• GoHome Professional
do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 3.487 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 379.000 € na 365.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 365.000 €, 69,00 m2 cca 5290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 379.000 €
20.05.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jedinstven stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – u blizini Danube Riverside i ekskluzivne nove marine na Dunavu. 69m2 prvi red uz Dunav, sa 2 parking mesta, 20 m2 podrumom i terasom 9m2 sa otvorenim pogledom na Ratno ostrvo na koje će se stizati novim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 80.000 €
03.03.2025 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 238.000 € na 229.900 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 229.900 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 238.000 €
22.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta 2. 0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking Funkcionalan dvosoban stan sa lepim pogledom. Stan je svetao i dvostrano orijentisan, što obezbeđuje dobru prirodnu osvetljenost tokom dana. Uz stan dolazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji pala cena zadnjih 7 dana'
245.000 €
245.000 €
174.000 €
 
-3%

Promena cene sa 238.000 € na 229.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 229.900 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 238.000 €
19.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 379.000 € na 365.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 365.000 €, 69,00 m2 cca 5290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 379.000 €
21.05.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 69m2(terasa 9m2), 2/4, lift CG, pogled na Dunav, renoviran, bez ulaganja, parking, podrum od 20m2 Kej oslobođenja u Zemunu je jedinstvena i jedna od najprestižnijih lokacija, u blizini planiranog Danube Riverside kompleksa, ekskluzivne marine na Dunavu i budućeg pešačkog mosta....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 280.000 € na 249.900 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 280.000 €
22.05.2026 - 249.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu Zemuna, na samom Keju, u prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan na petom spratu, sa dve lođe i bočnim pogledom na Dunav. U urednoj zgradi sa dva lifta, i sređenim ulazom, dvostrano orijentisan, funkcionalan, sunčan, svetao, izvorno dobro održavan. Ima odvojen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 350.000 € na 340.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 410.000 €
30.03.2026 - 390.000 €
08.04.2026 - 380.000 €
29.04.2026 - 360.000 €
13.05.2026 - 350.000 €
20.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel, bez lifta, interfon, ktv, internet, 3 klime, brzo useljiv, kompletno renoviran, uknjizen na 65 m2, podrum, zgrada iz 1965. godine. Odlican....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 330.000 € na 320.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 83,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 330.000 €
22.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 377.000 € na 359.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 91,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.11.2025 - 380.000 €
22.01.2026 - 377.000 €
21.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 91m2, PR/2, grejanje na struju, internet, ktv, podrum Mala i mirna Šantićeva ulica nalazi se na teritoriji opštine Stari grad, u kraju poznatom kao Donji Dorćol, spajajući ulice Gundulićev venac i Budimsku. Iako vrlo mirna, ova lokacija je infrastrukturno kompletno pokrivena,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 355.000 € na 349.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 349.000 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 355.000 €
20.05.2026 - 349.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac kod Balkanske ulice, na raskrsnici sa ulicom Milovana Milovanovića. Stan je na 3. spratu od 5 zgrada ima lift i centralno grejanje. Takozvana kraljevska gradnja iz 1937.godine. Stan je četvorosoban, dvostran, sa dva ulaza, dva mokra čvora, ima i terasu koja jednim delom gleda....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 370.000 € na 340.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 370.000 €
22.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Nehruova, 5.0 (adaptibilan u 6.0), 125 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, topla voda, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 104 m2, podrum, starogradnja. Luksuzan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>