• GoHome Professional
do 340000 eura lift najnovije porasla cena što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 340000 eura lift najnovije porasla cena što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 340000 eura lift najnovije porasla cena što jeftiniji interfon

  • Za upit "do 340000 eura lift najnovije porasla cena što jeftiniji interfon" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 66.600 € na 68.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 68.400 €, 36,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 66.600 €
01.05.2026 - 68.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na prvom....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 81.025 € na 85.655 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 85.655 €, 46,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 81.025 €
17.04.2026 - 85.655 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 81.200 € na 85.840 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 85.840 €, 46,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 81.200 €
17.04.2026 - 85.840 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,40m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 97.500 € na 105.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 105.500 €, 49,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.10.2025 - 97.500 €
10.03.2026 - 105.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA - PREPORUKA - GARANCIJA - VRHUNSKA PRELEPA ATRAKTIVNA LOKACIJA, DUVANIŠTE KOD AGROHIMA U BLIZINI MAGDONA I NEPOSREDNOJ BLIZINI PRELEPE CRKVE SV. VASILIJA I NIŠAVSKOG KEJA, DIS-a, LIDL-a, SVE U SVEMU IDEALNA LOKACIJA, ZGRADA i OKRUŽENJE PRELEPA PRELEPI KAO,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 106.000 € na 107.811 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 107.811 €, 40,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 106.000 €
18.03.2026 - 107.811 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126311, II/VI, lift, terasa. SATELIT LUX NOVI - 40m2, stan u izgradnji na urbanoj lokaciji Telep, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Stan sa terasom, dvorisna strana, bice opremljen interfonom, sigurnosnim kamerama, centralnim grejanjem.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 109.550 € na 112.680 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 112.680 €, 62,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 109.550 €
17.04.2026 - 112.680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2. 5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 110.000 €
12.11.2025 - 99.000 €
24.12.2025 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Grocka - Boleč 3.0, 65,94m2, VPR/4, EG/norveški radijatori, lift, interfon U prilici smo da vam ponudimo konforan trosoban stan koji se nalazi u izuzetno mirnoj ulici na samom ulasku u Boleč. Zgrada je izgrađena od najsavremenijih građevinskih i termoizolacionih materijala i poseduje....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 107.500 € na 120.696 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.696 €, 50,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.500 €
10.04.2026 - 120.696 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora zadovoljava viši standard stanovanja. Objekat se gradi sa kompletnom dokumentacijom a u izgradnji se koriste najkvakitetniji materijali. Nalazi....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 340000 eura lift porasla cena što jeftiniji interfon (148)
  • do 340000 eura lift najnovije što jeftiniji interfon (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>