• GoHome Professional
što manji lift zadnjih 7 dana parking 80 m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift zadnjih 7 dana parking 80 m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift zadnjih 7 dana parking 80 m2 pala cena

  • Za upit "što manji lift zadnjih 7 dana parking 80 m2 pala cena" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.807 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 215.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 215.000 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 220.000 €
17.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan od 77m2 (62m2 grejne + 15m2 terase), u urednoj zgradi sa 2 lifta (do 8. sprata). Postoji mogućnost više varijanti adaptacije u trosoban ili čak troiposoban stan. Naime, zastakljena lođa se može pretvoriti u kuhinju (iz iskustva drugih stanara zgrade) čime bi se dobila....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 214.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 214.900 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 220.000 €
17.05.2026 - 214.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, trosoban, svetan stan u Ustaničkoj ulici, 75 m2, uknjižen, dobro održavan i bez potrebe za dodatnim ulaganjem. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, manjeg hodnika, kupatila, ostave i zastakljene....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 214.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Fontana, 214.900 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 220.000 €
22.05.2026 - 214.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Fontana - Pariske komune 2.0, 77m2 (dve terase i lođa 15m2), 9/9, CG, dva lifta, klima, interfon, parking Na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, prodaje se funkcionalan i svetao stan u ulici Pariske Komune. Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji lift zadnjih 7 dana parking 80 m2 pala cena'
305.000 €
133.700 €
134.000 €
 
-11%

Promena cene sa 149.000 € na 132.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 132.000 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 149.000 €
22.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 80.09 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 149.000 € na 132.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 132.000 €, 81,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 149.000 €
22.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.17 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.17 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 152.600 € na 134.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 134.500 €, 82,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 152.600 €
22.05.2026 - 134.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.53 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.53 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 152.600 € na 134.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 134.500 €, 82,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 152.600 €
22.05.2026 - 134.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.61 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.61 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 369.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 390.000 €
18.05.2026 - 369.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>