• GoHome Professional
atasenekretnine što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • atasenekretnine što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - atasenekretnine što veći

  • Za upit "atasenekretnine što veći" pronađeno 226 nekretnina - prosečna cena 2.496 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, SURČIN, 99.000 €, 240000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan voćnjak 240 ari sa zasadom jabuka ( 9 godina) koji je blizu Beograda, u Progaru, pored asfaltnog puta, omogucenn prilaz velikim kamionima, povoljno za otkup voca! Surčin, Beograd, Srbija ; Surčin, Progar, voćnjak.

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 1.560.000 €, 31700,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Zemljište se nalazi u privredno-komercijalnoj zoni. Dozvoljena gradnja: privredni objekti, proizvodni pogoni, kompleksi start-up kompanija, skladišta, trgovinski i distributivni kompleksi, posebne vrste tržnih i uslužnih centara, sportski objekti i kompleksi javnih službi… Za zainteresovana....

 
 
 
  Plac, LJIG, 20.000 €, 24405,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se imanje u Ljigu, na 100km od Beograda, u selu Bošnjanović. Zemljište je većim delom ( 230 ari)njiva, a jednim delom( 14 ari )šuma. Uknjiženo. Odlično kao investicija i razvoj. Agencijska provizija 2% Bogavica, Ljig, Srbija ; Ljig, Bošnjanović, Bogavica, zemljište 2, 45ha.

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 70.000 €, 13500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Poljoprivredno zemljište uz Autoput -Koridor 10, kod naplatne rampe, sa desne strane auto puta iz pravca Novog Sada ka Beogradu, 135ari, odlična preporuka za investiciona ulaganja za razne namene, brze pruge, širina placa 100m, svi priključci-struja, voda, telefon, lokalni izlaz,....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 157.500 €, 12600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo prelep plac u gradjevinskom području, u novoasvaltiranoj ulici koja vodi ka Parcanima. Struja i voda se nalaze 400m od placa. Avalska, Ripanj, Srbija ; Čukarica, Ripanj, Avalska, plac, 126ari.

 
 
 
  Plac, IVANČA, 94.000 €, 7940,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na samo 30 minuta vožnje od Beograda, nalazi se ovaj osunčani plac, izvan gradske gužve i buke. 29. novembra, Mala Ivanča, Srbija ; Sopot, Mala Ivanča, 29 novembra, 80 ari, lep pogled i mirno okruženje.

 
 
 
  Plac, IRIG, 380.000 €, 6940,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se građevinsko zemljište na dobro pozicioniranoj lokaciji put Irig-Ruma. Sastoji se od 6 parcela. Uknjiženo. Moguć dogovor. Batinci, Irig, Srbija ; Irig, Batinci, 694 ara, građevinsko zemljište.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 94.000 €, 5900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U neposrednoj blizini Radara nalazi se plac od 57ari sa prelepim pogledom na Ralju, Kosmaj i celu Šumadiju. Na kraju placa se nalazi Hajdučka jaruga koja pripada placu tako da je plac pogodan za više namena. Delimično je u ravni a delimično u malom nagibu. Uz plac je infrastruktura,....

 
 
 
  Plac, BRESTOVIK, 60.000 €, 5800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan plac u Brestoviku od 58ari, na dobroj lokaciji. Brestovik, Grocka, Srbija ; Grocka, Brestovik, plac 58ari.

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 69.000 €, 5408,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Građevinsko zemljište Krčedin 54 a…. Usorac, Inđija, Srbija ; Inđija, Krčedin, zemljište.

 
 
 
  Plac, GRADIŠTE, 450.000 €, 4600,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Plac u Mirijevu. Pored placa prolazi put, struja, par izgrađenih kuća u okolini. Poljoprivredno zemljište u građeviskom područiju. Uknjiženo. Nije prošao DUP. Agencijska provizija 2%. Gradište, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Gradište potez, plac 46ari.

 
 
 
  Plac, IVANČA, 105.000 €, 4200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je plac u Maloj Ivanči sa tri prilazna puta, Popovića, Kragujevačkog puta i malog Požarevca. Od Autoputa udaljen 2km. Pored placa je struja, voda, gas, optika, ulična rasveta. Plac se nalazi iznad ulice sa prelepim pogledom na Kosmaj, Popović, Malu Ivanču, novo naselje Hrastov....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 130.000 € na 114.900 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BARAJEVO, 114.900 €, 3600,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2025 - 130.000 €
19.02.2026 - 114.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo odličan plac 36 ari, sa započetim kućama. 30 ari građevinsko zemljište i 6 ari pod šumom. Livadska, Beograd, Srbija ; Barajevo, Boždarevac, Livadska.

