• GoHome Professional
do 310000 eura lift kablovska porasla cena 80 m2 š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura lift kablovska porasla cena 80 m2 š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift kablovska porasla cena 80 m2 što veći

  • Za upit "do 310000 eura lift kablovska porasla cena 80 m2 što veći" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 3.430 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 260.000 € na 275.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 260.000 €
29.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 85m2(dve terase), 3/3, mermoterm, internet, interfon, telefon, ktv Vračar je najmanja beogradska opština koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Mala i mirna ulica Stojana Protića locirana je....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 296.400 € na 326.800 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 326.800 €, 76,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 296.400 €
22.05.2026 - 326.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Panciceva (RETKO !) Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
10.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 310000 eura lift kablovska porasla cena 80 m2 što veći'
250.000 €
250.000 €
 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
10.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>