• GoHome Professional
što manji lift zadnjih 7 dana novogradnja do 27000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift zadnjih 7 dana novogradnja do 27000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift zadnjih 7 dana novogradnja do 270000 eura

  • Za upit "što manji lift zadnjih 7 dana novogradnja do 270000 eura" pronađeno 80 nekretnina - prosečna cena 2.959 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se može kupiti i parking mesto posebno. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Novogradnja Terasa Vikend naselje Sprat: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

- Bulevar patrijarha pavla, novogradnja - kompletno renovirana garsonjera - terasa, dvorišna orijentacija - lift u zgradi - 2. sprat, nije poslednji - niske mesečne režije, grejanje na gas - dovoljno prostora za ugradni plakar u hodniku - odlična investicija Agencijska provizija u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji lift zadnjih 7 dana novogradnja do 270000 eura'
200.000 €
143.000 €
55.080 €
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Đorđa Vajferta Soba: 0.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 138.700 €, 38,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 37m² – idealan stan za investiciju Na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat sa svega nekoliko stanova. Odlična povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući blizini Autoputa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 39,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na izuzetnoj gradskoj lokaciji Palilulska pijaca / Tašmajdan Nekretnina se nalazi na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, u neposrednoj blizini Palilulske pijace, u samom centru urbanog života, sa svim potrebnim sadržajima u neposrednom okruženju. Smešten je na 8. spratu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 73.000 €, 40,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 74.000 €, 43,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, centar - Karađorđeva 2. 0, 43m2 (terasa 3m2), 4/5, EG/GAS, lift, telefon, interfon Završena novogradnja, blizu centra. Stan okrenut ka dvorištu, miran, tih i sunčan. Zapadno orijentisan. Uknjižba u toku. Samo keš kupci. Odmah useljiv! Građevinska dozvola. Agencijska....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karađorđeva Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 198.000 €, 46,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.0, mereno 67m2, eg, 3/3, odlična gradnja. Odličan, vrlo funkcionalan stan u potkrovlju tj. trećem spratu bez lifta. Malo predsoblje, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i dve spavaće sobe. Moguće proširenje za još 20m2. U odličnom stanju. Useljiv po dogovoru.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 121.238 €, 47,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 2.0 STAN 46.63 m² Na prodaju dvosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, savršen za život ili izdavanje. Površina: 46.63 m² Cena: 121.238 EUR Karakteristike: Tarkett parket Aluminijumska stolarija Etažno grejanje Uvozna premium keramika Moderno projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 184.500 €, 48,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Uknjižena površina stana je 48 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace, Olimpa i Ustaničke. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (48 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 48 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Predraga Tomica, 2.0, 50 m2 sa terasom od 4 m2, IV od V spratova, podno grejanje, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 50 m2, zajednicki parking ispred zgrade, novogradnja. Odlican luksuzno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomica Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Krnjača, Jovana Đorđevića, 50.45m2 50.45m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, interfon, telefon, nov. Nov i svetao stan, lepog rasporeda i pozicije u prizemlju novogradnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 238.000 €, 53,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132482, VI/XI, klima, lift, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 238.000 €, 53,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132482, VI/XI, klima, lift, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Vidikovcu/Ceraku. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetno građenog stambenog kompleksa sa ukupno 9 spratova i dva lifta. Površine je 53m² i odlikuje se veoma funkcionalnim rasporedom, modernim enterijerom i visokim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 80.861 €, 53,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52.85m2 u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat će biri izgrađen od čvrstih i kvalitetnih materijala, a zgrada će posedovati lift. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica, škola, a sama udaljenost od centra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 2.0, 54m2, IV/V, grejanje na gas, terasa, lift. U centralnom delu naselja Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini Shop&Go, prodaje se stan u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na 4. spratu (iznad je tavanski prostor, nema stanara iznad). Dnevna soba sa diskretnom pregradom koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Podno i zidno grejanje (bez radijatora) obezbeđeno je pomoću toplotnih pumpi. Stan ima pogled na unutrašnje dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 218.320 €, 55,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.0, 54.58 m2 sa terasom od 9.14 m2, I od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.900 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan vrhunskog kvaliteta, kao nov, kompletno opremljen modernom tehnikom i pažljivo biranim, savremenim nameštajem – spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Atraktivna lokacija – stan se nalazi na prvom spratu kvalitetno građene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 201.600 €, 56,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 56m² – poslednji sprat Na jednoj od najtraženijih lokacija na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat visokog kvaliteta. Lokacija je idealna za miran porodičan život, ali i investiciju zbog blizine Vračara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 232.920 €, 58,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.5, 58.23 m2 sa terasom od 9.14 m2, II od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 232.920 €, 58,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Tikveska (BEZ BEZ PROVIZIJE !) Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (58 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 58 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.5,cg, delimično renoviran, 8/22, tri lifta, podrum, dva mokra čvora, tri terase. Prodaje se uknjižen stan u Banijskoj ulici. Mereno ima 73m2. Stavljena je pvc stolarija i kupatila su renovirana. Izvorno je 2.5, a prepravljen je u 3.5. Zgrada ima 3 nova lifta. U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavace sobe, kupatilo, zastakljena lodja i hodnik. Odlicna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 183.900 €, 62,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Čist i uredan ulaz. - Lift. - Podrum. • - Renoviran. - PVC stolarija. • - CG. - Klima uredjaj. • - Svetao i komforan. - Funkcionalan. - Adaptibilan u 2.5. - Odličan raspored. • - Dostupan je javni parking....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 141.000 €, 62,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodičan trosoban stan u Kaluđerici, idealan za miran i kvalitetan porodični život. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, terase i ostave. Uz stan dolazi i privatno parking mesto koje je uključeno u cenu, što predstavlja veliku prednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se moze kupiti i parking mesto posebno. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

VRAČAR – Jedna od najlepših ulica Svetao trosoban stan sa potencijalom za četvorosoban | Dve terase Na prodaju elegantan i izuzetno svetao trosoban stan, sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade (bez lifta), u jednoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 79)

<< <1 2> >>