• GoHome Professional
do 310000 eura lift namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura lift namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift namešten

  • Za upit "do 310000 eura lift namešten" pronađeno 2 566 nekretnina - prosečna cena 2.694 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno uređen, svetao i luksuzno opremljen dupleks od 120 m², smešten u savremenoj novogradnji u ulici Bate Brkića, u mirnom delu Novog Naselja. Ovaj prostrani stan pruža visok nivo udobnosti i funkcionalnosti, sa velikim dnevnim boravkom koji se prirodno nadovezuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Stan se prodaje namešten. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom iz koje se izlazi na zastakljenu terasu. Ima tri spavaće sobe,jedna ima svoje kupatilo a u stanu ima još jedno kupatilo i jedan toalet. Protočna topla voda, kaliometri,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 308.000 €, 150,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114219, V/VI, klima, lift, terasa(2), uknjižen. ELITNI LUX DUPLEX, 150m2, OSTAVLJA BEZ DAHA. SAMO U BEOCITY! Sav namestaj radjen po meri! Cetvorosoban, namesten stan u elitnom delu, dvostrano orjentisan sa centralnim grejanjem. Kalorimetri. Placanje u zimskoj sezoni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 310000 eura lift namešten'
306.000 €
306.000 €
309.000 €
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 289.000 €, 45,00 m2 cca 6420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Višnjićeva 2. 0, 45m2 (terasa 4m2), 2/3, grejanje na struju/podno grejanje, interfon, podrum, parking Retko u ponudi! U ponudi za prodaju potpuno renoviran dvosoban namešten stan na Dorćolu, u salonskoj zgradi koja je spomenik kulture, u neposrednoj blizini Studentskog....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 360.000 € na 310.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 99,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 360.000 €
20.03.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijsk oznaka 1102222 - CENA 310000 + 3% agencijska provizija. CENA sa nameštajem. Uknjižen lux stan na naj traženijoj lokacijim, Grbavici. Stan je jako lepog rasporeda, kvalitetno namešten i sve je u ceni osim frižidera. Poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak, izdvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 310.000 €, 108,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan- penthouse na početku Bulevara P.Pavla u modernoj zgradi. Stan se nalazi u novijoj zgradi, iznad stana ima ostava od 8m2 koja pripada stanu i jedno garažno mesto sa dodatnom ostavom u suterenu zgrade. Takođe sa stanom se dobija na korišćenje velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 310.000 €, 55,00 m2 cca 5640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 NA PRODAJU – LUKSUZAN STAN 55m² SA NAMEŠTAJEM | BW ARCADIA, – BEOGRAD NA VODI 19. sprat-prelep pogled na KULU i reku.🌟S obziorom da je stan uknjižen , isti može da se kupi preko stambenog kredita. STAN JE UKNJIŽEN NA 55m2 i prodaje se sa stvarima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 79,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep, luksuzan stan koji kombinuje vrhunski kvalitet, funkcionalnost i eleganciju. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji i predstavlja idealan dom za one koji traže komfor i stil na dohvat ruke. Stan je u potpunosti renoviran pre četiri godine – zamenjene su sve instalacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 309.000 €, 127,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uknjižen. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 70,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je odličnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom sa ostavom i degažmanom odvojenog dela sa dve spavaće sobe. Ima dva kupatila. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Prodaje se kompletno namešten kao na fotografijama. Za više informacija pozovite naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan duplex u lepom i mirnom delu Novog Naselja. Stan je bez ikakvih ulaganja, veoma prostran i svetao. Prodaje se kompletno namešten, sa vrlo kvalitetnim nameštajem i stvarima, koje su uključene u ovu cenu. Sistem grejanja u stanu je uspostavljen na gradsko,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 309.000 €, 69,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na veoma trženoj lokaciji - Podbara. Stan se trenutno oprema, prodaje se kompletno namešten - ključ u ruke! Sav nameštaj je odličnog kvaliteta,dodatno rađena rasveta u stanu. Mogućnost kupovine garažnog mesta ili parking mesta u dvorištu zgrade. Biće LUX! Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 121,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE, površine 121 m², Stan je Duplex. Prodaje se namešten.U blizini je svih sadržaja za život.Vredi pogledati. