• GoHome Professional
što manji lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2

  • Za upit "što manji lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2" pronađeno 195 nekretnina - prosečna cena 2.380 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 240000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • 3.sprat
    • centralno grejanje
    • podno grejanje
    • zadnji sprat
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 91,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban stan površine 91m² u luksuznoj novogradnji na prestižnoj lokaciji u centru Niša, na Obilićevom vencu. Stan se nalazi na 2., 3., 4., 5., 6. i 7. spratu i nudi moderan dizajn i funkcionalan raspored. Struktura stana: Ulazni hodnik Prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Mirijevo 1, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Dva bela goluba garažno mesto, 14m2, lift, nivo -2 Na prodaju je parking mesto u podzemnoj garaži novoizgrađenog stambenog kompleksa u Mirijevu. Mesto je prostrano (13. 80m2), lako pristupačno i obezbeđeno modernim automatskim vratima sa daljinskim upravljačem.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 57.000 €, 23,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Krnjači, u prilici smo da vam ponudimo uknjiženu funkcionalnu garsonjeru. Nalazi se na trećem spratu kvalitetne četvorospratne zgrade sa CG I interfonom. Zgrada bez lifta, ali stepenište nije naporno. Ima 23m2, u izvornom stanju, dobro održavana. Četvrtastog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2'
270.000 €
52.000 €
77.000 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 33.500 €, 24,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera, površine 24m2, na sedmom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta medicinskog fakulteta. Zbog same lokacije, stan je odlična investicija za buduće izdavanje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Novogradnja Terasa Vikend naselje Sprat: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 25,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Jednosoban stan površine 25m2 na petom i poslednjem spratu zgrade bez lifta. Velika zajednička terasa. CG, klima, interfon. Prodaje se sa nameštajem. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

- Bulevar patrijarha pavla, novogradnja - kompletno renovirana garsonjera - terasa, dvorišna orijentacija - lift u zgradi - 2. sprat, nije poslednji - niske mesečne režije, grejanje na gas - dovoljno prostora za ugradni plakar u hodniku - odlična investicija Agencijska provizija u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 52.190 €, 30,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na mirnoj lokaciji u Leštanima, u blizini hotela Radmilovac i Smederevskog puta, u prodaji je stan u modernom objektu čija je izgradnja u toku. Do Cvetkove pijace stiže se za svega 15 minuta vožnje, što lokaciju čini posebno pogodnom za svakodnevni život. Objekat će biti izgrađen....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 98.000 €, 35,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan jednosoban stan sa jednostavnom mogućnošću adaptacije u jednoiposoban. Raspored: hodnik, velika svetla soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i mala terasa. Zgrada veoma dobro održavana, uredan ulaz, lift, interfon. Miran kraj, zgrada je potpuno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.400 €, 36,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na park Čair. Nalazi se na 13. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Prostor je lepo....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 55.080 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 36 m2 u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat će biri izgrađen od čvrstih i kvalitetnih materijala, a zgrada će posedovati lift. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica, škola, a sama udaljenost od centra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 89.910 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan površine 37 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi jednoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 70.000 €, 38,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u naselju Stanovo, površine 38 kvm ( na licu mesta 42 kvm ), na trećem spratu sa centralnim gradskim grejanjem, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase. Stan je uknjižen ( upotrebna dozvola ) cena: 70.000 eura .

