• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći" pronađeno 1 622 nekretnina - prosečna cena 2.791 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 214.200 €, 119,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 119m2, ČETVOTOSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan komforan, svetao, četvorosoban dupleks sa lepim pogledom na ceo Novi Sad. Odličnog je strukturnog rasporeda, od prostorija poseduje: ulazni hodnik, dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, ostavu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Banjica , 4.0 stan po strukturi 118m2 , dupleks , na XII spratu , u izvornom stanju , ima potencijal , cg , lift , interfon , uknjižen . Stan ima odličan pogled , blizu je prevoza , cena je prilagođena . Stan ima 3 spavaće sobe , dnevnu sobu i trpezariju , odvojenu kuhinju , kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 241.060 €, 118,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu izgradnju. Rok završetka radova planiran je za septembar 2026. godine. Objekat se gradi po najsavremenijim građevinskim standardima, uz korišćenje prvoklasne keramike, vrhunske sanitarije i kvalitetnih završnih materijala. Posebna pažnja posvećena je svakom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i izuzetno funkcionalan dupleks stan od 118m2 na Petlovom brdu, u ulici 17. oktobra, na četvrtom spratu uredno održavane zgrade bez lifta. Stan je petosoban, sa savršenim rasporedom prostorija i prelepim otvorenim pogledom ka gradu, koji pruža osećaj mira i privatnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 269.000 €, 117,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan cetvorosobne strukture na 6. spratu povrsine 117m2, sastoji se od velikog dnevnog boravavka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace sobe sa dva kupatila, odvojen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 334.500 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

U ponudi je moderan četvorosoban stan na Grbavici, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodičan život, tako i za svakodnevno funkcionalno korišćenje. Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 324.800 €, 116,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102502 - U Novom Sadu, na Grbavici nedaleko od Limanske pijace i Osnovne škole Sonje Marinković, prodaje se nameštеn četvorosoban stan od 116 kvadratnih metara na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na trećem spratu petospratne zgrade koja poseduje lift, podrum....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 349.150 €, 116,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina u izgradnji! Investitor pouzdan i jedan od najkvalitetnijih investitora u Srbiji. Zgrada se radi po najvišim standardima. Za više informacija pozovite-kon.tel. 069-771-595 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 125.000 €, 116,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki stan, dupleks sa kompletnim novim nameštajem i belom tehnikom. Na prizemlju se nalazi: veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i spavaća soba. Na spratu se nalazi: 3 sobe, kupatilo i predsoblje sa velikim ugradnim garderoberom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, lep pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 334.550 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep porodičan stan na vrlo traženoj i atraktivnoj lokaciji. Blizina škola, vrtića, fakulteta, marketa, pošte, banaka, autobuskog stajališta. Stan uknjižen na vlasnika 1/1. Nekretnina se sastoji iz dva dela. Donji deo poseduje ogroman dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 329.600 €, 116,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoetažni stan u zgradi visokog kvaliteta. Cena je sa pdv-om. Rok useljenja je jul 2026. godine. Objekat će biti smešten u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla i Futoškog puta. U bližem okruženju se nalaze vrtići, osnovne škole, dom zdravlja, hitna pomoć, autobuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 345.450 €, 115,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 4.0, 115m2 (terasa), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux četvorosobansoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 321.000 €, 115,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odlican stan,uknjizen na 111 m2 .Prodaje se zajedno sa garaznim mestom od 15m2,u odrzavanoj zgradi ,novije gradnje.Visina plafona 2.80m.Stan poseduje veliku terasu sto ga cini izuzetnim za kvalitetan zivot,na koju se izlazi iz dnevnog boravka.Visina prvog sprata.Stam moze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 230.000 €, 115,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan 4.0 stan na dobroj lokaciji, bez dodatnih ulaganja eventualno higijensko krečenje. Pripadajući podrum, ostava, francuski balkon.Zgrada bez lifta. Uknjižen na 70m2-u ukupnu kvadraturu od 115m2 ulazi i adaptirana terasa od 45m2. Agencijska provizija 2%//Agent:065/3160873//....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 331.660 €, 115,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Krilova. Odličan, uknjižen četvorosoban stan u jednoj etaži. Neposredna blizina Bulevara cara Lazara, Doma zdravlja, Limanske pijace, osnovne škole, vrtića Ovaj komforan stambeni prostor nalazi se na II spratu trospratne stambene zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca 4. 0, 114m2 (lođa 5m2), EG na struju, lift, 6/6, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra i Kalenić pijace u ponudi je četvorosoban dupleks sa lođom koja ima otvoren pogled na grad. Donji nivo: hodnik, dnevnotrpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vojvode Šupljikca Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 215.000 €, 114,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bulevar Mihajla Pupina Sprat: 17 Spratnost: 17 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 275.000 €, 114,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan četvorosoban stan, koji se nalazi na TOP lokaciji. Na svega 5 minuta hoda od centra grada. Dvostrano orjentisan i sadrži veliku terasu sa ostavom. Stan se prodaje kompletno namešten. Svetao je i nalazi se u Radničkoj ulici, jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 335.000 €, 114,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjižen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodičan stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji sa prostranom lođom i predivnom panoramom na okruženje. Donji nivo: ulazni hodnik, dnevna soba sa vizuelno odvojenom kuhinjom/trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 335.000 €, 114,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjizen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodican stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji sa prostranom lodjom i predivnom panoramom na okruzenje. Donji nivo: ulazni hodnik, dnevna soba sa vizuelno odvojenom kuhinjom/trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 335.000 €, 114,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno svetao, trostrano orijentisan duplex, sa prelepim pogledom. Sastoji se iz dva nivoa. I nivo: dnevno-trpezarijski prostor, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa. II nivo: dve spavaće sobe, dva kupatila, mala kuhinja i ostava pod kosinama krova. Prodaje se sa svim ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 290.000 €, 114,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U novijoj zgradi prodajemo četvoroiposoban, odličan, stan na dva nivoa, sa dva garažna mesta (na platformi 12m2) i ostavom u nivou garaža. Garažno mesto je po ceni od 19000eur. Svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan, sa fantastičnim pogledom, u zgradi sa liftom. Kvalitetan izbor....