 m2, terasa 100 m2, PR od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta u garazi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 325.000 €, 64,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Tikveska (BEZ BEZ PROVIZIJE !) Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 310.000 €, 50,00 m2 cca 6200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan od 50 m² sa magacinom od 190 m² – Zvezdara Na prodaju stan površine 50 m² zajedno sa magacinom od 190 m², koji se nalaze jedan pored drugog i prodaju se isključivo u paketu. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u mirnom delu sa brzom vezom ka centru....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Kanalizacija Interfon Podrum Dositejeva Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u Beogradu na vodi, u zgradi BW Kings Residence koja je u procesu izgradnje. BW King Residence je zgrada od 15 spratova sa 233 stambene jedince projektovane tako da zadovoljavaju sve kriterijume ekskluzive i udobnosti. Zgrada poseduje elegantan lobi sa recepcijom i obezbeđenjem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Opština, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U okviru kompleksa West 65 na Novom Beogradu nalazi se ovaj funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan površine 63m2, idealan za svakodnevni život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan ima dobar raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom. Dnevni boravak povezan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 289.000 €, 60,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 61,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parking u dvorištu. Stan ima dve terase i odvojenu kuhinju i trpezariju, svetao je, dvostran i renoviran je pre nekoliko godina. Grejna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodajemo dvosoban stan u zgradi BW Eden u sklopu kompleksa Beograd na vodi, smešten na 11-om spratu, izuzetno osunčan i svetao, sa otvorenim pogledom na grad. Lokacija dobro poznata po odličnoj infrastrukturi, pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini parkovi sa zelenilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep stan u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Nalazi se u neposrednoj blizini prodavnica, restorana, škola i svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život. Smešten je u zgradi sa statusom kulturnog dobra, na svega 650 metara od....

 
 
 
  Stan, BRUS, 281.573 €, 62,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lock-off je jedinstveni modularni tip apartmana,sa mogućnošću ugradnjezida koji je moguće pomeriti, čime se menja raspored prostorija. Svaki Lock-off apartman poseduje dva ulaza i tri kupatila, tako da može da funkcioniše kao jedan veliki apartman, kao dva apartmana ili kao jedan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Koste Racina Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 1982 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 277.000 €, 66,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U izuzetno kvalitetnoj, četvorospratnoj zgradi imamo u ponudi extra luksuzan stan na prvom spratu, nov neuseljavan. EG (na struju), nečujni lift-Schindler (kojim se silazi do garaže), sigurnosni sistem, javljači dima i požara, interfon, video nadzor… Stan je po strukturi trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 275.400 €, 55,00 m2 cca 5010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan smešten na prvom spratu moderne zgrade BW Quartet 3, u samom srcu Park distrikta. Stan je uknjižen na 54m², izuzetno komforan i funkcionalno organizovan, idealan za one koji traže kvalitetno mesto za život ili sigurnu investiciju za izdavanje. Zgrada se odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 275.000 €, 57,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u agenciji ZidArt Retko u ponudi Poslednji sprat Lep pogled 65m2 merne površine Uknjiženo na 57m2 zbog redukovanja dela kosina Lift ide do V sprata Jedan sprat se mora ići peške Delimično renoviran stan i lepo održavan Dodatno proširen tako da ima 60 m2 korisne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 273.000 €, 39,00 m2 cca 7000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Dorćol, K-District, 1.5, 39m2, 3/8, cg, lift, terasa U prilici smo da Vam ponudimo jednoiposoban stan površine 39m2, smešten u stambenom kompleksu K-District na Dorćolu. Stan je kompletno opremljen, funkcionalan i nalazi se na idealnom trećem spratu. Prostorije : ulazno predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 272.888 €, 61,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 271.600 €, 56,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 263.880 €, 66,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.0, 65.97 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

VRAČAR – Jedna od najlepših ulica Svetao trosoban stan sa potencijalom za četvorosoban | Dve terase Na prodaju elegantan i izuzetno svetao trosoban stan, sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade (bez lifta), u jednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 256.350 €, 50,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Dvoiposoban stan, na I/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama, sa elektro podizačima. Ulazna vrata Bosal, unutrasnja stolarija farbana, keramika I klase (špansko-italijanska), hrastov parket I klase, stepenište....

