• GoHome Professional
do 350000 eura lift najnovije porasla cena što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 350000 eura lift najnovije porasla cena što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 350000 eura lift najnovije porasla cena što jeftiniji 4.sprat

  • Za upit "do 350000 eura lift najnovije porasla cena što jeftiniji 4.sprat" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 118.206 € na 126.086 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 126.086 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 118.206 €
22.03.2026 - 126.086 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 4. spratu, dvostrana orijentacija - istočna i zapadna, dobro osvetljen stan. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i lođu. U strogom centru, u blizini vrtića, parka....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 123.600 € na 133.900 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.12.2024 - 133.900 €
28.05.2025 - 123.600 €
04.03.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban stan na Novom naselju, Bistrica, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelep troiposoban stan na prelepom mestu u Novom Sadu. Nekretnina je površine 68m2, raspoređenih u dupleks varijantu, nalazi se na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 141.262 € na 154.104 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 154.104 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 141.262 €
22.05.2026 - 154.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 143.770 € na 155.384 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 155.384 €, 70,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 143.770 €
22.05.2026 - 155.384 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 145.000 € na 165.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 145.000 €
01.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan u Učiteljskom naselju u mirnoj ulici punoj zelenila. U blizini autobuskog stajališta, marketa, škola, vrtića. Stan je očuvan ( stara gradnja ) sa novom pvc stolarijom na 4 spratu bez lifta. Ima podrum. Stan je uknjižen. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 245.000 € na 255.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 255.000 €, 71,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 245.000 €
22.05.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi, trosoban salonac – uknjižen na 71m² (mereno 83m²), plus terasa, što ukupno iznosi oko 100m2 merene površine, što u ovoj zoni imaju samo najređi stanovi. U autentičnoj predratnoj zgradi u okviru Kopitareve gradine, pozicioniran na poslednjem, četvrtom spratu (bez lifta),....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 350000 eura lift porasla cena što jeftiniji 4.sprat (34)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>