• GoHome Professional
što manji luksuzan 100 m2 Najnovije porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji luksuzan 100 m2 Najnovije porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji luksuzan 100 m2 Najnovije porasla cena

  • Za upit "što manji luksuzan 100 m2 najnovije porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 150.000 € na 169.200 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 169.200 €, 94,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €
22.05.2026 - 169.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 70.000 € na 100.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KORAĆICA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 70.000 €
22.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: K706 Na prodaju nova vikendica površine 100 m², smeštena na prostranom placu od 14 ari, u mirnom delu sela Vlaška, na svega 50 km od Beograda. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za porodičan život, vikendicu ili miran život u prirodi, uz veoma dobru povezanost sa gradom.....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 225.055 € na 270.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 270.000 €, 95,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 225.055 €
22.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan se trenutno kompletno renovira od poda do plafona .Prodaja trosobnog stana 95 m² kod Sajma – kvalitetna gradnja, fasadna cigla, odlična lokacija Novi Sad Na prodaju prostran trosoban stan površine 95 m² koji se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi građenoj od fasadne cigle u....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji 100 m2 najnovije porasla cena (6)
  • što manji luksuzan najnovije porasla cena (57)
  • što manji luksuzan 100 m2 porasla cena (35)
  • što manji luksuzan 100 m2 najnovije (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>