• GoHome Professional
do 310000 eura lift do 2400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura lift do 2400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift do 2400 eura/m2

  • Za upit "do 310000 eura lift do 2400 eura/m2" pronađeno 15 710 nekretnina - prosečna cena 1.992 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • potkrovlje
    • parking
    • namešten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Uživajte u najlepšem delu Labudovog brda u stanu koji nudi savršen spoj funkcionalnosti i neverovatnog pogleda. Prodaje se uknjižen dvosoban stan, smešten na 13. spratu održavane zgrade sa dva lifta. Stan je trostrano orijentisan, prepun prirodne svetlosti tokom celog dana. Održavan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123533, III/, lift, uknjižen, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 115.200 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95867, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Struktura: dvosoban stan sa dnevnim boravakom, kuhinjom, kupatilom i jednom spavaćom sobom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 •....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 310000 eura lift do 2400 eura/m2'
122.380 €
122.380 €
144.000 €
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 25.000 €, 11,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe garaža, 11m2, nivo -2, lift U prilici smo da vam ponudimo garažno mesto u novoj zgradi u blizini Saobraćajnog fakulteta u ulici Vojvode Stepe. Rešenje o ozakonjenju. Agencijska provizija 1000e Agent Verica Simović 060/30-37-997 (licenca....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 91.938 € na 105.600 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.600 €, 44,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 91.938 €
15.04.2026 - 105.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora zadovoljava viši standard stanovanja. Objekat se gradi sa kompletnom dokumentacijom a u izgradnji se koriste najkvakitetniji materijali. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 70,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 70,19m² u luksuznoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u samom centru Niša, u ulici Obilićev venac. Stan se nalazi na 1. spratu, moderno je projektovan i funkcionalnog rasporeda. Struktura stana: Ulazni hodnik Toalet Kupatilo Kuhinja Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Svi stanovi u zgradi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena je izražena....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Novogradnja Terasa Vikend naselje Sprat: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 237.600 €, 99,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt"> <span style="font-size:12.0pt;font-family:"Arial",sans-serif; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";color:black;mso-themecolor:text1; mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:SR-LATN-RS">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 288.000 €, 120,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan četvorosoban stan, 120,69 m², BW Lumia – Beograd na vodi 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Lumia 🏢 Sprat: 5/9 📐 Površina: 120,69 m² 🛏️ Struktura: 4.0 – tri spavaće sobe + dnevni boravak 🚗 Garaža: uključena u cenu (prostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 115.200 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 95867, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Struktura: dvosoban stan sa dnevnim boravakom, kuhinjom, kupatilom i jednom spavacom sobom. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123533, III/, lift, uknjizen, garaza, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan, Novi Sad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 122.400 €, 51,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2.5-soban stan u izgradnji – Telep, Novi Sad U ponudi moderan 2.5-soban stan , u okviru kvalitetne novogradnje na atraktivnoj lokaciji – Telep . Stan se nalazi u prizenlju stambene zgrade sa liftom, u mirnoj ulici, idealnoj za porodičan život. Površina: 51 m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101555, VII/X, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Komforan trosoban stan, 75m², kod picerije Ciao. Sedmi sprat od 10, terasa, lift, ostava, podrum, biciklana. Veliki parking. PVC stolarija. Odvojena kuhinja sa svetlarnikom. Pristojna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan, kvalitetan i moderno dizajniran stan u Trgovačkoj ulici u blizini TC Mondo. U stanu centralno grejanje, topla voda i video nadzor. Stan ima i garažu koja se prodaje po ceni od 20000 eur. Stan ima 100kvm, uknjižen na 77kvm. Odmah useljiv. Prodaje se kompletno sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.200 €, 58,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo novi stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na jednoj od najtraženijih i najurbanijih lokacija u Novom Sadu - Osmišljen da odgovori na potrebe savremenog života. Kompleks se sastoji od pet lamela spratnosti 2Po+Pr+8 i 2Po+Pr+12, koje čine skladnu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 86.400 €, 36,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana 36m u izgradnji na I i II spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Stan je odličnog rasporeda, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Gradi se moderni stambeni objekat Su+P+2+(3), sa 31....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR OSLOBOĐENJA, 75m2, DVOIPOSOBAN Prodaje se prostran dvoiposoban stan na Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa 2 lifta. Nekretnina je dvorišno orijentisana i nalazi se u mirnom delu Bulevara. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, odvojenim dnevnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 276.000 €, 115,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Stan sa lepim rasporedom,velikom dnevnom sobom. Open space,tri spavace sobe odvojene,kuhinja i trpezarija. Poseduje dva kupatila,a u jednom kupatilu se nalazi djakuzi. Posrednička naknada 2% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 72.000 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno opremljen apartman 30 m2. Nalazi se u Vikend naselju, Milmari resort.,sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i odvojene spavaće sobe. Namenjen je za boravak do 4 odrasle....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za ljubitelje nekretnine na visoko spratu odakle se pruza prelep pogled.Ova nekretnina je uknjizena na 60m2 a po merenju ima 100m2. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Klima.

