• GoHome Professional
do 340000 eura lift opremljen - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 340000 eura lift opremljen - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 340000 eura lift opremljen

  • Za upit "do 340000 eura lift opremljen" pronađeno 3 990 nekretnina - prosečna cena 2.703 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 246.888 €, 53,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA PRVOM....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 266.500 € na 246.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 246.500 €, 94,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 266.500 €
06.05.2026 - 246.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno opremljen dupleks površine 94 m² (korisne površine) u Somborskoj ulici. Stan se prodaje potpuno opremljen nameštajem, tehnikom i elektronikom, po principu „ključ u ruke“, i spreman je za useljenje bez dodatnih ulaganja. Zgrada je stara sedam godina, kvalitetne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 246.170 €, 78,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan porodičan stan u novogradnji na Podbari. Troiposoban stan od 78m2 modernog koncepta-dvostrano orijentisan. Komforan dnevni boravak sa ugradnom kuhinjom (po meri) i trpezarijom- izlaz na ulično orijentisan balkon, iz hodnika u tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 61, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 260.000 €
20.02.2026 - 255.000 €
20.03.2026 - 250.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 61 - Jurija Gagarina 2.5, 78m2(terasa 7m2), 13/14, CG, dva lifta, podrum, interfon, klima, video nadzor. Kompletno renoviran stan, moderno opremljen, jako svetao, komforan, funkcionalno raspoređen, na odličnoj lokaciji. Tokom renoviranja zamenjena je stolarija,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 245.000 €, 140,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja luksuznog dupleksa u Kragujevcu, u naselju Erdoglija. Ovaj šestosoban stan površine 140m² nalazi se na fantastičnoj lokaciji, u blizini centra grada, pozorišta i Gimnazije, a ipak u mirnoj ulici idealnoj za porodični život. Stan je u odličnom stanju, nije se dugo živelo u....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 248.000 € na 245.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 61, 245.000 €, 71,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 250.000 €
08.05.2026 - 248.000 €
13.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kompletno renoviran stan, moderno opremljen, jako svetao, komforan, funkcionalno raspoređen, na odličnoj lokaciji. Tokom renoviranja zamenjena je stolarija, keramika i laminat, pa stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 245.000 €, 67,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67 m², smešten na drugom spratu savremene zgrade iz 2023. godine, u mirnom i lepo uređenom delu Detelinare, u ulici Tarasa Ševčenka. Stan odiše elegancijom, funkcionalnošću i pažljivo biranim detaljima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 245.000 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zelena avenija - novoizgrađeni kompleks. prodaje se luksuzan stan kompletno namešten i opremljen belom tehnikom. Veliki open space i dve spavaće sobe sa garderoberom, 2 sanitarna čvora. U cenu stana ulazi i parking mesto. Stan je za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 245.000 €, 96,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

SAJAM, 96m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam fantastičan, kompletno renoviran, četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Moderno opremljen, prodaje se u viđenom stanju. Na prvom spratu, u zgradi sa liftom, dvostrano orijentisan. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 245.000 €, 68,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je trosoban stan, površine 68,54 m², koji se nalazi u prizemlju moderne stambene zgrade u izgradnji. Ovaj stan nudi izuzetno funkcionalan raspored, koji obuhvata ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe i kupatilo. Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 244.800 €, 67,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stanovi dostupni na II, III I IV spratu. Enterijeri će biti opremljeni premium materijalima, a sama zgrada će biti izgradđena prema najvišim standardima, pružajući udobnost i sigurnost stanovanja. Stanovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 244.460 €, 94,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 244.390 €, 94,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 244.200 €, 94,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 243.880 €, 103,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Jun 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 243.750 €, 195,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Prozivka, prodaje se PENTHAUS sa pet opremljenih aparmana u novijoj zgradi na petom (zasebnom) spratu u ukupnoj površini od 195kvm. U Penthaus se dolazi direktno liftom (poseban ključ za dolazak lifta na sprat) i zasebnim stepenišnim ulazom. U svom sastavu poseduje: Prostrani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 243.000 €, 58,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Omah useljiv, renoviran, izuzetno svetao dvosoban stan na prestižnoj lokaciji u samom centru grada, na Kosančićevom vencu. Nalazi se na trećem spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 242.250 €, 95,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126514, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 95 m2 - 3 spavaće sobe SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Polozaj: jug. Pogled na Frusku goru. Osuncan i svetao.. Stan sa terasom bice opremljen interfonom,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 229.000 € na 242.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 242.000 €, 57,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2024 - 225.000 €
14.11.2024 - 215.000 €
16.01.2025 - 225.000 €
01.01.2026 - 229.000 €
08.01.2026 - 225.000 €
29.01.2026 - 229.000 €
26.03.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2024.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastrukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Šumatovačka ulica se prostire....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 261.000 € na 242.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 242.000 €, 69,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 261.000 €
10.04.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan se nalazi u Zemunu, Gornji Grad, na drugom spratu četvorospratne zgrade. Zgrada ima lift, a na spratu su četiri stana. Ukupna površina je 69 m². Izgrađen je po najsavremenijim visokim standardima, opremljen pametnom kontrolom svih potrošnji u stanu, vrhunskim parketom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 242.000 €, 87,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 109987 - Nov troiposoban stan sa PDV-om na Novoj Detelinari, Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhijom i trpezarijom. Kupatilo i toalet. Sv stanovi su kvalitetno opremljeni i poseduju; Hrastov parket Ri Keramika domaćih proizvođača I klase Kupatilske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 242.000 €, 97,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE ČETVOROSOBAN LUKSUZAN STAN PO SMART SISTEMU. STAN POSEDUJE ČAK TRI ODVOJENE SPAVAĆE SOBE, VELIKU KUHINJU (ODVOJENU SA DVA PROZORA); DVA SANITARNA ČVORA LUKSUZNO I VEOMA MODERNO OPREMLJENA I VELIKU DNEVNU SOBU SA TRPEZARIJOM KAO I DVE PRELEPE TERASE!!! STAN JE URADJEN PO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 241.999 €, 56,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO KRAJA JUNA! Useljuv za dva meseca. Kako se bude približavalo useljenje i predaja ključeva cena stana biće veća. 📌 Cena: 4.300 €/m² ✨ EKSKLUZIVAN STAN U BW ECHO – USKORO USELJIV ✨ 🏙️ Dvosobni stan sa prelepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 241.940 €, 66,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-444 (od ukupno 444)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>