• GoHome Professional
do 350000 eura lift najnovije porasla cena 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 350000 eura lift najnovije porasla cena 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 350000 eura lift najnovije porasla cena 80 m2

  • Za upit "do 350000 eura lift najnovije porasla cena 80 m2" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 4.045 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 296.400 € na 326.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 326.800 €, 76,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 296.400 €
22.05.2026 - 326.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Panciceva (RETKO !) Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 296.400 € na 326.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 326.800 €, 76,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 296.400 €
22.05.2026 - 326.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dorcol, Panciceva, 2.5, 76 m2 sa 2 terase, V od VI spratova, cg, lift, interfon, uknjizen na 70 m2, podrum, zgrada iz 1980. godine. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavace sobe, kupatila i 2 terase.....

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 240.000 € na 310.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 15623, PK/PK, terasa, uknjižen, za renoviranje, ulaz mermerni, fasada nova, parking, ostava, stambena zgrada. Potkrovlje koje se sastoji od 2 spavace sobe, dnevne sobe, galerije, kuhinje, hodnika, kupatila, terase. Svetao. Za sredjivanje. Nalazi se na IV spratu prelepo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 350000 eura lift najnovije porasla cena 80 m2'
310.000 €
310.000 €
 
+29%

Promena cene sa 240.000 € na 310.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>