• GoHome Professional
što manji lift zadnjih 7 dana parket do 230000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift zadnjih 7 dana parket do 230000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift zadnjih 7 dana parket do 230000 eura porasla cena 80 m2

  • Za upit "što manji lift zadnjih 7 dana parket do 230000 eura porasla cena 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 122.192 € na 133.650 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 133.650 €, 77,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 122.192 €
17.05.2026 - 133.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

POZICIJA LOKACIJE Prodaja stanova – Stara Pazova, kompleks od 4 lamele koji je pozicioniran u samom centru mesta, tako da možete zaboraviti na zamorne, dugačke vožnje, jer se sve neophodno za udoban život nalazi na svega nekoliko stotina metara od Vašeg novog stana u Luxury Complex....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 137.400 € na 144.200 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 137.400 €
18.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta, u visokom prizemlju dobro očuvane zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri odvojene sobe u funkciji spavaćih soba (svaka je pravilnog oblika i približne kvadrature), zastakljene lođe i renoviranog....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 115.438 € na 123.684 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 123.684 €, 75,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 115.438 €
22.05.2026 - 123.684 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u mirnom delu naselja Stari Banovci nadomak obale Dunava u blizini Beograda. Stan se nalazi na 1. spratu, južno orijentisan. Stan je trosoban, sastoji se od hodnika, wc-a, vešernice, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i terase. Na samo 4km od....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 154.000 € na 161.950 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 161.950 €, 79,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 154.000 €
17.05.2026 - 161.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se neuseljavan dvoiposoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 79m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji zadnjih 7 dana parket do 230000 eura porasla cena 80 m2 (13)
  • što manji lift parket do 230000 eura porasla cena 80 m2 (20)
  • što manji lift zadnjih 7 dana parket do 230000 eura 80 m2 (18)
  • što manji lift zadnjih 7 dana parket do 230000 eura porasla cena (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>