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 70,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odlican trosoban stan u zgradi premium kvaliteta na Bulevaru Oslobodjenja. Stan se prodaje namesten kao na slikama i ulicno je orijentisan. Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 309.000 €, 95,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten stan u centru, 3min od pešacke zone i 5min od nekadašnje Promenade. Grejne površine 85m2, a korisne površine 95m2. Stan je svetao, topao, dvostrano orijentisan i renoviran je pre 5 godina (pvc stolarija, unutrašnja vrata, parket, inverter klime, sve elektro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 108,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

108m2 Trosoban Bez ulaganja . Komplet namesten. Za više informacija pozovite na 021/221-5500 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 309.000 €, 89,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan raspored stana. Stan se prodaje namešten.Za više informacija pozovite. AGENCIJSKA ŠIFRA: 531742 KONTAKT MARINA 064/159-20-29 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 309.000 €, 99,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan, veoma svetao, na Novoj Detelinari. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe od kojih jedna ima posebno kupatilo sa hidromasažnom kadom, drugog veoma prostranog kupatila, hodnika i terase. Prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007388.Prodaje se fantastičan četvoroiposoban duplex (120m2) na petom spratu stambene zgrade na Novom Naselju. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu, kuhinje koja je zasebna i odvojene ostave, zatim tri sobe, od kojih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1006923Prodaje se komplet namešten trosoban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom na Limanu 3.Stan se sastoji iz dnevnog boravka , fizički odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, dodatne prostorije, ostave, toaleta, kupatila i terase.Uknjižen 1/1. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 309.000 €, 122,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan penthause od 144m2. Kompletno namešten sa prelepim pogledom na Frušku goru i Bul. Cara Lazara. Ima 4 spavaće sobe i svaka ima izlaz na terasu. Stan ima prelepu dnevnu sobu sa portalnim prozorima. Kuhinja je fizički odvojena. Dva kupatila plus toalet. Dve terase. Dva....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji! Kompletno namešten i renoviran ! Kontakt 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 79,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban,kompletno namesten stan na Bulevaru Oslobodjenja,bez ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 108,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla! Stan se prodaje namešten, bez ulaganja. Ulično orijentisan. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 308.000 €, 80,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepi 2.5 soban duplex ususkan u Golf naselju, ukupne površine 80m2 uknjižen 1/1 na 56m2 ostalih 24m2 je moguće legalizovati. U blizini svih neophodnih infrastruktura za udoban i komforan život. Na obodu šume, blizu Ade, bazena Košutnjak, parka, blizina restorana, kafića, prodavnica,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114219, V/VI, klima, lift, terasa(2), uknjižen, ostava. Prodaje se DUPLEX, 150m2, na Detelinari. Cetvorosoban, namesten stan u elitnom delu, dvostrano orjentisan sa centralnim grejanjem. Kalorimetri. Placanje u zimskoj sezoni po utrosku. Stan je prelepo namesten u skladu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 307.970 €, 134,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep namešten stan od 134 m2, funkcionalnog rasporeda na atraktivnoj lokaciji. Stan ima prelepu dnevnu sobu sa sa izlaskom na komfornu zastakljenu terasu sa koje se pruža fenomenalan pogled. Sa strane dnevnog boravka je velika prostorija u funkciji trpezare, koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 306.000 €, 153,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 5 minuta šetnje do Košutnjaka nalazi se ovaj luksuzni 5-sobni stan. Stan je namešten najkvalitetnijim nameštajem, uređajima i osvetljenjem, tako da ni najzehtevniji zakupci ne mogu imati zamerke. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, trpezarije, 4 spavaće sobe, 2 terase i 2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 305.300 €, 114,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pretstavljamo vam fantastičan kompletno namešten i opremljen duplex na Bulevaru Patrijarha Pavla. Opremljen vrhunskim materijalima opremom stana nameštajem i tehnikom. Nisu potrebna nikakva ulaganja. U dvoristu zgrade parking mesto koje je moguće kupiti uz stan kao i garažno mesto.