• GoHome Professional
što manji luksuzan do 2500 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji luksuzan do 2500 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji luksuzan do 2500 eura/m2

  • Za upit "što manji luksuzan do 2500 eura/m2" pronađeno 4 110 nekretnina - prosečna cena 1.816 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 138.800 €, 77,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban luksuzan stan idealne strukture! Spavaći deo, gde se nalaze tri spavaće sobe, ostava, kupatilo i hodnik su odvojeni vratima i gledaju na dvorište. Dnevni deo ima hodnik, wc, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak koji ima izlaz na terasu. Terasa gleda na mirnu....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 28.950 €, 12,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Garažno mesto u lux naselju A blok, II faza. Struktura Garaža Kvadratura 12m2 Nameštenost Prazan Spratnost Suteren Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 28.950 €, 12,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u lux naselju A blok, II faza. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 24772. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Prodaja · 12m² · 28.950€.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji luksuzan do 2500 eura/m2'
309.000 €
309.000 €
34.000 €
  Garaža, BEOGRAD, 28.950 €, 12,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Gara��no mesto u lux naselju A blok, II faza. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARA��A, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 24772. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju garažno mesto u Gročanskoj ulici, u garaži nove lux zgrade. Cena je sa PDV-om. Spuštanje na lift, na dva nivoa, sa klackalicom. Agencijska provizija 2%. Gročanska, Beograd, Srbija ; Vračar, Crveni krst, Gročanska, garaža.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Centar, 33.500 €, 14,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja Lokala u podzemnom prolazu u centru Niša. Nalazi se u delu pre TC Kalče.Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozvati agenciju Gigant lux 064-538-11-99, 064-616-98-20, 018-257-244 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan za više namena. Agencija Gigant lux je....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.629 €, 16,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.360 €, 16,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 19.661 €, 16,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.523 €, 17,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.340 €, 17,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.984 €, 17,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.629 €, 17,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.360 €, 17,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2024.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 19.661 €, 17,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132315, struja, uknjizen. LUX **GARAZA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORISNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garazi. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvoriste zgrade ima automatsko zakljucavanje.....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.810 €, 18,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.638 €, 18,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.626 €, 18,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.197 €, 18,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.523 €, 18,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.340 €, 18,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.984 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 47.740 €, 19,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux lokal u samom centru Novog Sada, namenjen za više vrsta delatnosti. Na samo par koraka od svih gradskih dešavanja. Za više informacija i sam obilazak nekretnine, kontaktirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 24.133 €, 19,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 23.446 €, 19,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.810 €, 19,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.638 €, 19,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.626 €, 19,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.197 €, 19,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 37.080 €, 20,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzno opremljen dvorišni stan u novogradnji. Zgrada je završena 2021. godine. U cenu spada komplet nameštaj, kuhinja, tehnika i parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 25.112 €, 20,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 24.500 €, 20,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 24.133 €, 20,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 23.446 €, 20,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 20,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno mesto u Gročanskoj ulici, u garaži nove lux zgrade. Cena je sa PDV-om. Spuštanje na lift, na dva nivoa, sa klackalicom. Agencijska provizija 2%.//Agent:060-15-88-466// .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 50.200 €, 21,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Studio - Zlatibor-ekstra lux studio 21 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.828 €, 21,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 21,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 467)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>