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.830 €, 114,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 275.000 €, 114,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u Radničkoj ulici, nadomak centra i fakulteta. Vrlo lepo raspoređena kvadratura, tri spavaće sobe, dnevni boravak, dva kupatila, wc, odvojena kuhinja, trpezarija i velika terasa. Stan se nalazi u izuzetno kvalitetnoj zgradi, zgrada je zidana 2008. godine, dobra izolacija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 192.760 €, 113,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima Pr+ IV sprata. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici u porodičnom kraju grada. Stan je površine 113,39m2 i nalazi se na V spratu. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,tri....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 113,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96973, V/VII, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, ostava, deljiv. U ponudi tek useljen,lux opremljen stan u novogradnji na Panteleju. PRODAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN ( Bosh tehnika). namestaj uredjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 244.420 €, 113,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, četvorosoban stan na Telepu u novoizgrađenoj zgradi, savršen za porodice koje traže udoban i funkcionalan prostor. Stan ima tri spavaće sobe i dva kupatila, što pruža dovoljno privatnosti i komfora. Velika terasa je idealna za opuštanje ili druženje, dok ostava dodatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 334.360 €, 112,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 4.0, 112m2 (terasa), 3/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux četvorosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 360.500 €, 112,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jedinstvenu nekretninu, prava retkost na tržištu. Komforan stan sa 3 odvojene spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom i odvojenom kuhinjom. Veoma je svetao, sa terase se pruža prelep pogled na tvrđavu i katedralu. Nalazi se na najatraktivnijoj lokaciji u blizini Spensa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 226.000 €, 112,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, udaljen svega 2km od centra grada. Stan se nalazi trećem spratu stambene zgrade, koji je ujedno i poslednji s tim da se iznad stana nalazi tavanski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 112,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dupleks na Novoj Detelinari. U ceni 2 parking mesta. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 339.900 €, 112,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokacjij u novogradnji. Četvorosoban nov neuseljavan stan sa prostranim osvetljenim i prelepim dnevnim boravkom otvorenog tipa koji je spojen sa kuhinjom i trpezarijskim delom i mogucnošću izlazska na terasu, tri spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 149.350 €, 111,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen stan 111m2 u novijoj zgradi na Slanoj bari. Stan je na 1 spratu zgrade bez lifta. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, ostava i veća zatvorena terasa. Velika prednost stana je grejanje na gas - kalorimetri(mali troškovi samo u grejnoj sezoni). Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 205.800 €, 111,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prostran šestosoban stan na jednoj od najboljih lokacija za porodičan život. Stan se nalazi na Novom Naselju, okružen zelenilom i sa dovoljno parking mesta za stanare. Stan je podeljen u tri stambene jedinice i svaka ima poseban ulaz. Na ovoj lokaciji je u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 135.000 €, 111,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran stan od 111m² na Salajci – odlična lokacija za život ili firmu Prodaje se uknjižen stan površine 111m² na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Salajka . Lokacija je idealna za otvaranje firme, kancelarije, ordinacije ili bilo koje druge poslovne delatnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 277.070 €, 111,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, komforan i izuzetno kvalitetan četvorosoban stan na Bulevaru Evrope. Iznad standardog niva opremljenosti: - fasadni zidovi od pune opeke sa termoizolacijom od mineralne vune - pločice u kupatilima i kuhinji I klase - grohe/geberit sanitarije - visina plafona 2.70m....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.830 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux duplex stan na Novoj Detelinari, u jednoj od najlepših ulica. Ovaj komforan četvorosoban duplex od 111m2 u zgradi novije gradnje je fantastična rezidencija za vas i vašu porodicu. Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 285.850 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen dupleks površine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u ekskluzivnoj zgradi novijeg datuma (2021.godina) u ulici Branka Bajića. Zgrada sa smart sistemom, liftom i video nadzorom. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 110,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je 136 kvm (66,7 kvm donja etaža, 68,9 kvm donja). Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom i opremljenom kuhinjom, dve sobe,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 385.000 € na 355.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 355.000 €, 110,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 385.000 €
03.05.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 110m2(terasa 10m2), inverter klima, lift, III/IV, podrum,telefon, interfon. Uknjiženo 108m2 Prodaje se renoviran salonski stan od 110m2 na top lokaciji u Kneza Miloša, nedaleko od Kliničkog Centra, kao i svih drugih bitnih objekata lociranih u centru grada. Ovaj prelep četvorosoban....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 297.000 € na 280.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 297.000 €
18.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, namešten, 3.0, cg, 4/4, podrum, garažno mesto, parking u dvorištu zgrade. Sređen 3.0 soban stan lako adaptibilan u 4.0 soban. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kuhinje, kupatila, dnevnog boravka (više od 50m2) koji je podeljen na 3 celine: trpezarija, TV soba i biblioteka kao....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 567)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>