• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum barem 70 m2

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum barem 70 m2" pronađeno 1 626 nekretnina - prosečna cena 2.791 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 76,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan na šestom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji od predsoblja,hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom koja sse nalazi u centralnom delu stana, 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta i 2 terase.U stanu je PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 76,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen duplex u zgradi odličnog kvaliteta. Sam stan je idealnog rasporeda. Na donjoj etaži je dnevni baravak sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, terasa, spavaća soba i kupatilo. Na gornjoj etaži su dve komforne spavaće sobe i kupatilo. U ceni su uračunati kuhinjski elementi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.010 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 350.000 €, 76,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Vukov spomenik, Ruzveltova, uknjižen, četvorosoban, salonac od 76m2+2m2 terasa. Na drugom spratu od četiri, dobro održavane zgrade iz 1938. godine, sa interfonom i video nadzorom bez lifta. Stan je kompletno renoviran 2020. godine, blago su spušteni plafoni (izvorno visina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 350.000 €, 76,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, kompletno renoviran stan u samom centru grada u neposrednoj blizini Terazija, ulice Kneza Mihaila i MTS dvorane. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom dizajniranim po principu open space-a, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 221.450 €, 76,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana-Liman 3- Trosobna strktura Prodajemo stan na Limanu III u ulici Narodnog fronta, kompletno je renoviran pre dve godine, promenjene su instalacije, unutrašanja i spoljašnja stolarija, kupatilo kao i wc, podovi. Dnevna zona- veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.880 €, 76,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski kvalitet gradnje i opreme, grejanje na toplotne pumpe, najbolji vid uštede. Sigurnosna vrata, Alu stolarija, tarket, uvozna keramika. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. PDV uračunat u cenu. šifra 517157, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 140.910 €, 76,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvoiposoban stan na Limanu 4. Stan se nalazi na svega par minuta od škole, vrtića, Dunava. U okruženju se nalazi igralište, košarkaški tereni i dosta zelenila. Stan je uknjižen, bez tereta i postoji mogućnost kupovine i putem stambenog kredita! Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran i svetao dupleks stan na šestom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnom i dobro povezanom delu grada, idealnom za porodični život ili investiciju. Ukupna površina stana iznosi 96 m², dok je uknjiženo 76 m². Funkcionalno je podeljen na dva nivoa, pružajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Trosoban stan na Novom naselju,ulica Bate Brkića,pored Osnovna škola i obdanište,oko zgrade dosta zelenila i parkinga,više linija gradskog prevoza . . . stan je renoviran,ima odvijenu kuhinju,trpezariju,dnevni boravak,dve spavaće sobe, kupatilo,WC,veliku terasu sa ostavom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za prostranim stanom, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu? Imamo pravu ponudu za Vas. Prodaje se trosoban stan na Bulevaru Nemanjića, površine 76m2 (70m2+6m2 terase), na IX spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje odličnim i funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lux stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na lokaciji Cara Dušana, prodaje se potpuno namešten. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 152.600 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 76 m² , potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smešten na 9. spratu stambene zgrade u samom srcu Užica . - Savremeno uređen enterijer sa pažljivo biranim materijalima - Prostrane i funkcionalne prostorije - Spektakularan pogled na Đetinu i centar grada....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 145.050 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 235.000 €, 76,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.0 stan, 2 mokra čvora, svetao, dvostrano orjentisan. Uknjižen na 76m2 korisne površine. U održavanoj zgradi sa 3 lifta i centralnim grejanjem. Javni parking ispred zgrade. Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Na odličnoj lokaciji, stan za svaku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 69m2 (terasa i lođa), 1/4, TA, renoviran, klima, interfon, KTV, internet, video nadzor, ostava, podrum Šumatovačka ulica počinje od Braničevske ulice i ide do Južnog bulevara. Poslednjih decenija ova lokacija je postala jedna od najpopularnijih na tržištu nekretnina, što budućem....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 259.000 €
18.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0 (adaptibilan u 3.5), 69 m2 sa terasom, I od IV sprata, ta/cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 64 m2, starogradnja. Prodaje se izuzetan porodican stan na Crvenom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 259.000 €
17.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3. 0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru - Šumatovačka ulica. Kompletno su renovirane vodovodne i elektro instalacije, a stan ima i PVC stolariju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, trosoban stan, na drugom spratu, odlično održavane zgrade, bez lifta. Stan je uknjižen na 69m2, sa velikom terasom i pripadajućim podrumom. Centralno grejanje, topla voda, klima, KTV i internet. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Šumatovačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.100 €, 69,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosobni stanovi 52m, 61m, 65m,69m, 74m u izgradnji Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Trosoban Kvadratura: 69m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3 .0 soban stan u centru grada, sređen, adaptiran pre par godina, dobar raspored, centralno grejanje, svetao i tih, terasa prema dvoristu. U centru ali odlično pozicioniran, nema gradske buke. Odličan pogled. Zgrada u pregovorima za lift. