• GoHome Professional
što manji lift parket do 2900 eura/m2 pala cena Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift parket do 2900 eura/m2 pala cena Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift parket do 2900 eura/m2 pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "što manji lift parket do 2900 eura/m2 pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-36%

Promena cene sa 147.500 € na 93.810 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 93.810 €, 31,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 147.500 €
04.03.2026 - 93.810 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat u stanu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 71.960 € na 68.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 68.500 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 71.960 €
22.05.2026 - 68.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 35,10m2 nalazi se na II spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.150 € na 92.150 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.150 €, 36,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 97.150 €
27.03.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Atelje je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15.000e sa PDV om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B"....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 74.210 € na 70.590 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 70.590 €, 36,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 74.210 €
22.05.2026 - 70.590 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 36,20m2 nalazi se na I spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 128.775 € na 113.100 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 113.100 €, 45,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 128.775 €
27.03.2026 - 113.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 93.890 € na 89.310 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 89.310 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 91.600 €
20.03.2026 - 93.890 €
22.05.2026 - 89.310 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 45,8m2 nalazi se na I spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 130.000 €
06.10.2025 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 100.450 € na 95.550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 95.550 €, 49,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 98.000 €
20.03.2026 - 100.450 €
22.05.2026 - 95.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 49m2 nalazi se u prizemlju stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 100.000 € na 95.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 100.000 €
22.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan, površine 50m2 na osmom spratu stambene zgrade sa četiri lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta Niškog Kulturnog centra, na 10minuta hoda do centra grada. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, troezarija sa kuhinjom, spavaća....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 93.500 € na 88.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 88.000 €, 55,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 93.500 €
06.05.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan koji se nalazi u centru grada. Površine je 55m2, nalazi se na I spratu porodične stambene zgrade bez lifta. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji lift parket do 2900 eura/m2 pala cena (66)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>