• GoHome Professional
do 330000 eura lift 2.sprat zadnjih 14 dana porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 330000 eura lift 2.sprat zadnjih 14 dana porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift 2.sprat zadnjih 14 dana porasla cena barem 40 m2

  • Za upit "do 330000 eura lift 2.sprat zadnjih 14 dana porasla cena barem 40 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.859 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 145.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 150.000 €
16.01.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.000 € na 150.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 145.000 €
15.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 105.400 € na 109.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 109.000 €, 37,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €
22.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 330000 eura lift 2.sprat zadnjih 14 dana porasla cena barem 40 m2'
125.660 €
125.660 €
 
+9%

Promena cene sa 142.120 € na 155.040 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 155.040 €, 65,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 142.120 €
22.05.2026 - 155.040 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 1)

<< <1> >>