• GoHome Professional
do 330000 eura lift 2.sprat - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 330000 eura lift 2.sprat - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift 2.sprat

  • Za upit "do 330000 eura lift 2.sprat" pronađeno 1 325 nekretnina - prosečna cena 2.616 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.920 €, 70,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 151.920 eur + PDV + 3 % provizije ODLIČAN raspored Drugi sprat, terasa, lift Zgrada u središnjem delu Telepa Mihailo 064/823- 6600 Prikaži broj Agencijska šifra - 1101430 Trosoban stan, Novi Sad - Telep....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 151.710 €, 61,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan u izgradnji na top lokaciji u neposrednoj blizini banje Termal u Vrdniku. Pouzdan investitor sa odličnom opremom: antracit pvc-stolarija sa kliznim vratima i velikim portalima, španska keramika, ulazna sigurnosna vrata, medijapan stolarija, kvalitetna toplotna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.420 €, 67,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan, 67m2, na 2.spratu u zgradi bez lifta, pouzdanog investitora, u Petrovaradinu Povrat PDV-a. Zavrešetak gradnje planiran u septembru 2025.godine. Mogućnost kuovine parking mesta u dvorštu zgrade u iznosu od 5.000e. Za keš kupce pogodnost!Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 151.200 €, 54,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Danijelova ulica. Dvoiposoban stan, površine 54m² na drugom spratu u novogradnji. Grejanje je etažno, na struju. Stan je uknjižen na fizičko lice, nema povrata PDV-a. Rok završetka radova je početak avgusta. Samo za keš kupce. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 150.948 €, 42,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u samom srcu Lekinog brda. Stan se nalazi na drugom spratu luksuzne i kvalitetne zgrade od tri sprata. Površina stana je 41,93m2 i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.790 €, 61,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1082151-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. sa rokom do kraja proleća 2021.Cena je sa PDV-om. Drugi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.071 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 360.000 €, 93,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen, dvostrano orijentisan lux stan od 93m2 merene površine na drugom spratu petospratnice, u Ulici Nikodima Milaša u neposrednoj blizini hotela Zira. Stan se sastoji od ulazne zone, hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom (open concept), toaleta, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE vam predstavlja izuzetan četvorosoban stan u jednom od najprestižnijih i najtraženijih delova Vračar – Krunski venac. U ponudi je svetao, komforan i potpuno renoviran stan površine 80m², smešten na idealnom 2. spratu kvalitetne i održavane zgrade sa liftom. Nekretnina....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 133.900 € na 150.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 150.000 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 133.900 €
01.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Detelinara, održavan, 46m2, komplet namešten+++Agencijska oznaka stana 1097749, Detelinara, dvosoban, 46m2, drugi sprat.. Dvosoban odžavan stan, odličnog rasporeda i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Zgrada okružena....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan ( dupleks) u centru grada , površine oko 80 kvm na licu mesta,(uknjiženo na 42 kvm ) na prvom i drugom spratu, grejanje podno na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od : prvi deo ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i toaletom) i sprat ( spavaća soba....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.000 € na 150.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 145.000 €
15.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 150.000 €
16.01.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Grbavica, idealan za život ili izdavanje. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i uknjižen je 1/1, što omogućava brzu i jednostavnu kupovinu. Stan je svetao, ulično orijentisan, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.800 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054069, NOVI SAD, NOVO NASELJE, DVOSOBAN, 53M2, SPRAT 2/4, LIFT U ponudi je dvosoban, uknjižen i odmah useljiv stan na Novom naselju, odličan, funkcionalan i svetao, sa terasom. Dobra nekretnina, izuzetno kvalitetno građena od dobrog i pozanog ivestitora. Mirno i tiho,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 149.650 €, 41,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji, po strukturi 1.5, projektovane površine 41m2, smešten na atraktivnoj lokaciji na Autokomandi ( u blizini Humske ulice). Stan se nalazi se na drugom spratu od tri, projektovan sa odličnim i funkcionalnim rasporedom prostorija (dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061993 - uknjižen komforan dvoiposoban stan na Avijaci ji. Zgrada je u mirnom kraju okružena zelenilom. Stan kompletno renoviran i prodaje se sa svim stvarima. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija. Drugi sprat, lift , terasa . KONTAKT OSOBA SVETLANA....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098841 - uknjižen komforan dvoiposoban stan na Avijaci ji. Zgrada je u mirnom kraju okružena zelenilom. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa svim stvarima. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija. Drugi sprat, lift , velika terasa . KONTAKT....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se dvosoban stan u Zemunu, u ulici Marije Bursać, na drugom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta (starogradnja). Stan ima površinu od 50 m2 i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i malu terasu. Uz stan ide i pripadajući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Stan se nalazi u samom centru grada, pored Saborne crkve, par minuta hoda do pešačke zone, osnovne škole, pijace, fakulteta Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2 (uknjižene 74 m2). Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na top lokaciji kod Doma Zdravlja i Filozofskog fakulteta. Izvanredan za porodično stanovanje, kao i za izdavanje, sa odličnim rasporedom prostorija. Radovi su u završnoj fazi, stepen izgrađenosti je više od 90%. Po strukturi je troiposoban,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 149.000 €, 46,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep i kvalitetan stan na najlepšoj lokaciji na Belim Vodama, blizu pijace. Stan na drugom spratu urađen od kvalitetnog materijala i modernog dizajna. Stolarija aluminijumska, izolacija od kamene vune, visok plafon. Grejanje na gas, topla voda, inverter klima. U blizini je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 148.500 €, 54,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118208, II/IV, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Prodaje se kompletno namešten stan u mirnom delu Grbavice sa dosta slobodnog parkinga ispred same zgrade. Deo je miran i ozelenjen. Grejanje je na gas, kao i sanitarna topla voda. Kotao je nov, što stvara dosta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 148.320 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju četvorosoban stan površine 80m2, kvalitetne gradnje, na drugom spratu zgrade, bez lifta, blizu Kliničkog centra, PMF-a, Čaira. Stan se sastoji iz veceg hodnika, dnevne sobe sa izlazom na terasu koja gleda na park, tri spavaće sobe, izdvojene kuhinje i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 148.300 €, 89,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 89,88m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-447 (od ukupno 447)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>