 
 
 
  Stan, BRUS, 253.240 €, 51,00 m2 cca 4970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosobniapartmanizamišljeni su kao drugi dom za porodice koje će dolaziti često i ostajati dugo. Pored izuzetno velikih dnevnih boravaka sadrže i po dve spavaće sobe i dva kupatila, kao i terase koje se protežu celom širinom apartmana. Apartman A1 304 je 51,17m2grejne površine, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 250.500 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN NA EXTRA LOKACIJI SA POGLEDOM NA TVRĐAVU, ODLIČNOG RASPOREDA. IZ HODNIKA SE ULAZI U SVAKU PROSTORIJU. KUHINJA SA TRPEZARIJOM FIZIČKI ODVOJENA I IZ KUHINJE SE IZLAZI NA TERASU. TAKOĐE IZ DNEVNE SOBE I SPAVAĆE SOBE SE IZLAZI NA TERASE SA PGLEDOM NA DUNAV I TVRĐAVU.....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prizemna kuća u mirnom delu Batajnice na placu od 5.6 ari. Sastoji se od dva spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, hodnika i terase. Iza kuće u dvorištu su pomoćne prostorije, od kojih je jedna u funkciji stana. Kuća je uknjižena na 45 m2, realna kvadratura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.5,cg, delimično renoviran, 8/22, tri lifta, podrum, dva mokra čvora, tri terase. Prodaje se uknjižen stan u Banijskoj ulici. Mereno ima 73m2. Stavljena je pvc stolarija i kupatila su renovirana. Izvorno je 2.5, a prepravljen je u 3.5. Zgrada ima 3 nova lifta. U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar despota Stefana Sprat: 5 Spratnost: 12 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 51,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 51 m2, sa terasom od 36m2, u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini ulice Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila kao i terase, građeno od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen jednoiposoban stan na drugom spratu devetospratne zgrade sa CG, liftom, interfonom, toplom vodom 49m2 grejne površine + 4m2 terasa. Ima pripadajući podrum i zajedničku prostoriju na spratu. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2% uknjizen 2/9 Mike Alasa -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 249.500 €, 53,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran salonski stan u Profesorskoj koloniji, u ulici Stanoja Stanojevića, na jednoj od najtraženijih lokacija u ovom delu grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 249.500 €, 53,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran salonski stan u Profesorskoj koloniji, u ulici Stanoja Stanojevića, na jednoj od najtraženijih lokacija u ovom delu grada. Stan je smešten na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa malim brojem stanova. Zgrada poseduje interfon i video nadzor. Visina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.advantagebg.net

Prodajemo luksuzan stan u novogradnji u okviru Airport Garden kompleksa.Stan je potpuno nov i neuseljavan, završen u modernom i luksuznom stilu, idealan za mladi par ili kao investicija. Nalazi se na sunčanoj strani, sa dosta prirodne svetlosti tokom celog dana.Karakteristike stana:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Podno i zidno grejanje (bez radijatora) obezbeđeno je pomoću toplotnih pumpi. Stan ima pogled na unutrašnje dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 248.000 €, 63,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.adventisrealestate.com

Palilula, Stanoja Glavasa 63m2, stan za zivot ili kancelarijski prostor .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 248.000 €, 59,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa ostavom, trpezarijsko - dnevnog boravka sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Moderna gradnja i najsevremeniji materijali. Izuzetan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.200 €, 64,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na samom Keju. Stan ima 64m² i kompletno je renoviran uz korišćenje kvalitetnih materijala i savremenih rešenja, što ga svrstava u kategoriju luksuznih nekretnina. Trenutno je funkcionalno organizovan kao trosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 247.190 €, 65,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica. Stan je vrlo komforne površine 65,05m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na drugim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 245.000 €, 51,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

SAVADA 3 je kompleks u mirnom delu bloka 65 i pruža savršeno okruženje za porodičan život. Moderno uređen i strateški povezan sa glavnim saobraćajnicama, školama, vrtićima i Delta City tržnim centrom. U prodaji dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji. Čine ga: open space dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 244.101 €, 63,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Imamo zadovoljstvo da vam predstavimo pretprodaju stanova u izuzetno kvalitetnom stambenom objektu, građenom u modernom arhitektonskom stilu, na elitnoj i pažljivo odabranoj lokaciji. Ovaj projekat predstavlja spoj savremenog urbanog života i visokih standarda stanovanja, uz jasnu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 440)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>