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 630.000 €, 3500,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Plac koji se sastoji od 6 parcela spojenih, nalazi se u centralnoj zoni naselja. Grčka, Stari Banovci, Srbija ; Stari Banovci, Grčka, građevinsko zemljište, 35ari.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 60.000 €, 1800,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi plac od 18a, 850m.od centra Sopota, prema Žutom brdu. Na placu gradska voda, struja i gas do placa, izlaz na asvaltirani put. Jovana Cvijića, Beograd, Srbija ; Sopot, Jovana Cvijića, plac za gradnju.

 
 
 
  Plac, BALJEVAC, 20.500 €, 1238,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo odličan plac 12.38 ari u građevinskoj zoni, ima struju na placu, voda do placa, ima i bunar. Vrbovačke ševare, Beograd, Srbija ; Obrenovac, Baljevac, Vrbovačke ševare.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 20.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 23.000 €
23.04.2026 - 22.000 €
07.05.2026 - 21.000 €
14.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Visoka, Mala Moštanica, Srbija ; Obrenovac, Mala Moštanica, Jovanovića kraj, započeta gradnja.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 30.000 €, 1047,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

10 ari placa u prelepom području Kosmaja. Guberevac, Sopot, Srbija ; Sopot, Guberevac, Krušik.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.000 €, 1003,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Ljubisava Jeremića, Beograd, Srbija ;....

 
 
 
  Plac, KONATICE, 10.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan plac u Obrenovcu, naselje Konatice, bluzu puta, uknjižen kao ostalo gradjevinsko zemljište, lepa celina za neki plan budućih vlasnika! Na placu nema priključaka ni za elekro ni vodovodnu mrežu! Konatice, Obrenovac, Srbija ; Obrenovac, Konatice, 10 ari.

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, 52.320 €, 872,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju, odličan, ravan plac u građevinskom području na lepom mestu. Voda i struja se nalaze na placu. Mogućnost priključenja na kanalizaciju. Branka Ćopića, Mladenovac, Srbija ; Mladenovac, Mladenovac selo, Branka Ćopića, 9ari.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 675.000 €, 638,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zgrada ima 9 stanova različitih struktura od garsonjera do trosobnih. Svi stanovi su kompletno završeni i namešteni osim stana u potkrovlju koji kupac može dovršiti i opremiti....

 
 
 
  Plac, KALUĐERICA, 150.000 €, 606,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Agencijska provizija 2%. Smederevski put, Beograd, Srbija ; Grocka, Kaluđerica, plac.

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 1.150.000 € na 1.250.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.250.000 €, 600,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 1.300.000 €
28.02.2026 - 1.150.000 €
26.03.2026 - 1.250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Sa zadovoljstvom vam prezentujemo kuću u mirnom delu Voždovca, pogodnu za porodičan život ili poslovni prostor. Plac je 6 ari i kuća se nalazi na sredini placa tako da imamo prednje dvorište pogodno za parkiranje više automobila i zadnje za prijatno uživanje. Nikole Đurkovića, Beograd,....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 220.000 €, 425,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi plac od 4.25ari na kome je dozvoljena gradnja različitih namena. Poseduje informaciju o lokaciji. Na placu postoji manji objekat. Plac je uknjižen 1/1. Sloboda, Zlatibor, Srbija ; Čajetina, Zlatbor, naselje Sloboda-plac pogodan za investitore.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 480.000 €, 400,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju zemljište , njiva 2.klase, ukupne površine 40ari. Može se dogovoriti kupovina 5,10,20 ari . Na placu ima struja, voda, gas. Cena je 480.000eur(12000eur/ar-fiksna cena). Uknjiženo. Agencijska provizija 2% Rembrantova, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, Ledine, Rembrantova.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 600.000 € na 630.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 630.000 €, 382,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2025 - 600.000 €
28.04.2026 - 630.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo fenomenalnu, jedinstvenu kuću izuzetno kvalitetne gradnje koja se nalazi na placu od 18,5 ari. Miljakovačke livade, Beograd, Srbija ; Rakovica, Miljakovac 3, Miljakovačke livade, 382m2 + 18,5ari.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

LUX penthaus na Dedinju, opremljem vrhunskim italijanskim nameštajem i najsavremenijom tehnikom, na drugom spratu. Velisava Vulovića, Beograd Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 360m2.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600.000 € na 550.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 550.000 €, 350,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 600.000 €
26.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

💎 SIGNATURE LUXURY VILLA – KOSMAJ | NEMENIKUĆE 💎 Nemenikuće, Srbija ; Sopot, Nemenikuce, LUX novogradnja 350m2, 14 ari, uz glavni put, pogled na Kosmaj!.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 327,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da Vam ponudimo plac od 327 kvadratnih metara sa prilaznim putem (urađena parcelacija) na drugoj parceli od istog vlasnika. Lošinjska Donja, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Lešće, plac za gradnju.

