• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 do 3100 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 do 3100 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 do 3100 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 do 3100 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 280.000 €, 91,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 290.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen salonac, CG, klime, terasa, lođa, internet, lift Interfon, parking Odličan, trosoban svetao niži salonac, trostrane orijentacije u zgradi starije gradnje sa malim brojem stanova, na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je u izvornom, održavanom stanju i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Banjica, Crnotravska, 75m2 ------------------------------------------------------ 75m2, 2.5, 7/20, cg, lift, podrum, renoviran, uknjižen. Na prodaju je kompletno renoviran i moderno uređen stan od 75 m², smešten u centralnom delu Banjice, na 7. spratu stambene zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica - Vidikovački venac 4. 0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan, četvorosoban stan na Vidikovačkom vencu, smešten u kvalitetnoj i održavanoj zgradi od prepoznatljive crvene fasadne cigle. Stan površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 310.000 €, 100,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac, Ekonomski fakultet - Gavrila Principa 4.0, uknjižen na 79m2, ukupno 100m2 (terasa), 1/5, TA, lift, telefon, interfon, podrum, video nadzor Odličan salonac sa visinom plafona 2,90m, dvostrano orijentisan sa pogledom na Ekonomski fakultet i na ulicu. Prostorije: veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 260.000 €, 84,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u braon zgradama visokog kvaliteta gradnje, kompletno je renoviran luksuznim italijanskim materijalima i opremljen klvalitetnim nameštajem iz Nemačke i Italije (deo nameštaja je unikatan sa potpisom MAJSTORA izradjivača). Prodaje se sa svim stvarima i pokućstvom (zavese,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 235.000 €, 76,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.0 stan, 2 mokra čvora, svetao, dvostrano orjentisan. Uknjižen na 76m2 korisne površine. U održavanoj zgradi sa 3 lifta i centralnim grejanjem. Javni parking ispred zgrade. Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Na odličnoj lokaciji, stan za svaku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 281.200 €, 91,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Predstavljamo Vam odličnu nekretninu u srcu Novog Sada! Trosoban stan smešten u 91m2. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvoiposoban stan bez ulaganja. Uz stan je uključena privatna ostava u suterenu kao i pravo korišćenja zatvorenog dvorišta za parking. Zgrada je kvalitetno građena 2010. godine ali je stan renoviran pre 3-4 godine. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 237.930 €, 77,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Enterijerski dizajniran i kompletno namešten četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici Savršen spoj savremenog dizajna, udobnosti i prestižne lokacije. Na prodaju četvorosoban stan površine 77m², izuzetno funkcionalan i smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2020. godine sa liftom. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 241.020 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzni suteren sa visokim plafonima predstavlja savršenu kombinaciju elegancije, komfora i funkcionalnosti, idealan za svakodnevni život ili kao prostor za iznajmljivanje na dan. U enterijeru dominira kvalitetan nameštaj, koji je pažljivo odabran kako bi stvorio atmosferu sofisticiranosti....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 do 3100 eura/m2 (1506)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>