• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći pa - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći pa - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći pala cena

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći pala cena" pronađeno 60 nekretnina - prosečna cena 3.126 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 238.000 € na 229.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 229.900 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 238.000 €
22.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta 2. 0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking Funkcionalan dvosoban stan sa lepim pogledom. Stan je svetao i dvostrano orijentisan, što obezbeđuje dobru prirodnu osvetljenost tokom dana. Uz stan dolazi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 238.000 € na 229.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 229.900 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 238.000 €
19.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 170.000 € na 164.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 164.000 €, 67,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 170.000 €
17.05.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski Na prodaju: Dvosoban stan u Mirijevu Lokacija: Ulica Ljubiše Miodragovića Stan se nalazi na prvom spratu u starijoj, kvalitetno građenoj zgradi koja ima lift, sa dobrim rasporedom i mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, čime se može dobiti funkcionalniji prostor prilagođen savremenom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 80.000 €
03.03.2025 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 229.000 € na 219.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 229.000 €
10.04.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa) 1.5, 65m2 (40m2 stambena površina +25m2 natkrivena terasa), 6/6, CG, lift, podrum U samom centru grada, na poslednjem spratu kvalitetne zgrade iz 1989. godine, prodaje se svetao i izuzetno funkcionalan 1.5 stan,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 259.000 €
18.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se trosoban stan u Šumatovačkoj ulici na Vračaru, u mirnom delu jedne od najtraženijih beogradskih opština, poznate po dobroj infrastrukturi i blizini svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade sa ukupno četiri sprata, bez lifta. Dvostrano....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.300 € na 206.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 215.300 €
24.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten i renoviran trosoban stan površine 64 m², smešten na 6. spratu uredne zgrade sa dva ulaza i dva lifta, od kojih je jedan teretni. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, dve špajze sa ugrađenim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 199.900 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 215.000 €
23.02.2026 - 199.000 €
25.02.2026 - 215.000 €
18.03.2026 - 205.000 €
04.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 64m2, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarjom i izlazom na lođu, veće i manje spavaće sobe , kupatila i wc-a a oni su odvojeni. Stan je u lepo održavanom ulazu i zgradi sa dva lifta-manji i teretni, stan ima pripadajući....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 200.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 209.000 €
22.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129021, VI/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.270 € na 206.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 215.270 €
24.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je potpuno renoviran i kompletno namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Limanu 4. Smešten je na šestom spratu uredne i održavane zgrade sa dva ulaza i dva lifta. Stan odlikuje izuzetno funkcionalan raspored, sastoji se od dve komforne sobe, prostranog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 200.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 209.000 €
24.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129021, VI/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 199.900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.04.2026 - 205.000 €
06.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan, svetao , istočno orjentisan. Od prostorija poseduje prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom sa izlaskom na lođu, renovirano kupatilo i zaseban toalet . Nijedna prostorija nije prolazna. Zgrada ima dva lifta. Stan ima....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 259.000 €
22.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan trosoban stan smešten u mirnoj ulici na atraktivnoj Čubura. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu uredne i održavane zgrade bez lifta, u prijatnom i porodičnom okruženju. Stan odlikuje odličan i funkcionalan raspored prostorija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 171.000 € na 164.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 164.000 €, 63,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 186.000 €
01.03.2026 - 171.000 €
18.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici Snežane Hrepevnik, opština Rakovica. Uz stan se može kupiti poslovni prostor koji je u zgradi preko puta ovog stana, površine 9m2 po ceni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 163.800 € na 157.400 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 157.400 €, 63,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 163.800 €
29.03.2026 - 157.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan je površine 63m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je održavana i kvalitetne gradnje, bez lifta. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-60 (od ukupno 61)

<< <1 2> >>