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 259.000 €, 69,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan trosoban stan u mirnoj ulici na Čuburi, u jednoj od najtraženijih zona. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu uredne i kvalitetno građene zgrade iz 1961. godine (bez lifta), u prijatnom i porodičnom okruženju. Raspored je veoma....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan trosoban stan. Nalazi se na idealnom prvom spratu održavane zgrade bez lifta u mirnoj ulici na Čuburi. Prostorije u stanu: ulazni hodnik, dnevna soba, dve komforne spavaće sobe, kuhinja, ostava, trpezarija, kupatilo, dve terase. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 177.680 €, 69,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban uknjižen stan u blizini centra grada. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta tako da je moguća kupovina i putem stambenog kredita. Izuzetno svetao, komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, spavaća soba sa francuskim ležajem u ugradnim velikim plakarem,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 174.130 €, 69,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Ovaj trosoban stan ima izuzetno funkcionalan raspored sa komfornim prostorijama, odvojenim kupatilom , toaletom pa čak i sobu koja može da posluži kao garderober. Krase ga čak dve terase koje imaju izuzetan pogled! Što....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 148.540 €, 69,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 194.670 €, 69,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman IV, ulica Banović Strahinje. Odličan, kompletno renoviran trosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj lep i veoma svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, ulazni hodnik, kupatilo sa ležećom kadom i terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.990 €, 69,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.5 stan, u vojnoj zgradi. Svetao, na odličnoj lokaciji. Mogućnost kupovine garaže po ceni od 20.000 evra. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Kompletna infrastruktura, blizina marketa, gradskog prevoza, škole, vrtića, pijace. Stan za svaku preporuku. Agent....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 309.000 €, 69,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na veoma trženoj lokaciji - Podbara. Stan se trenutno oprema, prodaje se kompletno namešten - ključ u ruke! Sav nameštaj je odličnog kvaliteta,dodatno rađena rasveta u stanu. Mogućnost kupovine garažnog mesta ili parking mesta u dvorištu zgrade. Biće LUX! Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 170.940 €, 69,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu. U blizini izgradnje se nalaze restorani, škola, zelene površine, dom zdravlja Sam investitor je pouzdan i ima dugu istoriju. Poznat kvalitet gradnje i opreme. Rok izgradnje je novembar 2024. godine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.000 €, 69,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LIMAN IV, 69m2, TROSOBAN Prodaje se stan na Limanu IV, 69m2 + terasa, prilagođen osobama sa posebnim potrebama, u potpunosti renoviran; nove pločice, novi parket, PVC prozori sa ALU roletnama i komarnicima u svim prostorijama. Kupatilo sa novim sanitarijama i modernim kuhinjskim nameštajem,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 69,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina samo kod nas u ponudi. Komforan trosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dve velike spavaće sobe i dva kupatila, strukturno odličan, smešten u ulici Novosadskog sajma, dvorišno orjentisan. Novogradnja, pvc stolarija sa komarnicima, parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.500 €, 69,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada Vojne ustanove "Jedinstvo" nalazi se nedaleko od Voždovačke crkve". Stan se nalazi u aneksu zgrade. Severno - istočno orijentisan. Dvoiposoban stan: ulazni deo, dve sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom. U centralnom delu stana se nalazi dnevni boravak i trpezarija. Velika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 69,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan u blizini pijace na Novoj Detelinari. Uknjižen na vlasnika. Stan je dobro očuvan i idealanog je rasporeda. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Monika 065/448-4648 Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 174.000 €, 69,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Predstavljamo uknjižen, renoviran, komforan, po strukturi dvosoban salonski stan. Nalazi se u neposrednoj blizini Riblje pijace, pešačke zone, strogog centra grada, keja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.870 €, 69,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan trosoban. Visoko prizemlje. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 165.600 €, 69,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116938, III/, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ostava. Prodaje se stan na dobroj lokaciji. U blizini su vrtic Guliver , osnovna skola, marketi. Miran deo sa decijim igralistem i zelenilom. Stan ima dve sobe, dve terase, veliki dnevni boravak, kuhinju i trpezariju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.800 €, 69,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 69m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan komforan, svetao, trosoban dupleks u novoizgrađenoj zgradi, na četvrtom spratu u mirnoj ulici u blizini bulevara Patrijarha Pavla. Odličnog je strukturnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, terase od 10 m2 i odvojenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.990 €, 69,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na fantastičnoj lokaciji, kod Voždovačke crkve, na drugom spratu u održavanoj zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa tprezarijom, dve spavaće sobe, renoviranog kupatila, kuhinje, terase i ulaznog hodnika. Stanu pripada ostava i podrum. Uknjizen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 296.640 €, 69,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na Podbari. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.100 €, 69,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavmo prodaju trosobnih stanova u izgradnji, u modernom stambeno-poslovonom kompleksu u Novom Sadu, nadomak Dunava, na jednoj od najpopularnijih lokacija u gradu Liman V. Najmoderniji način i stil gradnje, sa parking mestima i garažama, sa dvorišnim parkom za stanare....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 576)