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 67.106 €, 38,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 117.270 €, 39,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Predstavljamo Vam sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija na Novom Beogradu. Ova lokacija predstavljaju izuzetnu priliku za sve koji traže spoj udobnosti, pristupačnosti i perspektive. Ova lokacija je postala jedno od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u širem Centru grada u blizini Kliničkog Centra u ulici : Luja Pastera, veličine 40 kvm, na trećem spratu, grejanje na gas, ima lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase. Prodaje se sa stvarima,uz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Nudimo vam na prodaju komforan i funkcionalan stan 40 m2-Novo naselje. Tražite nekretninu na najzelenijoj i namirnijoj lokaciji u Novom Sadu, idealnu za život ili sigurnu investiciju za izdavanje, onda je ovo odlična prilika. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetno građene stambene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan dvosoban stan 40m2 (uknjižen kao garaža) sa 20m2 terase koja je gratis. Stan se nalazi u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji, i dvorišno je orijentisan. Poseduje dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa prirodnom ventilacijom, spavaću....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 73.000 €, 40,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 54.000 €, 40,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na trećem spratu u zgradi bez lifta, površine 40 m2. U svom sastavu ima predsoblje, jednu sobu, kupatilo i kuhinju iz koje se izlazi na zatvorenu terasu, Stolarija je drvena, podovi su laminat i pločice, grejanje je toplana. Stanu pripada podrumska prostorija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.755 €, 41,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan površine 40.64 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi jednoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, prostora....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan 1.5 stan u naselju Durlan, na svega par minuta od Durlanske pijace. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: velika dnevna soba odvojena trpezarija sa kuhinjom hodnik kupatilo terasa (zastakljena) ostava Podrumska prostorija uz....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 95.000 €, 42,65 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

IZUZETAN STAN| 42,65 m² | SVETOGORSKA ULICA II sprat | Lift | Mini Wellness | Razrađen biznis | Uknjižen Na prodaju kompletno opremljen stan površine 42,65 m², smešten na II spratu (od ukupno IV) u kvalitetnoj zgradi sa liftom i mini wellness sadržajem, u Svetogorskoj ulici – jednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.000 €, 43,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Prodaje se 1.0 stan, 43m2+5m2 terasa, na 4. spratu od 5, u neposrednoj blizni Čaira, u zgradi bez lifta. Uz stan ide i parking mesto u dvorištu zgrade sa rampom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika koji povezuje: dnevnu sobu, trpezarijski deo i kuhinju i kupatilo. Iz....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan koji se nalazi u širem centru grada , kvadrature 43 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem , nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase . Stan se prodaje je kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 74.000 €, 43,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, centar - Karađorđeva 2. 0, 43m2 (terasa 3m2), 4/5, EG/GAS, lift, telefon, interfon Završena novogradnja, blizu centra. Stan okrenut ka dvorištu, miran, tih i sunčan. Zapadno orijentisan. Uknjižba u toku. Samo keš kupci. Odmah useljiv! Građevinska dozvola. Agencijska....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karađorđeva Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 132.000 €, 44,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan od 44m2 u Rakovici u blizini tržnog centra BIG i Vrtova ceraka. Stan je predat na uknjiženje u Katastar po osnovu zakona Svoj na svome i čeka se rešenje. Ovaj kraj odlikuje mirna, porodična atmosfera sa dosta zelenila i niskom gradnjom, smeštenom u podnožju....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 132.500 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Kneževac - 17.oktobra 2.0, 44m2, 1/4, EG, lift, parking, interfon. Odličan dvosoban stan u centru Kneževca, ma 1. spratu od 4, u blizini osnovne škole, apoteke, prodavnica i autobuske stanice. Prostorije: veliki dnevni boravak, hodnik, spavaća soba, kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen jednoiposoban stan površine 45m², koji se prodaje sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od hodnika, kupatila, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i potpuno ograđene terase. Dnevna soba po potrebi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Panteleju, kod drugog kružnog toka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 44m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, IRIG, 85.300 €, 46,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na 1.5km od Termala, prodaje se komforan dvosoban stan u novoj, modernoj poslovno - stambenoj zgradi. Stan je dvorišno orijentisan sa dosta dnevne svetlosti. Ima odličan raspored: ulazni hodnik sa prostorom za ugradni plakar, dnevna soba sa trpezarijom, uvučena kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 148.800 €, 46,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 121.238 €, 47,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 2.0 STAN 46.63 m² Na prodaju dvosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, savršen za život ili izdavanje. Površina: 46.63 m² Cena: 121.238 EUR Karakteristike: Tarkett parket Aluminijumska stolarija Etažno grejanje Uvozna premium keramika Moderno projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 194)

<< <1 2 3 4 5> >>