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 305.300 €, 114,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte ovaj predivan duplex na Bulevaru Patrijarha Pavla, potpuno opremljen i namešten. Svaki detalj ovog stana odiše vrhunskim materijalima, nameštajem i tehnikom. Ovde neće biti potrebe za dodatnim ulaganjima. U dvorištu zgrade nalazi se parking mesto koje je dostupno za kupovinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 305.000 €, 83,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan nov stan na Zvezdari – savršen spoj moderne gradnje, komfora i odlične lokacije. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji, kompletno je opremljen i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Zgrada je smeštena na izuzetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 305.000 €, 85,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i luksuzno opremljen trosoban stan u Zemunu, ulica Dobanovačka – savršena kombinacija komfora, kvaliteta i pogleda Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu u mirnom i urbanom delu Zemuna – naselje Sava Kovačević, ulica Dobanovačka. Stan se nalazi u novoj stambenoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 304.060 €, 82,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX trosoban namešten stan u perfektno zidanoj zgradi sa vrhunskom opremom. Zgrada je na traženoj lokaciji, sa parkingom okolo i zelenilom, marketima, restoranima Stan je bez ikakvog ulaganja, oprema stana je jako kvalitetna i moderna, tarket u dnevnom boravku i sobama, keramika....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101054 - Prodaje se prelep, trosoban stan na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten vrhunskim, kvalitetnim nameštajem radjenim po meri. Enterijer uradjen luksuzno, sa ukusom i stilom, da zadovolji i najzahtevnije klijente. Dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 309.000 € na 311.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 311.000 €, 95,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 309.000 €
03.04.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se prostran, polu namešten stan, Cerak Vinogradi. Uknjiženo 95m2, a mereno ima 100m2. Kompletno renoviran pre 5 godina. Menjane i vodo i elektro instalacije. Svetao i sunčan. Na odličnoj lokaciji, među zelenilom, u održavanoj zgradi na prvom spratu od tri, bez lifta. Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 303.850 €, 101,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu. Fantastičan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji u zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan poseduje 3 komforne spavaće sobe, kupatilo, wc, veliku dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom. Izuzetno svetao stan. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 300.000 €, 54,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2(T), 1/1, TA, terasa 7m2, lift, podrum, renoviran. U prilici smo da ponudimo renoviran, svetao stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se između Kalenić pijace i Južnog bulevara, Dom zdravlja Vračar i OŠ Milice Pavlović, u blizini ekonomske škole. Uknjižen,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića 4. 0, 113m2 (lođa i zastakljena terasa 31m2), CG, lift, 4/5, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor, parking, garaža Na 1. 5 km od BIG TC, 3. 5 km od Vukovog spomenika i 5. 5 km od centra grada u okviru kompleksa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan/duplex površine 120m2, na petom spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom u ulici Bate Brkića na Novom Naselju. Strukturu stana na prvom nivou čini ulazni hodnik , toalet, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na zatvorenu terasu, odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 300.000 €, 101,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo, Rajka od Rasine, 101m2 . 101m2, 3.0, 4/5, CG, lift, terasa, lođa, interfon, telefon, renoviran, lux, uknjižen. Odličan, veoma prostran, svetao i osunčan,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića 4.0, 113m2 (lođa i zastakljena terasa 31m2), CG, lift, 4/5, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor, parking, garaža Na 1.5 km od BIG TC, 3.5 km od Vukovog spomenika i 5.5 km od centra grada u okviru kompleksa „Sunnyville“....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 300.000 €, 86,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Lep, potpuno renoviran stan u dobroj zgradi u najlepšem delu Južnog Bulevara u neposrednoj blizini parka, škole, vrtića, prodavnice, autobuskog stajališta i izlaza na auto - put. Stan je opremljen luksuznom stolarijom, ugradnim plakarima, kuhinjom, nameštajem i tehnikom. Prodaje se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 457)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>