 
 
 
  Stan, RUŠANJ, 300.000 €, 292,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju spratna porodična kuća – 291 m², plac 9,21 ari 13. septembra 1. deo, Beograd, Srbija ; Čukarica, Rušanj, 13. septembra, 291m2.

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 800.000 €, 290,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na 15 minuta od Beograda, u ponudi moderna luksuzna kuća od 290m2 na 1400 kvadrata placa, sa bazenom. Kuća ima: prostran dnevni boravak i trpezariju sa panoramskim staklom, veliku kuhinju, gostinjski taolet, sobu za veš; Glavnu sobu sa walk-in garderoberom i luksuznim glavnim kupatilom;....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 140.000 €, 276,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Nedaleko od centra Beograda na 30min. vožnje, u mirnom šumovitom ambijentu se nalazi ova nekretnina. Preki Lug, Mala Moštanica, Srbija ; Obrenovac, Mala Moštanica, Preki lug, kuća na 10 ari placa.

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 670.000 €, 263,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Luks kuća sa 19.5ari placa, nova, moderna, nameštena, fantastična ponuda za ljude koji žele mir, intimu i komfor, kao i za one koji žele da izdaju apartmane, kuća se sastoji od 4 stambene jedinice: 2 manja stana i 2 dupleksa. Nalazi se nedaleko od Zlatiborskih konaka. Građena u modernom....

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 250.000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Nadomak Beograda, na samo 25km od Sajma nalazi se predivna porodična kuća na 14ari placa. Kuća je kompletno sređena, enterijer je nov i ne zahteva dodatna ulaganja. Nalazi se na 30m od reke Save. Obrenovački put, Barič, Srbija ; Obrenovac, Barič, Obrenovački put, 240m2.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 130.000 €, 235,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 140.000 €
28.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi dve kuće sa velikim potencijalom na 4.25a placa, nedaleko od centra. Petrovaradinska, Sremski Karlovci, Srbija ; Sremski Karlovci, Petrovaradinska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 767.592 €, 213,22 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „ Jove Ilića Residence “ . Jove Ilića, Beograd, Srbija ; Voždovac, Centar, Jove Ilića, stan od 213 m2, bez provizije za direktne kupce.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 300.000 €, 212,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo poslovni prostor na opštini Zvezdara, u blizini Đerma i odmah do ulice Vojislava Ilića. Stanislava Sremčevića, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Stanislava Sremčevića, Đeram, sjajan poslovni prostor, odlična lokacija za zidanje!.

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 122.000 €, 210,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U Međulužju na 4km od centra Mladenovca, i 1.5km od Selters banje, prodajemo dvospratnu kuću na placu od 14.5 ari. Balkanska, Mladenovac, Srbija ; Mladenovac, Balkanska, kuća, 210m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

LUX! Ekskluzivan 6.0 stan sa dvorištem 250m2, opremljen najsavremenijim uređajima i vrhunskim nameštajem, pružiće vam osećaj da ste sami u svom komforu, a okruženi zelenilom i prirodom! Velisava Vulovića, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, lux.

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 72.000 €, 203,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

3.5 km od centra Loznice na putu ka Tršiću, nalazi se ova nekretnina. Smeštena na 4.5 ara placa, vrlo funkcionalna i pogodna za višečlanu porodicu. Sastoji se od: Braće Panić, Loznica, Srbija ; Loznica, Braće Panić, uknjižena, na dobroj lokaciji.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 600.000 € na 580.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 580.000 €, 201,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.06.2025 - 650.000 €
23.09.2025 - 649.900 €
11.12.2025 - 600.000 €
10.03.2026 - 580.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Uređena kuća sa dvorištem, velikim terasama, dobro održavana. Svi nivoi povezani unutrašnjim stepeništem. Dr. Teodora Borockog, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, Bežanijska kosa l, 201m2 Dr. Teodora Borockog.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 226)

<< <1 2 3 4 5 6> >>