• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum što jeftiniji - GoHome agencijska ponuda
  • do 330000 eura lift podrum što jeftiniji - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum što jeftiniji

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum što jeftiniji" pronađeno 3 150 nekretnina - prosečna cena 2.975 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 138.000 €, 32,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan u održavanoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini stadiona Partizana, muzeja 25. Maj, stanice Prokop. Stan je izuzetno funkcionalan. Predsoblje vodi u kuhinju sa trpezarijom, sobu i kupatilo. Iz sobe je izlazak na lođu. Stan je u dobrom stanju, bez potrebnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 138.000 €, 86,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID 113541. EXTRA POVOLJNO! Prodajem odličan troiposoban dupleks stan u blizini Centra Novog Sada na trećem spratu bez lifta. Stan je uknjižen zbog kosina na 70m2 ali u prirodi on ima 86m2. Nalazi se u mirnoj ulici i odličan je za život jedne porodice. Zgrada ima biciklanu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 138.000 €, 70,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113541, III/III, dupleks, terasa, uknjižen, parking. HITNO!!! EXTRA POVOLJNO!Prodajem odličan troiposoban dupleks stan u blizini Centra Novog Sada na trećem spratu bez lifta. Stan je uknjižen zbog kosina na 70m2 ali u prirodi on ima 86m2. Nalazi se u mirnoj ulici i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 138.550 €, 55,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 139.000 €, 52,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan u najlepšoj ulici na Banovom Brdu. Okrenut ka dvorištu, miran, okružen zelenilom. Veoma lako adaptibilan u dvoiposoban. U neposrednoj blizini vrtiča, škole, fakulteta, prevoza. Uknjižen bez tereta. Za svaku preporuku. Pogledajte i druge slične stanove na https://www.hillnekretnine.rs/....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 139.000 €, 57,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u širem centru grada, površine 57 m², nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura: 2.5 soban Površina: 57 m² Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Grejanje: Centralno Cena: 139.000 € Stan ima odličan raspored, odvojene spavaće sobe, prostranu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 139.000 €, 40,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na bul. oslobođenja kod dnevnika, 40m2,odvojena kuhinja i odvojena spavaća soba, komletno opremljen i namešten. Terasa sa pogledom na dvorište, 1.sprat,kompletno izolovan od bulevarske buke. Parking u dvorištu zgrade koristite kad je slobodan. Blizina centra grada na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 139.000 €, 34,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan površine 34m2 u samom srcu Vračara, na Krunskom vencu. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je održavana i postavljena je konstrukcija za lift. Po strukturi se sastoji od ulaznog dela, dnevno-spavaćeg dela, kuhinjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 139.050 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo Naselje-Šonsi. Odličan uknjižen dvoiposoban stan. U ceni stana kuhinjski elementi, ugradni plakari, klima. Dobar raspored-iz hodnika u sve prostorije. Stan poseduje i ostavu u sklopu zgrade, ima i zajedničku biciklanu za stanare. U blizini gradski prevoz, pošta, mega marketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 139.050 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi funkcionalan dvoiposoban stan na Avijaciji. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u zgradi sa urednim ulazom i dovoljno parking mesta. Stan se sastoji iz dve sobe, odvojenom kuhinjom sa dve ostave i kupatilom. Stan je uknjižen 1/1 i odmah je spreman za useljenje. Ako je ovo nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.050 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan dvosoban stan na Telepu. Odličan kvalitet gradnje od dobro poznatog investitora,tarket podovi, sjajna keramika, klima, sigurnosna ulazna vrata. Dvorišno orjentisan, uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 551560 Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo Naselje-Šonsi. Odličan uknjižen dvoiposoban stan. U ceni stana kuhinjski elementi, ugradni plakari, klima. Dobar raspored-iz hodnika u sve prostorije,stan je u prirodi 57m2 proširen na konto terase gde je kuhinja, a uknjižen na 45m2. Stan poseduje i ostavu u sklopu zgrade, ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 52,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog kompletno nameštenog dvorišno orijentisanog stana na Novoj Detelinari. Struktura stana:hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,spavaća soba,kupatilo,terasa sa hladnom ostavom. Stanu pripada i parking mesto u dvorištu zgrade. Protočna topla voda u kuhinji i kupatilu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 139.050 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u novogradnji. Zgrada vrhunskog kvaliteta. Stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten. Odlična lokacija. Naša preporuka!064/215-02-36** Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu na veoma atraktivnoj lokaciji - Nova Detelinara. U neposrednoj blizini se nalaze marketi, vrtić, škola, linije gradkskog prevoza.. kao i sve neophodno za svakodnevni život. Odličan kvalitet gradnje poznatog novosadskog preduzeća- investitora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 139.900 €, 63,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana 63m u Novom Sadu, ulica Kraljevića Marka. Stan se nalazi na III spratu(nema lift). U stanu su dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i ostavom, dve spavaće sobe i kupatilo, francuski balkon. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep trosoban stan na odličnoj lokaciji u centru pored keja. Stan je površine 71,5m2 i nalazi se na III spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje, trpezarije i špajza. Grejanje je etažno. Ugrađena je PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan, 49m2+4 m2 lođe, stan iz otkupa, funkcionalan, dobro organizovan, velike sobe, renoviran, prvi sprat, mali broj stanova, dobra mikrolokacija,Voždovac, za investiciju, blizina škola i fakulteta Prodaje se klasičan 2.o stan sa 2 velike spavaće sobe, kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 76,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan na šestom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji od predsoblja,hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom koja sse nalazi u centralnom delu stana, 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta i 2 terase.U stanu je PVC stolarija,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 145.000 €
15.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m² u ulici Pariske komune. Stan je na petom spratu sa liftom i nije poslednji sprat. Postavljena PVC stolarija, zamenjene sve vodovodne, kanalizacione....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 147.000 € na 140.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 165.000 €
29.03.2026 - 159.000 €
15.04.2026 - 153.000 €
24.04.2026 - 147.000 €
22.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130573, VII/, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića, škole i autobuske stanice, okružen sa 250 besplatnih parking mesta!Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 140.000 €, 43,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog dvosobnog stana na mirnoj lokaciji, u prvom delu Salajke. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem sa tehnikom i uređajima vrhunskog kvaliteta koji su još uvek u garanciji. Stan je savršeno rasporedjen te pruža maksimalan komfor i udobnost. Stan sadrži prostranu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 140.000 €, 43,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