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 112.800 €, 47,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Kopaoniku, u prepoznatljivoj zgradi savremene arhitekture i modernog dizajna, nalazi se kompletno opremljen apartman – spreman da ispuni sve kriterijume savršenog planinskog utočišta. Idealan je kako za lično uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Exkluzivna prodaja apartmana na Kopaoniku. Za više informacija pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju dvosobnog stana 42m u izgradnji na I i II spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, izlazom na terasu, spavaća soba, kupatilo, terasa. Gradi se moderni stambeni objekat Su+P+2+(3),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan-Rotkavarija- Trosoban Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Rotkvariji, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Prodajemo stan na odličnoj i traženoj lokaciji, koja vam pruža zelenilo, mir kao i blizinu svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 192.000 €, 80,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117015, IV/IV, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 80,06 m2 na Novoj Detelinari. Povrat PDV. LIFT. Ulaz: predsoblje 1,34 m2 + mali toalet 1,63 m2. Stepeniste (hrastov parket) vodi u stan: dnevna soba 17,68 m2, manja spavaca soba 10,69 m2....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 163.200 €, 68,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana 68m u izgradnji na I i II spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana sve iz hodnika: dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatillo i gostinski wc. Gradi se moderni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 165.600 €, 69,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116938, III/, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ostava. Prodaje se stan na dobroj lokaciji. U blizini su vrtic Guliver , osnovna skola, marketi. Miran deo sa decijim igralistem i zelenilom. Stan ima dve sobe, dve terase, veliki dnevni boravak, kuhinju i trpezariju,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 67.200 €, 28,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju garsonjere 28m u izgradnji na prizmlju u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, izlazom na terasu, kupatilo, Gradi se moderni stambeni objekat Su+P+2+(3), sa 31 zasebnom stambenom jedinicom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep namešten jednoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla.U blizini škole,vrtića,autobuskih linija,marketa. Grejanje na glas,mali troškovi tokom zime.Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe,kupatila i terase. Ne prodaje se na kredit. Na postignutu....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 115.200 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru Novog Sada, površine 48 m2, u novijoj zgradi u ulici Pap Pavla br. 8. Stan se nalazi na 4. spratu, zgrada ima lift. Struktura: dvosoban stan sa dnevnim boravakom, kuhinjom, kupatilom i jednom spavaćom sobom. Za dodatne informcije pozovite tim MAT Real Estate....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 79.200 €, 33,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 146.400 €, 61,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana 62m u izgradnji na III spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatilo, gostinski wc. Gradi se moderni stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 168.000 €, 70,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nedaleko od Olimpa i Bulevara kralja Aleksandra, u ponudi stanovi u izgradnji.Mogućnost kupovine na kredit. Zgrada spratnosti Pr. +2+Pk sa liftom. Materijali:termo blok, izolacija 10. – ka, silikatna fasada, termička i zvučna izolacija, PVC stolarija sa spoljne strane u crnoj boji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.800 €, 72,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen i odmah useljiv stan na odličnoj lokaciji- sam početak Telepa. Cena je sa PDV-om . Prostran dnevni boravak sa kuhinjom i dve spavaće sobe , odvojeno kupatilo i toalet. Zgrada i oprema vrhunskog kvaliteta . Za gledanje pozvati 0601498989 Terasa, Lift, Internet, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 156.000 €, 65,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

8. (predzadnji) sprat, 2 sobe + dnevni boravak, ostava + manja ostavica na terasi, mogucnost nadogradnje francuskog balkona. Ima lift i 2 biciklane u zgradi. Plusevi pored lokacije, optimalne kvadrature i odlicnog rasporeda su nedavno potpuno renovirano kupatilo i sve cevi, zatvorena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.370 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,dvosoban stan u izgradnji sa povratom pdv-a za prve kupce.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.330 €, 46,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 88.740 €, 37,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 259.000 €, 108,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 64.750 €, 27,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 419)