• GoHome Professional
što manji lift zadnjih 7 dana parket do 230000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift zadnjih 7 dana parket do 230000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift zadnjih 7 dana parket do 230000 eura do 2200 eura/m2

  • Za upit "što manji lift zadnjih 7 dana parket do 230000 eura do 2200 eura/m2" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.853 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 143.000 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 2. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene je površine 56m2+7m2 terasa i lođa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.400 €, 36,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na park Čair. Nalazi se na 13. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Prostor je lepo....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji lift zadnjih 7 dana parket do 230000 eura do 2200 eura/m2'
180.000 €
91.637 €
105.000 €
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan 1.5 stan u naselju Durlan, na svega par minuta od Durlanske pijace. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: velika dnevna soba odvojena trpezarija sa kuhinjom hodnik kupatilo terasa (zastakljena) ostava Podrumska prostorija uz....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban, funkcionalan stan, površine 54 m2, na 3.spratu stambene zgrade, u strogom centru grada. Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Strukturu stana čine hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, ostava, dve spavaće sobe i terasa. Uz stan se, na korišćenje dobija i pripadajući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan dvoiposoban stan, površine 62m2 na petom spratu starije stambene grade bez lifta. Zgrada je smeštena u samoj blizini fakulteta DIF-a i Zaštite na radu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 105.837 €, 65,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen 3,0 dupleks u naselju Karaburma, u mirnoj ulici prepunoj zelenila i parkova. Ovaj dupleks sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom ,kupatila i terase na prvom nivou ( 40m2) i dve prostrane spavaće sobe i kupatila na drugom nivou ( 40m2). Drugi nivo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 78,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo veoma prostran, dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji, kod Hotela Tamiš i starog puta za Beograd. Zgrada se nalazi u velikom dvorištu, uvučenom od glavnog puta, što omogućava tišinu i mir u stanu. Od prostorija poseduje dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 90m2 u naselju Lesnina, na odličnom mestu, na par minuta hoda od škole, vrtića, marketa, pijace, Zgrada ima lift i interfon.Stan je prostran, svetao i veoma funkcionalan. Izvorno je trosoban ali je dnevna soba pregrađena gipsanim zidom (koji se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>