e: Prodaje se stan u novoj zgradi na popularnoj lokaciji. 10min hoda do centra grada. Kompletno i kvalitetno namešten. Uknjižen 1/1, može kredit. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107291, II/, lift, telefon, terasa, uknjižen, tavan, ostava. Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno četiri. Na petom spratu (potkrovlje) su šupe, za sve stanove. Stan poseduje terasu na kojoj se nalazi ostava. Centralno, gradsko grejanje, Protočna, topla voda, Biciklana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 140.000 €, 57,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude izvorno dvosoban, a adaptiran u trosoban stan na odličnoj lokaciji u Ustaničkoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, površine 57 m², sa centralnim grejanjem. Uknjižen je i odmah useljiv, a pripada mu i podrum. Raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan površine 72 m2 na II spratu u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, ostave, toaleta, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu, dve sobe i kupatila. Po podovima su granitne pločice, visokokvalitetna PVC stolarija sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan P=75m2 na prvom spratu zgrade sa liftom u strogom centru Niša. Stan se sastoji od : dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, 2 spavaće sobe, hodnik,kupatilo, 2 ostave, podrum i parking mesto u dvorištu zgrade. Drvena stolarija, grejanje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEZ AGENCIJA!!! Prodajem ili menjam za veći, uknjižen, dvosoban stan na Novom naselju (deo ŠONSI). Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno četiri. Na petom spratu (potkrovlje) su šupe, za sve stanove. Stan poseduje terasu na kojoj se nalazi ostava. Centralno, gradsko grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban, salonski stan (visoki plafon, preko 3 metra) u strogom centru Novog Sada. Najpogodnije je kao investicija za izdavanje, kako mesečno tako i "na dan"! Stan se sastoji iz dve sobe, kuhinje, kupatila i odvojenog WC-a, svugde je visoki plafon. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u Učiteljskom naselju u mirnoj ulici punoj zelenila. U blizini autobuskog stajališta, marketa, škola, vrtića. Stan je očuvan ( stara gradnja ) sa novom pvc stolarijom na 4 spratu bez lifta. Ima podrum. Stan je uknjižen. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 140.000 €, 36,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

JEDNOSOBAN, 36m2, ROTKVARIJA Dodjite da se uverite da niste videli lepše renoviran stan na tržištu. Od luksuznih pločica, staklenih kliznih vrata u svakoj sobi, zatvorene terase, do prelepog kupatila i kuhinje, ovaj stan nudi pravi luksuz i komfor. Sav nameštaj i tehnika su uključeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 57,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116474, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, podrum. Prodaje se dvoiposoban stan u Somborskoj ulici (produžetak Patrijarha Pavla). Idealan za porodice. Odličan raspored, dve sobe, dnevna soba, kuhinja, dva kupatila, hodnik, ostava, predsoblje, terasa. Rok....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 140.390 €, 58,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan dvosoban stan u novogradnji po principu starogradnje. Ova nekretnina koja se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici vam pruža udobonost, luksuz kao i beg od gradske buke i gužve. Ovaj komforan dvosoban stan od 58m2 poseduje komfornu spavaću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 140.910 €, 76,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvoiposoban stan na Limanu 4. Stan se nalazi na svega par minuta od škole, vrtića, Dunava. U okruženju se nalazi igralište, košarkaški tereni i dosta zelenila. Stan je uknjižen, bez tereta i postoji mogućnost kupovine i putem stambenog kredita! Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 141.000 €, 55,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, profesionalno kompletno renoviran za potrebe ličnog stanovanja i vrlo lep dvosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle u Borči - Centar 3. Komforan i funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 141.200 €, 39,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji u gradu, Nova Detelinara. Stan se prodaje kompletno namešten,nameštaj nov ne korišćen. Uknjižen na prodavca, te je moguća kupovina kako gotovinski tako i kreditno. Stan je dvorišno orijentisan. Renomiran investitor, kvalitetna gradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 141.960 €, 44,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi na prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan i svetao stan u mirnom delu naselja Mirijevo, idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost prostora. Korisna površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 142.140 €, 53,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Tražite nekretninu u starogradnji i ljubitelji ste Limana, onda imamo savršenu ponudu za vas! Predstavljamo vam fenomenalan dvosoban stan na Limanu 1, u kuli u Veljka Petrovića. Nekretnina je u odličnom stanju, poseduje dnevni boravak, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, komfornu spavaću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 142.140 €, 62,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan od poda do plafona, na lepoj lokaciji, dvorišno orijentisan na zelenilo. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan od poda do plafona, na lepoj plokaciji dvorišno orijentisan na zelenilo. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 632)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>